Запленяваща сърцето / Gönülçelen / по ATV в петък от 20:00 часа - Тема 88

  • 32 166
  • 746
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 0
здравеите и от мен макар че то стана за лека нощ но какво да се прави трябва и да се работи макар и със закъснение искам да благодаря на ваня и фенчето за разясненията  все пак аз съм новак в тези работи другото ще е о кеи

# 706
  • Мнения: 10 240


Джансел, и той като нас, гледа в далечината / към централата на АТВ/ дали случайно няма да се зададе трейлър...
Joy Joy Joy

# 707
  • Мнения: 2 116
Да внеса, ако позволите още няколко щриха към предния си пост...
Визирах разговора в кафето на фитнеса, когато Левент повиши тон на Хасрет и отправи реплика към Мурат, който ме изненада с тази си загриженост към Хасрет... newsm78
Ако приемем Левент в позицията  на нейн мениджър и продуцент т.е. който се грижи продукта от нейната дейност да бъде добре представен и лансиран...имаше право да бъде недоволен, че се е провалила важна среща.
В този смисъл, намесата на Мурат е неуместна...
Вярно, че не беше нито мястото,  нито начина Левент да покаже на Хасрет, колко по-отговорна трябва да бъде към тази част от бизнеса...
Левент не беше в ролята на годеник...а, на професионалист...
За да бъда по-обективна...Левент,  умело използва тази ситуация и за лична цел...
Че търти порицание за поведението си...факт е, просто не би било лошо да се знае точно за какво...
Рядка ситуация в която всички...и тези, които го приемат и тези, които-не,  са единодушни, че Левент сгреши и получи черна точка в актива си...
Разликата разбира се,  остава и тя е в интерпретацията на мотиви и причини... Peace
 Hug


# 708
  • Мнения: 1 875
Това ще е за тая вечер-без фрагман,подсказка и резюме.Пък за снимков материал и дума да не става.Тая седмица май ще сме с един фрагман,ако изобщо благоволят тия от АТВ.Е,утре е сряда-дано имаме повече късмет!Момичета от мен лека и спокойна нощ smile3524 smile3524 smile3524

# 709
  • Мнения: 14 504
           Рини, Grinning Heart Eyes

# 710
  • Мнения: 14 504
 Hug Мили мои,
  Моля да ме извините , че се осмелявам в този късен час  да ви занимавам с подобен род неща,но не мога да заспя спокойно, когато зная , че по много мои приятели в Либия сега Кадафито стреля.
  Беше далечната1983 г когато заминахме с моята 1/2  от ябълката на работа в Триполи. С нас бяха и двете ни дъщери.Тогава младите - интелегентни хора   там  пак искаха промяна на режима ,но действаха плахо и Кадафи ги погуби. Свидетел съм на ужасите които може да роди болният мозък на  полковник Моамър.  На връх Рамадана   бесеше  млади момчета  на вратата на футболно игрище като столчето  под краката му  трябваше да ритне майка му.............  защото се е усмелил да иска по-демократичен  режимПредаваха го  по телевизията.Представяте ли си на какво е способен той БОГ- да пази всички които са сега на територията  на Либия в този момент. После Рейгън го бомбордира но това е друг епизод  от живота ми........
     Много моля за извинене, ако съм отегчила някого ,но ние сме нтелигентен форум и освен от любимя сериял трябва да се интересуваме и от нещата в живота.  Желая меко кацане на сънародниците ни  и по-малко жертви на невинни хораДано да е лека ноща  и спокоен и ползотворен денят ви. txtloves

# 711
  • Мнения: 2 116
                   Добро утро!  Hug


Обещай си! - "Ключът", Джо Витале
  
"Обещай си, да мислиш само най-доброто, да работиш само за най-доброто и да очакваш само най-доброто!

Обещай си,  да си максимално силен, за да допуснеш мрачни мисли, твърде благороден, за да се гневиш,  твърде уверен, за да се страхуваш и извънредно щастлив, за да позволиш присъствието на беди и проблеми!"
               Приятен ден!  Hug



# 712
  • Мнения: 14 504

 kaffeetrmker_2Добро утро и от мен. Спокоен и успешен ден.Тръгвам с много позитивен заряд на работа след думете на Маргита. Чудесно пожелание Hug






# 713
  • Мнения: 0
Добро утро и успешен ден и от мен!

Дано ATV-то се смили днес над нас.

# 714
  • София
  • Мнения: 7 893
Да внеса, ако позволите още няколко щриха към предния си пост...
Визирах разговора в кафето на фитнеса, когато Левент повиши тон на Хасрет и отправи реплика към Мурат, който ме изненада с тази си загриженост към Хасрет... newsm78
Ако приемем Левент в позицията  на нейн мениджър и продуцент т.е. който се грижи продукта от нейната дейност да бъде добре представен и лансиран...имаше право да бъде недоволен, че се е провалила важна среща.
В този смисъл, намесата на Мурат е неуместна...
Вярно, че не беше нито мястото,  нито начина Левент да покаже на Хасрет, колко по-отговорна трябва да бъде към тази част от бизнеса...
Левент не беше в ролята на годеник...а, на професионалист...

За да бъда по-обективна...Левент,  умело използва тази ситуация и за лична цел...
Че търти порицание за поведението си...факт е, просто не би било лошо да се знае точно за какво...
Рядка ситуация в която всички...и тези, които го приемат и тези, които-не,  са единодушни, че Левент сгреши и получи черна точка в актива си...
Разликата разбира се,  остава и тя е в интерпретацията на мотиви и причини... Peace
 Hug

Добро утро Hug Hug Hug

Марги в голяма грешка си  Hug
Значи Левент разбра , че се сменя реда в телевизионното предаване докато Хасрет беше на фитнес т.е. тя не е виновна за нищо.Пък и тези от телевизията за да я изтеглят в  последния момент  два часа по рано , значи тя е маловажен гост и е  просто пълнеж.За което е виновен Левент.

Левент побесня от факта,че не може да я намери по телефона.Ако първия път , когато това се случи само се досещаше , че е заради Мурат , сега ачик ачик си ги завари в кафенето.Нервите не му издържаха този път. hahaha hahaha hahaha

# 715
  • Мнения: 10 240
Добро утро!
Днес от АТВ наистина трябва да помислят и за нас! Joy Joy Joy

Определено нашето момиче стои по-добре от Мерилин до нашето момче!
Приятен ден на всички!

# 716
  • София
  • Мнения: 375
Добър ден, виждам, че нямате нужда от превод по сериите, обсъдили сте си всичко...
В такъв случай моят труд идва излишен, за това тази седмица не разчитайте много на мен Peace

# 717
  • Мнения: 2 156
Добро утро!  Hug
Благодаря за кафето!  Hug
Днес не е добър денят. Новини за филма няма, новините от Морганчето не са добри, но за мен най вече новините от арабския свят са много лоши.
Защо ли не може да се радваме на обикновените неща от живота и трябва да си създаваме проблеми?
Днес аз си обявявам ден за размисъл, като тема №1 продължава да бъде тази

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=564681.0

# 718
  • Мнения: 2
Здравейте! Hug  Поздравявам Dinah и Ринка за прекрасния подарък, който са направили на Тинчето! Hug Hug Тинче, заслужаваш всичко най- хубаво! Hug Hug

Уси, благодаря ти за линка към тази тема. Hug Ще ми е интересно да прочета мненията за Арабския свят. За мен няма нищо лошо, че са се вдигнали хората и отстояват идеалите си. Въпросът е да има някакъв щастлив завършек.

# 719
  • София
  • Мнения: 5 334
Лийченце Hug Hug Hug Инициативата беше изцяло на Дани, с която се радвам, че вчера дори се чух по скайп и дано и повече да си говорим. Flutter Hug

Общи условия

Активация на акаунт