Запленяваща сърцето / Gönülçelen / по ATV в петък от 20:00 часа - Тема 88

  • 32 163
  • 746
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 2
Тази бяла рокля беше от мечти на Хасрет, кога ли я е купувал Мурат newsm78
Може би става въпрос за кафявата в 6- ти епизод, когато Мурат я учи да танцува. Или за синята в 17- ти епизод на празненството по случай успеха на Хасрет.

# 736
  • Мнения: 10 240


На тази вечеря Хасрет да е със сладката синя рокля и  Мурат да я покани на танц!
Все пак имат един недовършен танц, прекъснат от Левент! Левент им дължи продължение!
Peace

# 737
  • Мнения: 14 497
               newsm51 smile3525  Привет многоуважавана от мен Моргана,
Искрено се надявам,че само ни проверяваш  нащрек ли сме и заслужаваме ли твоите усилия  по преводите.ДА много са ни нужни и не бихме били щастливи без тях.Та ние по цяла седмица предполагаме,фантазираме,превежда ми си от какви ли не източници,но огромното удоволствие ни доставяш Ти. Лично аз следя детайлите и нюансите в  сцените само, ако спокойно  чета прекрасния превод.В никакъв случай не искам да подценя  труда и на другите ни преводачи и информатори. Нуждаем се от теб.Позволих си да пиша и от името на другите -дано не ми се сърдят newsm10

Последна редакция: ср, 23 фев 2011, 11:48 от sebilMM

# 738
  • Мнения: 2
Себи, добре си го казала! Hug newsm51 newsm51

Предполагамь, че Джерен ще организира вечерята за четирима, за да може Мурат и Хасрет да се срещнат. В резюмето пише, че всеки от двамата мъже - Левент и Мурат - държи карта в ръката си. Левент е ясен, да видим какво ще измисли Мурат. Мен ме гложди мисълта дали няма да е фиктивен годеж с Джерен... Ще изненада и нея. Всичко се обърква в края на вечерта...
Само че не виждам логика в това. Peace Според мен, Мурат и Хасрет приключиха с игричките и разбраха, че това е достатъчно. Аз лично виждам, че те показват чувствата си все по- явно.

Хубав ден! Hug

# 739
# 740
  • Мнения: 1 056
Превод на резюмето благодарение на Самиш и Моргана!  bouquet

Резюме

Струните между Левент и Хасрет са на път да се скъсат. Накрая Левент прави изявление, което ще шокира всички.
Несрин разбира за фалшивите взаимоотношения между Джерен и Мурат. Но тя започва да се държи с Джерен като с дъщеря, смята, че всичко е вярно....
Спора между Левент и Мурат води до нови резултати. Мурат, Джерен, Левент и Хасрет сядат на една маса за вечеря. И двамата мъже си мислят, че държат козове в ръцете си.
Но нещата се объркват, в края на вечерта бъркотията е пълна.

В махалата идва денят на изборите. Кобра продължава борбата си до края. Накие получава колет изненада този път. И тя намира нещо от миналото в него.

# 741
  • Мнения: 0
Добър ден, виждам, че нямате нужда от превод по сериите, обсъдили сте си всичко...
В такъв случай моят труд идва излишен, за това тази седмица не разчитайте много на мен
Peace
doh doh doh Shocked Shocked Shocked
Гледам и не мигам, понеже този пост не го разбрах newsm78
Какво значи това - нямаме право изобщо да пишем в темата ли, докато излезе
превода на серията от Самиш и Моргана
newsm78

# 742
  • Мнения: 2 156
БЛАГОДАРЯ на САМИШ, МОРГАНА и ВАЛИ за резюмето!   Hug Hug Hug

# 743
  • Мнения: 2 195
Добър ден, виждам, че нямате нужда от превод по сериите, обсъдили сте си всичко...
В такъв случай моят труд идва излишен, за това тази седмица не разчитайте много на мен
Peace
doh doh doh Shocked Shocked Shocked
Гледам и не мигам, понеже този пост не го разбрах newsm78
Какво значи това - нямаме право изобщо да пишем в темата ли, докато излезе
превода на серията от Самиш и Моргана
newsm78
newsm10
И една прекрасна песен за нещата от живота на Жан Габен Когато бях момче говорех високо,
За да се чувствам мъж,
Аз повтарях аз знам, аза знам, аз знам, аз знам...
.............
Сега, когато часовникът отброи 60 удара,
аз все още стоя на прозореца, гледам и се питам
Сега аз знам, аз знам, че човек никога не знае


http://www.youtube.com/watch?v=wZyxdYbMukQ&feature=player_embedded

# 744
  • Мнения: 0
МОРГАНЧЕ,СЛЪНЧЕВО МОМИЧЕ,САМИШ И ВАЛИ ,СЪРДЕЧНО ВИ БЛАГОДАРЯ ЗА ТРУДА ,КОЙТО ПОЛАГАТЕ В ИМЕТО НА НАШЕТО УДОВОЛСТВИЕ !ВЯРВАМ,ЧЕ ЗА ДА НЯМА ПРЕВОД ЗАЧИ СИ ИМА СЕРИОЗНА ПРИЧИНА. ДАНО ТОВА НЕ Е НЕЩО СЕРИОЗНО . СТИСКАМ ПАЛЦИ ВСИЧКО В ЖИВОТА ВИ ДА Е НАРЕД И СКОРО ОТНОВО ДА ИМАМЕ ПОВОД ДА ВИ БЛАГОДАРИМ.






# 745
  • Мнения: 14 497
               Уж съм на работа,а всяка свободна минута мисля в/у подсказката. Ако Джерен е посъветвала Мурат да обявят фиктивен годеж,току-виж Хасрет пак я хванат дяволите и се съгласи на сватба.Не вярвам .По скоро ми се струва ,че Мурат ще обяви че заминават  за дълго за Париж............Нали при първото му пътуване Хасрет отказа годежа на Левент.Може и сега ще се надява на подобна реакция от нейна страна.Тук малко се колебая,защото май Мурат не знаеше за това и го научи по-късно когато пророни тази мъничка сълзичка в кабинета си.Но Левент не е забравил и може да се притесни и не без основание newsm78 smile3520 smile3523

# 746
  • София
  • Мнения: 30 171
sebilMM, вече сме в новата тема. Постнах мнението ти там.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=565755.new#new

Общи условия

Активация на акаунт