Декорирани /шарени/ дънки?

  • 2 052
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Аз си имам бродирана с цветя  дънково пола, обаче е скроена от дънки и клинове помежду крачолите, много хитро! Имам мерак за дънка, но где ще открия номер не ми е ясно. Пък и не съм търсила.
Ако в тоз магазин някоъ утре ходи, във Варненския магазин, да сподели какво е видял. Може си направим сбирка на форума там посред бял ден.  Mr. Green Хъхъхъхъ.
Ще отида да видя. Иначе имам една тъмна дънкова пола, която ми се иска да разкрася с бродерии, шевици, парчетия, обаче не съм намислила какво точно. А ми тряба и шивач, който да не ми одере кожата, щото тези, при които ходех са много алчни, макар и с богата фантазия... Crazy
Тъй де, вече съм голяма и ще се справя.

# 16
  • Мнения: 1 629
Небесна, ако искаш да ти бродират пола или дънки, виж в магазина за кинкалерия на Пюскюлиев/срещу бившите рибни хали, малко по-нагоре/. Та там имат една машина свързана с компютър/чудо ми се видя някакво/, ама за цените не знам. Ако ходиш, кажи после дали е скъпо, плийз.

# 17
  • Мнения: 7 837
Не 4е искам да ви дразня, но тук по разпродажбите има и за по $10  Wink
Минава им модата.

# 18
  • Мнения: 952
да бе и аз ги гледам тия дънки тука из Русе ама като модели не ми допадат много много малко кичозни ми се виждат,ама ще тръгна по обстойно по магазините утре ще се отдам на шопинг и ще видя какво има.Гледах едни с едни пайетки,мънисти  ама то само докато ги взема от закачалката да ги видя и те изпопадаха държат се на един конец само Sad пък ко остава да се носят  по често ами след едно пране то нищо няма остане.Тука от едно известно време са ни заредили със страшни ботуши  направо са убиец обаче не стават за ежедневно носене и за сняг само за сух студ.А да дадеш 150-200лв и само да си ги гледаш не става,друго си е да излезеш да се изфукаш с тях на центъра  Party

# 19
  • Мнения: 2 596
Не 4е искам да ви дразня, но тук по разпродажбите има и за по $10  Wink
Минава им модата.
Какво да ни дразниш, на всички ни е ясно, че вие сега пазарувате на килограм. Всеки се е спуснал да пазарува заради самото пазаруване  Grinning Малко ви завиждам, с най-добри чувства.

# 20
  • Мнения: 1 629
За варненки: Ходих аз до въпросното магазинче, но се разочаровах. Имаше един-два модела само с бродерийки, които не ми харесаха, а бяха и единични бройки.

# 21
  • Мнения: 1 234
За варненки: Ходих аз до въпросното магазинче, но се разочаровах. Имаше един-два модела само с бродерийки, които не ми харесаха, а бяха и единични бройки.
Радвам се че малоумното ми обяснение е свършило работа Blush.Ама съжалявам че не е имало нищо хувабо. Tired Лятото-всъщност средата не септември аз като бях имаше доста модели,аз мерих два-три,ама май верно бяха единични бройки.Незнам дали докарват стока редовно,sorry че ви разходих напразно Embarassed

# 22
  • Мнения: 5 255
Провери на ул.Солунска 11, м-н Ахат - това е под колоните.
Там имаше това, което търсиш.

# 23
  • Мнения: 1 629
За варненки: Ходих аз до въпросното магазинче, но се разочаровах. Имаше един-два модела само с бродерийки, които не ми харесаха, а бяха и единични бройки.
Радвам се че малоумното ми обяснение е свършило работа Blush.Ама съжалявам че не е имало нищо хувабо. Tired Лятото-всъщност средата не септември аз като бях имаше доста модели,аз мерих два-три,ама май верно бяха единични бройки.Незнам дали докарват стока редовно,sorry че ви разходих напразно Embarassed
Стига, Джезабел, тъкмо си спретнах една разходка Grinning

# 24
  • Мнения: 1 234
Стига, Джезабел, тъкмо си спретнах една разходка Grinning
Е,добре GrinningАма тука е много студено и ако и във Варна е така направо много ме е яд че си ходила напразно.Дано да е по-топличко Mr. Green

# 25
  • Мнения: 1 629
14 градуса, слънчево Grinning

# 26
  • Мнения: 1 234
Добре тогава,спокойна съм Mr. GreenСега ме е яд само че не съм във Варна.Добре си бях наумила да се местя там,кво се разколебах.Пак почвам да се навивам Laughing

Общи условия

Активация на акаунт