Отзиви Жанин

  • 2 092
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 57
Привет, искам да попитам някой има ли опит с Жанин? Бих се радвала да обменим опит, аз го пия от един два месеца и имам някои леки странични ефекти... Доктора ми каза че е от най-пречистените, ама при мен явно не действа толков добре... За момента не виждам алтернатива и бих се радвала ако някой ме насочи ако знае по-добър и пречистен медикамент Simple Smile

# 1
  • Мнения: 513
Аз съм пила точно четири вида противозачатъчни и от Жанин съм най-доволна. Нямах никакви странични ефекти, но предполагам това е индивидуално.

# 2
  • Мнения: 57
Привет Красавица и благодаря за отговора Simple Smile Мои приятелки също споделиха че Жанин е едно от най-пречистените, но все пак е много индивидуално и всеки организъм по различен начин реагира.. Аз имам странични ефекти - леко гадене от време на време, задържане на вода, вследствие на това съм качила 5 килца и най-неприятната част е понижено либидо ... Не знам дали е от това или си въобразявам понеже знам че има странични ефекти, но може и от стрес да е или на психична основа ... А ти колко време си пила Жанин?

# 3
  • Мнения: 513
Пих Жанин две години. Но щом не се чувстваш добре от тях, може би не са твоите хапчета. След Жанин пробвах да пия Марвелон и не ми понесоха- гадеше ми се и два пъти повръщах. Наложи се да ги спра по средата на опаковката.

# 4
  • Мнения: 6
Здравейте! Налага ми се да пия жанин и имам няколко въпроса относто хапчетата. Интересувам се дали има вероятностако партньора свърши в мен има ли опасност да забременнея и дали се пълнее от хапчетата. Благодаря ви предварително

Общи условия

Активация на акаунт