Сарухан Хюнел-Saruhan Hünel-един диамант на турското кино -тема 16/KY-29/

  • 31 042
  • 742
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 296
Ох, милият далавераджия той Whistling
От понеделник до сряда съм в баничарницата. От сряда вечерта до петък ще карам камЬОна, та да закача и от събота и неделя. Кмета да ми напише командировъчни за Сарухановия хотел. Кризата взе да отминава, така че, да не се стиска Naughty

# 16
# 17
  • Мнения: 1 296
Това командировъчните ли са  smile3508
Ухааааааааааа, ще има да се къпем в джакузи със шампанско с божеството до припадък направо  smile3534

# 18
  • Мнения: 1 296
Добро утро, божеството ви е сърдито, че никой не поднася кафе тази сутрин



Този уикенд ме е поканил в неговия хотел да си прекараме заедно почивните дни. Ей го на, няма търпение да ме види, излязъл е да ме чака Joy.



И понеже късметлийската сатенена нощница е с мене и знае какво го чака като изживяване, как няма да е еротично-влюбено ухилен, а?



Знаете ли как рИва последният пък като се разделихме, не искаше да ме пусне чак!



# 19
  • Мнения: 238
[
Знаете ли как рИва последният пък като се разделихме, не искаше да ме пусне чак!


Зари  Grinning Grinning Grinningпусни човекО,доде не те е видял кметЯ Hug Hug

# 20
  • Мнения: 0
Здравейте момичета !!!!! Hug Hug Hug
Бризче мерси за темата !!!!

# 21
  • Мнения: 20 795
[
Знаете ли как рИва последният пък като се разделихме, не искаше да ме пусне чак!


Зари  Grinning Grinning Grinningпусни човекО,доде не те е видял кметЯ Hug Hug


Зари се видя самичка в темата и се развихри  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Альоооооооооо, момиче, стига толкова  Naughty Пускай захарчето, че и ние чакаме  Crossing Arms Whistling

# 22
  • Мнения: 1 296
Вени, к,во чакате, бре моми, нали вчера ви казах за новия кармазъ камЬОн, подарък от бризчето. Не разбрахте ли, че с него съм на курс четвъртък и петък, та да прихвана и събота и неделя в хотела на захарчето. И че ще къпем във вана с шампанско. И командировъчните си получих Peace
Тоти, кметя подсмърча болен под юргана и пие чай. Нема кмет-нема контрол newsm44

# 23
# 24
  • Мнения: 1 296
Бризче, захарчето ще простине в този мраз Thinking И къде отива?

# 25
  • Мнения: 0
ДОБРО УТРО И ПРИЯТЕН ДЕН МОМИЧЕТА !!!! Hug Hug Hug
<

# 26
# 27
  • Мнения: 238
Кое време станало ooooh!Кафе няма Thinking Thinking

# 28
  • Варна
  • Мнения: 2 973

Ха здравейте и от мен!
Бризче, захарчето ще простине в този мраз Thinking И къде отива?
Къде ще простине, скъпа,   #Crazy тук е топло! newsm78 Ама вие пак за какви студяги говорите, пролетта чука на вратата!   ooooh!

# 29

Общи условия

Активация на акаунт