С Дюканска фигура галантна ще сложа шапка елегантна -246

  • 27 864
  • 754
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 972
а Сантиметров: за десет дни - 7 см.  newsm44 

-7 см от кое?! Или общо от обиколките ти,че като гледам имаш свалени  4 кг... Thinking

# 31
  • Мнения: 899
Хайде и аз тук. Запасих се с още трици, където видя и купувам, че нещо трудно ги откривам  Mr. Green .
Днес се ядосвах с кантара, но пък ми дойде, надявам се задържането да премине.

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 14 075

Четох първия пост, целия и видях това  „За да се отслабва, трябва да се яде”. Преди имаше ли го? Забравям вече  newsm78  Все пак е хубаво да се допълва информацията, ама ако имаше и  кой да я четеее...  Laughing


Отдавна не съм обновявала първия пост, просто не виждам смисъл дори и от това, което е сложено.

# 33
  • Лутаща се
  • Мнения: 788
а Сантиметров: за десет дни - 7 см.  newsm44 

-7 см от кое?! Или общо от обиколките ти,че като гледам имаш свалени  4 кг... Thinking

Коригирах се. Не бях забелязала пропуска.  Embarassed
Бедрата ми са с - 3 см, а ханшът - 4 см. От 73 кг тази сутрин Кантарев показа 68.400.
Но аз винаги съм имала много тънка талия, та сега първо там свалям явно.

# 34
  • Мнения: 972
Отдавна не съм обновявала първия пост, просто не виждам смисъл дори и от това, което е сложено.

Ааааааа,моля ,моля... Crossing Arms Има смисъл и още как...Аз си препрочитам някои неща от време на време! Имам приятелки,които започнаха режима,но не са си купили книгата.нашата първа страница им е като учебник,нищо че не пишат в темата ни!
А тез дето пишат и не четат,проблемът си е лично техен! пък и такива не издържат дълго тук ,така че не се броят! Peace

skarlet71, така по-може! Peace И дай тази твоя парола ,че да разгледаме снимките де! не се скатавай! Joy Joy

# 35
  • Мнения: 33
Здравейте  Hug
пу и за мен едва черта капела  newsm03

В пилешката кайма слагат СЛАНИНА! #Cussing out
18%  #2gunfire

бяла лястовица, успяваш ли да се нахраниш с две яйца за закуска? На мен ми трябват три, при това в комбинация с извара.  newsm78 Вече са ти казали, но и аз да кажа, че и на мен ми се струва, че ядеш малко.  Peace Успокой се и си спазвай режима. Не залитай и ще тръгнат надолу килограмите. Без да усетиш ще си ги свалила. Не са чак толкова много. bouquet

Днес имах голям минус /-800/, но сигурно е защото снощи не вечрях. И друг път съм забелязвала, че ако не хапвам след 18ч. става така. Бях по-изморена отколкото гладна и предпочетох да си легна. Е днес се порадвах на кантарев, така му се зарадвах, че даже не му повярвах първия път  hahaha

Сигурно не е тук мястото, понеже вероятно това не е такъв форум... но искам да се оплача. Омръзна ми да съм дебела. Исками се като пробвам някоя дреха да не ми изскача корема и ръцете ми да се побират в ръкавите. Искам да нося потник лятото и дънки с тесни крачоли. Не искам повече да чакам да сваля още 5 кг за да направя незнамсикакво. Колкото и да съм отслабнала все има какво да се сваля. Винаги ли ще се виждам дебела? Зная какво ще ми кажете сега, че ми е криво огледалото. Не е криво то обаче.

# 36
  • Лутаща се
  • Мнения: 788

Сигурно не е тук мястото, понеже вероятно това не е такъв форум... но искам да се оплача. Омръзна ми да съм дебела. Исками се като пробвам някоя дреха да не ми изскача корема и ръцете ми да се побират в ръкавите. Искам да нося потник лятото и дънки с тесни крачоли. Не искам повече да чакам да сваля още 5 кг за да направя незнамсикакво. Колкото и да съм отслабнала все има какво да се сваля. Винаги ли ще се виждам дебела? Зная какво ще ми кажете сега, че ми е криво огледалото. Не е криво то обаче.


Сладураната скрита в теб си личи. Рано или късно ще се покаже и външно. Временно си в дупка. Няма лошо да се оплачеш  Hug
Аз се мотивирам като си мисля за едно мое розово дънково рокле от преди 4-5 години, в което сега не се побирам. Адски ми се иска това лято да го облека и се надявам да успея.
Ще успеем всички, трябва само да си спазваме режимчето и да чакаме....и да се усмихваме по-често.

# 37
  • Мнения: 345
Привет момичета ха да се изкажа и аз Бяла лястовица прочети внимателно книгата и първа страница не си прави свободни интерпретации защото режима не е безобиден
Необикновена много ме кефиш особено подписа ти честита месечинка и продължавай в същият
дух Тони и Гардения честити годинки и двечките изглеждате страОтно с лекота да запазите
постигнатото
Мери аз те помня от първият път беше стриктна и стимул за много момичета сама знаеш най-добре но се вкарваш в един омагьосан кръг а за мен това е проблем успех и много воля ти пожелавам за да се справиш перфектно и за последен път
Днес пазарувах и видях мляко Елена сетих че едно от момичетата беше писала за него и си взех
точно като млякото от едно време киселичко малко скъпичко но отдавна не бях яла такова хубаво
мляко опитайте децата автоматично го обявиха за кисело и гадно ама защото са свикнали на боклуци млякото е 2% и пише без консерванти аз останах много впечатлена от него и реших да споделя. За пръв път от три години пиша толкова много извинявам се ако съм била досадна а сега
лека и приятна съботна вечер

# 38
  • Лутаща се
  • Мнения: 788
Днес пазарувах и видях мляко Елена сетих че едно от момичетата беше писала за него и си взех
точно като млякото от едно време киселичко малко скъпичко но отдавна не бях яла такова хубаво
мляко опитайте децата автоматично го обявиха за кисело и гадно ама защото са свикнали на боклуци млякото е 2% и пише без консерванти аз останах много впечатлена от него и реших да споделя
Казват, че млякото Елена е най-истинското възможно в момента на пазара. Не знам до колко е вярно. И аз не го харесвам. А като се опитах да подквасвам с него се получи ужасен киселяк.

# 39
  • Мнения: 972
skarlet71, изчисти си кутията за ЛС! Peace

# 40
  • Мнения: 108
бяла лястовица, успяваш ли да се нахраниш с две яйца за закуска? Не залитай и ще тръгнат надолу килограмите. Без да усетиш ще си ги свалила. Не са чак толкова много. bouquet
Ах, килограмите ми са в повече са сваляне. Тези съм си написала, че да заприличам на човек, а и съм си ги поставила за цел до пролетта да ги опраскам. А още 5-10 до лятото след това. Но тек сваля тези от лентичката ! Пак ще съм доволна много  Laughing !

Да кажа честно, не, не се наяждам само с тези две бъркани яйца, но след час-два си хапвам и млекцето с тричките !   chef Та издържа се до обяд !  Wink

Дюканки, а кога започват да разхлабват тези трици ?  Flutter И аз като бял човек да се облекча най-после.. Blush

# 41
  • Лутаща се
  • Мнения: 788

Дюканки, а кога започват да разхлабват тези трици ?  Flutter И аз като бял човек да се облекча най-после.. Blush[/color]
Поне на мен триците не ми действат разхлабващо. Започнах прием на ленено семе - допустимата доза май беше 1 с.л. дневно. Аз обаче гледам да не прекалявам и вземам само 1 ч.л., защото в големи количества е канцерогенно. Пропуснах да кажа, че смилам лененото семе в кафемелачката.
Също така започнах да пия зелен чай.
Още нямам резултати обаче.  Simple Smile

Последна редакция: сб, 19 фев 2011, 21:52 от skarlet71

# 42
  • Мнения: 0
Лястовичке, триците ако чакаш да те разхлабят ще почакаш доста. Те сами по себе си не разхлабват, просто облекчават (мен не). Не допускай повече от 2 дни неходене до WC!  ooooh! Ако си закъсала, по-добре изпий един слабителен чай, от колкото да тровиш организма. Своевременно взимай някакви мерки - 2 чаши топла вода на гладно или прясно мляко. Това не действа светкавично, трябва системно да се прави. Обикновено резултат дава 3-4 дни. Има и разни други начини, например Хуск, парафиново масло в салатките и тн.т. Намери начин, който действа при теб. Пак казвам, ако е много зле положението (повече от 2 дни), по добре вземи някакъв лаксатив или слабителен чай, те са по-малко зло от запека. Сега прочетох за  Очистване с брашно от ленено семе и определено мисля да пробвам.

maia_at, ще го пробвам това Елена да видим, преди купувах от него но нещо го бяха развалили, нагарчаше ми чак Sad Прочетох, че тествали млечните за наличието на нишесте с йод. Нишестето ставало лилаво при реакция с йод ще си купя още утре да видим. Даже казват че в някои извари имало добавено нишесте  Shocked  То е ясно, че в обезмаслените млека 0,1% влагат със сигурност, ама в изварата пък за какво?!

А и още нещо се сетих, дока'т не съм забравила, че верно съм много изветрЕла. За елда (гречка) иде реч. Мацките, които са в III фаза спокойно могат да си я добавят в менюто, даже е препоръчително. Аз я използвам вместо ориз например когато правя пълнени чушки.
Цитат
Защото 100 грама елда съдържат 11.7 г. белтъчини, 3.9 мг. желязо и са много богати на калций -114 мг.!!! Води се, че е безглутеново и е отличен източник на растителни белтъчини. Съдържа всичките осем незаменими аминокиселини, много богата е на желязо,не повишава кръвната захар. Укрепва капилярите, пречиства черния дроб и е много полезна за червата. Много е известна със свойствата си да понижава холестерола.

Хайде много много  Hug и за всички. Утре да се събудите по-леки и по-щастливи Simple Smile



# 43
  • Мнения: 914
Млякото Елена има и 2% с пробиотична закваска,което е много по-вкусно.Купувала съм го от Метро.

# 44
  • Мнения: 78
Klee,не ми влиза в работата,но твоето поведение спрямо храната и теглото ти е доста тревожно според мен. Аз не виждам как можеш да се чувстваш дебела и надута,чак да стигаш до рев когато тежиш под 50 кг. Доколкото си спомням,целта ти беше 55 килограма, беше голяма радост че си паднала на 50,сега вече си 48-49 и изпадаш в паника когато си 50-51.Още си младичка, не си раждала, задай си въпроса какво ще правиш по-нататък,може ли да караш цял живот във втора с някоя ябълка през ден? Rolling Eyes И как ще се чувстваш ,ако по време на бременност сложиш 10-15+ килограма?
Благодаря за написаното. Замислих се над някой неща, а и се почувствах по- добре  Hug
Като цяло съм пре-доволна от постигнатите килограми. Добре ми е, и лекичко, а и самочувствието си е друго. Но тези дни не знам какво ми става. Наистина се чувствам надута и дебела, нямам настроение за нищо, болки в корема, кръста и за капак все се въртя около хладилника..  ooooh! Явно периода ми е такъв и сигурно се дължи на предстоящия цикъл. Надявам се да се оправят нещата като дойде и да се заема наистина сериозно с трета.
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт