ФОРМУЛА 1 - сезон 2011 - БЪРЗИ и ЯРОСТНИ

  • 28 653
  • 736
  •   1
Отговори
# 645
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Абе кой тиквеник покани тази селянка Камелия , да ръси глупости в чалгаджийски стил в студиото на ТВ 7  ooooh!
Харесвала Ферари , защото всяка жена харесвала скъпи коли и защото били червени  ooooh! И не била запален фен - ми кво търсиш там , ма ...  Close
Ужас ...
шумно било на пистата и били казали и затова не била ходила на състезание ...
Боже ... колко мъка има по твоя свят  Confused

И аз като я видях ми идеше да се застрелям
 ooooh! ooooh!  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!
Пф кво прави тая пача там Sick

И на мен ББс ми прекъсваше,та се наложи да я слушам Tired

След малко почва,успех на всички и дано не говорят глупости Praynig Praynig Praynig Praynig

# 646
  • BG
  • Мнения: 2 458

Абе, мацки, какво е това състезание днес, бе, направо ще се пръсна от кеф..!!!

Каква динамика, какви скорости, всичко.....

Невероятни са всички днес!


# 647
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Въх Дино и Хам ми дигнаха кръвното  Crazy
Анелка наште гарджета много непослушни днес  Mr. Green

Бени направо на тръни съм всяка секунда Crazy

# 648
  • BG
  • Мнения: 2 458

Плами, битката на твойто гардже с Нико бешееее.... Crazy

Горкият Нико, много ми е сладък, що така ги пусна всичките, начииии.............

Ох, и аз на нокти!


# 649
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Кво приказваш изпотих се 100 пъти  Crazy Party Party Party Party
Въх върнахме се в играта  newsm44 newsm44 newsm44 newsm44

# 650
  • BG
  • Мнения: 2 458
Алонсоньо нещо взе да ми пречи!

 Crossing Arms


А стига, бе, как издуха Марк!!!!!!
Ми той хукна и Басто да гони, егати му...Шъ умръ!

# 651
  • BG
  • Мнения: 2 458
Марк - велик! Нико - жесток!



Себастианеееее, любов моя!   Hug




# 652
  • Мнения: 107
Е, поне ще е на стълбичката Алонсо, ама на мен нещо ми липсва в тези състезания - може би интригата. Фетел си обикаля, не се състезава, а всичко интересно става зад него... Хубаво, че имаше интересни двубои, а понякога и трибои отзад, че иначе обикалянето ме приспива посред обед...

# 653
  • Мнения: 4 668
Браво на Себастиан  smile3501
Страхотно състезание .
Малко ми стана жал за Мишо - който не поиска , той не го изпревари  Rolling Eyes
После ще пиша повече  Peace

# 654
  • София
  • Мнения: 10 031
Доволен, доволен - честито на лимонадките и на наааааас! Ох, малко ми олекна...

To be continued...

# 655
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Бе добро състезание,ма за мен не трябваше Дино да влиза за 4ти път бори се момчето,ма на 11 място иначе си беше в центъра на вниманието винаги Crazy Доволна,но с голямо но за стратегията на Ферари дето пак не ми сработи много,много  Crossing Arms

Пак ша трябва да търся тъжен Дино,аман значи #Cussing out

Честито на Себ и на точко трупащия,демек 2кратния който ша спомогне на обора Rolling Eyes

Последна редакция: нд, 08 май 2011, 17:30 от plami89Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ

# 656
  • Мнения: 750
Доволен, доволен, аз доволен!  newsm47
Така ме напрегнаха днес, че не усетих как съм успяла да изгладя камарата пране. Жалко, че ютията ми няма скоростомер  Mr. Green

Чудесно състезание! Имаше какво да се види и добре, че за позиции 2 и надолу имаше интрига, че иначе този сезон е такова дежа вю, че поглеждам календара случайно да не съм се оказала в 2004-та.  smile3506

Поздравления за Себ и Марк!  smile3501 Тоталната доминация на Ред Бул е подтискаща, но така е било и с други отбори-лидери - ups and downs. Сега е времето за техните ups. Ако не Марк, а друг пилот ни беше измъкнал 3-тото място, щеше да ме боли повече!  Peace

Нандолино - нямам забележки. Перфектен! Извади душицата и на последното болтче в тоя болид! Фелипе, въпреки мал шанса днес, също беше много на ниво. Както става ясно техническите проблем на Ферари са на път да бъдат решени и силите с Макларън са изравняват.

Нико също доказа, че не е случайно попаднал в този спорт!
Бате, батеееее, що ти трябваше да се водиш по акъла на Бърни, та не си стоя да даваш акъл, вместо да се гърбиш на трасето.  newsm09

# 657
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
За Дедо съм съгласна за кво се върна въобще,очакваше се уж,че ще има някво подобрение от миналата година,а то още по зле ooooh!
Чакам Анелка да ги разкости,ще ми бъде интересно Crazy

Argghhhh...Ferrari pit team screwed Massa again...WHY???!!


,а това го мятам на аватар Mr. Green

Синеоч вече е във вихара си Crazy Joy Joy Joy Joy Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 658
  • София
  • Мнения: 10 031
Спас, Дедо имаш предвид нали?  Joy

Много динамично състезание, спор няма - не се усети тоя час и половина. Обаче ми прави впечатление, че въобще не виждаме напоследък колата за сигурност, и от това влизане в боксовете става такъв карамбол, че въобще не мога да следя кой къде и между кого е.

Много са бързи тия лимонади брей, но се надявам след още няколко състезания нещата да почнат да се понаместват - стига и старите кучета (МКЛ и ФР) да не се отпускат и да бачкат здраво.

...че иначе този сезон е такова дежа вю, че поглеждам календара случайно да не съм се оказала в 2004-та.  smile3506

Пепел ти на езика, не искам тези времена да се връщат  Naughty Wink

Нандолино - нямам забележки.
Аз имам - косата, помнете ми думата, поореже ли я - ще полети  Joy

Плами, пак се зарадвах заради Фелипе и за теб, обаче какво пак стана? Макларъните ми напълниха душата днес - страхотни изпълнения и от двамата, браво момчета! Нико, Нико - а мислеха, че Дядо ще ти скъса шортите, само и колата да вървеше повече.
Някой може ли да ми обясни защо на никой не му мигна окото от изпълнеията на Витята Петров, отнесе Шишо, за малко да отнесе съотборника си и нищо...

Изпуснах коментарите за връщането на тестовете през сезона? Какво се говори?

ПС Отвратително беше днес предаването - режисьорът май никога не е чувал за Ф1, ужасни камери, толкова далечни, че не се различаваха колите, смяна на гледната точка в средата на изпреварването с такава, от която нищо не се вижда, гледаме изпреварванията и всички интересни моменти на повторение, в последните обиколки вместо да следи първите трима и очеизвадната битка за 2-ро място, гледаме Росберг, който си кара самотен и т.н. - пълен потрес  ooooh! #Cussing out #Cussing out

Последна редакция: нд, 08 май 2011, 17:56 от Lana

# 659
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Плами, пак се зарадвах заради Фелипе и за теб, обаче какво пак стана?

Ми тука ся спорим с един ферарист с едни огромни червени очила и не знам изпусна завоя на 8ми завой,после го вкараха 4ти път,можеше да издържи според мен още 10 обиколки в бокса го забавиха и е на... Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт