Езел / Иийт Озшенер***Ezel / Yiğit Özşener - тема 85

  • 33 046
  • 722
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 343
Честит 8 март Прекрасни момичета

# 706
  • Мнения: 4 706
Честит 8 ми мааааарт  Hug Hug

# 707
  • Мнения: 0
Кошницата от главата на Бааде и семейството й трябваше да ни убедят в нейната невинност   Thinking

Не знам , защо толкова държаха да ни убедят в дествеността на Бидето   newsm78
Можеше да си е ок и без да се налага Езел да го затрудняват  ooooh!   Mr. Green

Морелче  Joy Joy Joy hahaha

# 708
  • Мнения: 4 706
в съпоставка с Ейшана - курва, Бааде - девица  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Аз харесвам Азад  Mr. Green Mr. Green златната среда най - добре

А пък Баадето много бързо се даде... от вчера ходят и днес вече айдеееее отиде тя отиде...

# 709
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
EZEL ep.57 без превод

за радост на екипа Joy Joy Joy Joy да ни е честито! Mr. Green

# 710
  • Мнения: 0
Аз по напориста девица не бях виждала  Mr. Green  Поне да я баха напили  Laughing
 А Езел докато я докара до леглото хвнаха мускулна треска , то коридори ли бяха  ,то врати ли , ама така е трудна е тая работа  ooooh!
И на мен Азад ме е идеална . Досадно ми е когато обвързват благоразумието , личния морал  и невинноста с дественоста Sick

# 711
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Цитат
Досадно ми е когато обвързват благоразумието , личния морал  и невинноста с дественоста
Много плоско, да Peace

Гледам и Баадето има малка сестричка Laughing дано да е със здрави дробове, че Езелко ако трябва и нея да лекува шЪ доди зор Crazy отиде бюфета по  болници Joy

Емка, кажи какво означава Бааде Praynig ако има някакво значение де Wink

# 712
  • Мнения: 0
Аз по напориста девица не бях виждала  Mr. Green  Поне да я баха напили  Laughing
 А Езел докато я докара до леглото хвнаха мускулна треска , то коридори ли бяха  ,то врати ли , ама така е трудна е тая работа  ooooh!
И на мен Азад ме е идеална . Досадно ми е когато обвързват благоразумието , личния морал  и невинноста с дественоста Sick
[/quote
 Joy Joy Joy Joy Joy Joy]
Това с мускулната треска ме уби !

# 713
  • Мнения: 417
Лакун,не знам какво означава.За първи път срещам подобно име...,но опитай с гугъл преводач.... Joy Joy Joyкато напишеш Baa,излиза..."блея"  Joy Joy

# 714
  • Мнения: 0
Ако има нещо , в което съм 100% сигурна е,че Езел няма да остане с Бааде, защото тя като герой е абсолютен пълеж дори самите сценаристите не са решили какво ще правят с нея и почват да си противоречат в сценария- в началото беше супер отракана, после стана девствена, първо живееше в общежитие после изникна цяла къща със семейство, уж сама се издържа и й е трудно обаче и това не е така... една голяма каша  Rolling Eyes Това, че Бааде не е била с мъж не ми се стори кой знае колко лошо или трагично ами той самия Езел да не би да е голям разбирач - спа 2 пъти с Айшан в рамките на 10 години Grinning

# 715
  • Мнения: 0
Лакуна ползвах жокер обадисе на приятел и ми казаха , че Бааде се превежда , като лошотия   Sick

# 716
  • Мнения: 417
Ако има нещо , в което съм 100% сигурна е,че Езел няма да остане с Бааде, защото тя като герой е абсолютен пълеж дори самите сценаристите не са решили какво ще правят с нея и почват да си противоречат в сценария- в началото беше супер отракана, после стана девствена, първо живееше в общежитие после изникна цяла къща със семейство, уж сама се издържа и й е трудно обаче и това не е така... една голяма каша  Rolling Eyes Това, че Бааде не е била с мъж не ми се стори кой знае колко лошо или трагично ами той самия Езел да не би да е голям разбирач - спа 2 пъти с Айшан в рамките на 10 години Grinning
Така е Криси PeaceНаистина има много противоречия.Издъниха се с нейния образ.Пролича си,че Бааде изникна от нищото и сценаристите на са я планирали.Предполагам колкото неочаквано се появи така и ще изчезне бързо.
Обаче Езелито много и се зарадва или изненада когато му каза,че е девствена Laughing

# 717
  • Мнения: 4 706
Това с мускулната треска е  hahaha hahaha hahaha якооооо
Мен ме кефи Азад... колко е решителна, нито е шаврантия  hahaha нито се прави на излишна моралистка, хареса ми сцената с Али в сервиза, когато той й крещя '' искаш да се нацапам, да те хвана ей така ... ''  хаха и тя го награби  Blush Blush
Азад ... Азад... смела, решителна и пак е морална  Peace

# 718
  • In a strange romance
  • Мнения: 2
Честит празник, мили момичета! Все ми е едно кой го е измислил, комунисти, комсомолци или марсианци. Аз си искам уауетата и зюмбюуите. Поднасям ви ги и на вас и ви пожелавам хиляди влюбени усмивки! Hug Hug Hug

# 719
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Ако има нещо , в което съм 100% сигурна е,че Езел няма да остане с Бааде, защото тя като герой е абсолютен пълеж дори самите сценаристите не са решили какво ще правят с нея и почват да си противоречат в сценария- в началото беше супер отракана, после стана девствена, първо живееше в общежитие после изникна цяла къща със семейство, уж сама се издържа и й е трудно обаче и това не е така... една голяма каша  Rolling Eyes Това, че Бааде не е била с мъж не ми се стори кой знае колко лошо или трагично ами той самия Езел да не би да е голям разбирач - спа 2 пъти с Айшан в рамките на 10 години Grinning

Да не говорим,, че уж е човек на изкуството, а прилича на парцалана и се налага Азад да я съветва  Laughing Абе едно нищо най-просто казано Mr. Green В следващата серия да даде фира е закъсняла с десет серии Joy

Миме, супер градинка Heart Eyes Hug Къде е Софчето..липсва от доста време? Да  поздравиш от нас Peace

Общи условия

Активация на акаунт