Нищо че Октомври е далече, мама чака сърчице да види вече

  • 24 636
  • 727
  •   1
Отговори
# 60
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Govorix s moita genikolojka kaza da piq 3po 1 no spa i vitamin c da ne se paniram tolkova mnogo 6tom ne e silno a samo pri barsane i ne e krav nqma za kakvo da se pritesnqvam i da si leja v nas.no 6efa ne me puska da si xodq na vsi4koto otgore nqma tok v magazina i umiram ot stud napravo sam bqsna moje li da e takav kriv tozi 4ovek
Взимай болнични и до края у вас.И да не ти пука за шефа.Щом се държи така,направи го каки казвам,явно си го заслужава.Видя ли,че няма страшно,спокойно,мила! Hug
Смуси,бременна си,но е рано,наистина.Честито!Изчакай седмица и отивай на лекар!  bouquet
Евелина, Hug Hug Hug Hug
Слънчо Hug Hug Hug,рано е по-принцип в 5г.с за пулс.Но пък на моето бебе го видяха с много зор на 5с и 6дни.Тааа,незнам.Пробвай за по-сигурно към 6-та седмица. Peace
Гледам за кучета си говорите,аз тука нямам какво да кажа,но пък имам дете-ревнивец Laughing
Много е сладък де.Кефи се много,че ще става батко,виждам една гордост в очите му,чувства се мноого голям.И все ме пита как е бебто,спи ли,яде ли...сладкиша ми той. Heart EyesМами,които вече имате по едно,вашите деца как реагират на новината?
Хубава вечер на всички!

# 61
  • София
  • Мнения: 2 082
Мами,които вече имате по едно,вашите деца как реагират на новината?

Моето момченце е още бебе, не съм сигурна че разбира, че ще става батко  Heart Eyes Ние му казахме де   Crazy

# 62
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Мами,които вече имате по едно,вашите деца как реагират на новината?

Мила, като гледам децата ни са една зодия. И моя е ревнивец, но от няколко дни забелязвам, че обръща много повече внимание на това, че ще става батко. Постоянно идва да ме прегръща и целува, както и да целувяа бебето, което е в коремчето. А вчера заяви, че обича бебето повече от мен и баща си. Докато не се роди бебето не мога да съм сигурна в това как ще реагира. За сега много се радва, но дали и после ще е така. Че както е свикнал цялото внимание да е единствено и само за него....

# 63
  • Мнения: 59
Смуси, аз си правих кръвен тест на 28 ден от ПМЦ и ЧХГ бе6е 250 mIU/ml, лекарката каза, че е добре, но всичко си зависи от овулацията,....и от организма, но повече от 5mIU/ml се счита за бременност

Ламята Стаска ти на кой ден след О или след ПМЦ си прави теста?

Остносно употребата на Утрогестан, от предната ми бременност знам 2 неща
   --- че ако е повечко течението се взима орално,а ане вагинално (това ми казаха в спешното на Майчин дом)
   --- на мен също ми бяха предписали 2х1, но никакъв резултат, тогава доста четох и разбрах, че на повечето им предписват повече, пр при ин-витро забременяване 3х2, казах на лекарката и тя ми каза "Добре взимай по три" ????
сега пак имах кафеникаво зацапване, но само за един ден, правих изследване на прогестерон беше 29ng/ml и ми изписаха 2х2
Напоследък май повечето пият Утрогестан.
А има и друго не съм запозната много добре, но до колкото си спомням лекарката ми забрани Витамин С, но когато казва доктора, сигурно е позволено.

# 64
  • Мнения: 0
 Desert`Rose , моето дете е на същата възраст, като твоето, с разлика няколко дни, както и детето на една мама, която вчера писа, че нейната щерка първо казала, че не иска бебето (забравих само името й), та и моята мома е много много ревнива и голямо егоистче, но е учудващо, че е ултра щастлива, че ще става кака, по цял ден за това приказва, не дава да я вдигам вече, за да не паднело бебето от корема ми, вади стари нейни дрешки и играчки и ги опакова като подаръчета за бебето, чак не ми се вярва, че се държи така и се опасявам да не е до време.

# 65
  • София
  • Мнения: 418
Desert`Rose , моето дете е на същата възраст, като твоето, с разлика няколко дни, както и детето на една мама, която вчера писа, че нейната щерка първо казала, че не иска бебето (забравих само името й), та и моята мома е много много ревнива и голямо егоистче, но е учудващо, че е ултра щастлива, че ще става кака, по цял ден за това приказва, не дава да я вдигам вече, за да не паднело бебето от корема ми, вади стари нейни дрешки и играчки и ги опакова като подаръчета за бебето, чак не ми се вярва, че се държи така и се опасявам да не е до време.

Това е много сладко  Simple Smile

# 66
  • варна
  • Мнения: 1 228
сега забелязах че това моето кафявото течение като малки парченца лигавица ли какво е незнам и през повечето време остава на тоалетната хартия, светло кафяво е на цвят ,въобще не мога да си обясня от какво е .Аз приемам утругестанна вагинално сутрин 2 вечер 3. Няма и ден спокоиствие  Cry

# 67
  • Мнения: 59
mimenceto123 кафявото течение не трябва да се пренебрегва, но на много бременни жени се случва и в ПОВЕЧЕТО слувай завършват успешно, така, че не се притеснявай, по-страшно е когато е алено червена кръв и е обилно, въпреки, че и тогава има случай с добър край, всичко е индивудуално.
 Опитай се да си по-спокойна!

# 68
  • Мнения: 500
Маичета от Варна, моля ви споделете добър гинеколог във Варна, защото съм от скоро тук.

# 69
  • София
  • Мнения: 260
Момичета, можете ли да ми дадете линк към албума, който направихте още в миналата тема. Търся го, но не успявам да го намеря  Crazy

# 70
  • Мнения: 5
Здравейте момичета! Прекрасна тема! Включвам се и аз - термин 1.10.2011, втора бременност, години- мноого-37 Grinning 

# 71
  • Мнения: 33
Здравейте,аз преди седмица някъде се записах в ноемврийчетата,но да си попитам и вас ,абе не занм за коя отдвете теми съм.лекарката при която бях отказа да ми каже термина-много рано било още:( та моята история е такава-на 29.01 бях в овулация(зачеването е станало в периода 29.01-01.02) на 14ти направих тест-положителен.на 16ти бяхме при въпросната лекарка каза ми,че съм в 3г.с.-само толкова.та въпроса ми е някой може ли да ми каже как да си изчисля термина,при положение,че цикъла ми е на 35дена.с калулаторите,които намирам са фиксирани за цикъл на 28дена -та ми показват голяма седмица,а аз си миля че на 1.03 ще направя цял 1ви месец откак съм бременна.извинявам се ,ако не съм писала където трябва,ама малко не съм на ясно как да си изчисля термина ...ако някой може да ми помогне -благодаря предварително Simple Smile
Отделно на всички бъдещи мами желая лека бременност и красиви,здрави бебенца независимо ноемврийчета ли са октомврийчета ли са Simple Smile

# 72
  • Мнения: 102
Здравейте,аз преди седмица някъде се записах в ноемврийчетата,но да си попитам и вас ,абе не занм за коя отдвете теми съм.лекарката при която бях отказа да ми каже термина-много рано било още:( та моята история е такава-на 29.01 бях в овулация(зачеването е станало в периода 29.01-01.02) на 14ти направих тест-положителен.на 16ти бяхме при въпросната лекарка каза ми,че съм в 3г.с.-само толкова.та въпроса ми е някой може ли да ми каже как да си изчисля термина,при положение,че цикъла ми е на 35дена.с калулаторите,които намирам са фиксирани за цикъл на 28дена -та ми показват голяма седмица,а аз си миля че на 1.03 ще направя цял 1ви месец откак съм бременна.извинявам се ,ако не съм писала където трябва,ама малко не съм на ясно как да си изчисля термина ...ако някой може да ми помогне -благодаря предварително Simple Smile
Отделно на всички бъдещи мами желая лека бременност и красиви,здрави бебенца независимо ноемврийчета ли са октомврийчета ли са Simple Smile



Моят случай е досущ като твоя. И моята овулация е била на 28-29.01, на 14.02 и аз разбрах,моя цикъл е на 36-38дни. Изчислих благодарение на ето този сайт http://www.pregnology.com/due-date.php Дано да съм ти полезна!

# 73
  • Мнения: 33
LABELLA благодаряяя ти мноогоо Simple Smile значи и ти като мен на 14ти си подарила най-скъпия подарък на половинката си Simple Smile разбирам за  октомврийчетата съм и термина ми,според това което ми пращаш е 22.10.11  bouquet

# 74
  • Мнения: 102
LABELLA благодаряяя ти мноогоо Simple Smile значи и ти като мен на 14ти си подарила най-скъпия подарък на половинката си Simple Smile разбирам за  октомврийчетата съм и термина ми,според това което ми пращаш е 22.10.11  bouquet

Моя термин се пада на 27.10.11 , но пък при мен цикъла го смятах 38 дни и сигурно от там идва разликата  Rolling Eyes

Както и да е пожелавам ти лека бременност, а точната дата на термина ще е когато Господ каже за всички ни  Hug

Общи условия

Активация на акаунт