Подарък за 8-ми март

  • 8 038
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 44 271
уважението трябва ли да е изразено в парфюми, злата, телевизори и мерцедеси, щото заплатата й била ниска?

# 16
  • Мнения: 120
Не, разбира се. Но определено трябва да се изрази по някакъв начин. Simple Smile

# 17
  • Мнения: 3 423
и трябва ли на всички да се подаряват нон стоп подаръци за това, че си вършат работата, която доброволно са избрали, за парите, с които доброволно са се съгласили...
Peace

Само цветя .

# 18
  • Мнения: 1 525
Чудя се ... 8-ми март ли е празника, на който се изразява уважението към учителките? Трябва ли въобще да се подарява нещо на този ден?

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Ее това е въпрос на гледна точка. Моята дъщеря е подготвила картичка изработена и надписана лично от нея за госпожата в училище.. Аз ще се погрижа  за букета с красиви пролетни  цветя. Мисля, че това е достатъчно.

Последна редакция: нд, 06 мар 2011, 22:33 от ivben

# 20
  • Мнения: 6 031
Всяка година вземаме цветя. Понякога букет, а друг път саксийно цъфнало цвете. Миналата година на изложението в НДК попаднах на добри аранжировки от няколко цветя.

# 21
  • Мнения: 753
Синът ми ще и даде букет и картичка направена от него.
Мсиля, че е достатъчно за да я почетем на празника.

# 22
  • Мнения: 2 156
Само цветя !

# 23
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Приготвих за утре по 1 мини-саксийно цвете за двете госпожи и лелята в градината. Към всяко цвете направихме със сина ми по една хартиена калинка, закачена на дървен шиш. И това е!
Мн. са приятни зюмбюлите и лалетата в саксии - цената им също е съвсем приемлива.

# 24
  • София
  • Мнения: 3 895
На госпожите и лелите ще подарят само цветя. 

# 25
  • Мнения: 62
ужас Simple Smile
милите учителки Simple Smile
недай си боже някоя от тях да не се вълнува от идиотския ви празник, само ще си влачи стръкове лалета към дома  ooooh!

# 26
  • Мнения: 78
интересувах се от учителските заплати. с ужас установих че взимат между 400 и 500 лева на месец чисто. лично аз , ако съм доволна, бих купила подарък , особено за празник и задължително , ако всички родители искат да участват. не знам що за неблагодарни изказвания са, че някои са против подаръците, като явно всички знаят колко взима един учител, как ни изглежда децата /в случая вашите/ и как поне за един празник би следвало да получи подарък като форма на признателност от родителите на класа. друг е въпроса, ако не сте доволни от учителя и това е масовото мнение на родителите от класа. явно не става дума да се купи мерцедес, макар че практиката в чужбина и това показва че се прави  Peace  Mr. Green


   Относно учителските заплати, много се чудя на такива хора като вас и вашето мнение. Не знам дали се замисляте, но това е заплащане за половин ден работа, и всъщност никак не им е малка. На голяма част от държавните служители са им толкова заплатите и в повечето случай само ги хокаме, и не сме доволни от тях, а за учителите все се "вайкаме" за тях и се "чудим" как да им се "харесаме и да ги зарадваме", а всъщност не смятам, че е нужно това.

   Няколко майки се изказаха преди мен тук в темата, няма да ги цитирам, но един букет и картичка направена от детето е напълно достатъчно за да се покаже на г-жата, нашето уважение за съответния празник.

# 27
  • в провинцията
  • Мнения: 249
Ее това е въпрос на гледна точка. Моята дъщеря е подготвила картичка изработена и надписана лично от нея за госпожата в училище.. Аз ще се погрижа  за букета с красиви пролетни  цветя. Мисля, че това е достатъчно.
newsm10
Моята дъщеря също направи картичка, цветя не пожела да купи, защото за нея букетите са "убити цветя", от години не купува никакви. Една година само пробва да носи саксия в училище, но се оказа неудобно.

# 28
  • Мнения: 2 156
ужас Simple Smile
милите учителки Simple Smile
недай си боже някоя от тях да не се вълнува от идиотския ви празник, само ще си влачи стръкове лалета към дома  ooooh!

Защо винаги постовете ти са в подобен тон ? Неприятно е !

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
И аз това се замислих.....

Общи условия

Активация на акаунт