Чай "Лека нощ"

  • 8 340
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
Здравейте мамита Simple Smile Аз съм новичка във форума и най-вероятно има такава тема, за което се извинявам предварително... Та искам да ви питам за чайчето на хип "Лека нощ" дали има някакво определено количество което не трябва да се надвишава? Тъй като мойта бебка е на 7 и 1/2, и последните 2-3 месеца вечер се будим доста често и реших да пробвам с въпросния чай...
Благодаря предварително Hug

# 1
  • Мнения: 61
Не мисля,че има значение количеството,но дъщеря ми отказа да го пие,при условие,че пие др.им чайчета.Успех:)

# 2
  • Мнения: 4
Направих й го преди малко, но за съжаление нещо не го харесва много Sad Ще пробвам пак по-късно, дано да имам успех защото от няколко месеца не сме спали като хората.

# 3
  • София
  • Мнения: 272
Аз предложих броени пъти чай на Хипп и не виждам смисъл повече да го правя. 1/ Дъщеря ми спи различно добре БЕЗ значение дали пие или не чая "Лека нощ"; 2/ Мисля, че тези чайчета не са съвсем безвредни за зъбките (даже май пише на опаковката) и 3/ Тези гранулирани чайове изобщо като концепция не ми харесват, защото ми изглеждат твърде изкуствени. Накратко чая на Хипп си го пия аз  Mr. Green Laughing

# 4
  • Мнения: 4
Може да навреди на зъбките ако се заиграва с биберона, дъвчи го и т.н. Ако не стане с този, ще пробвам с ябълка и маточина. Може би ще й хареса повече.

# 5
  • Мнения: 914
Лори,когато беше на 2-3мес. и го давах и спеше по спокойно,но тогава тя не е изпивала повече от 20-30мл. на ден.

# 6
  • Мнения: 372
Аз съм давала, но също не видях ефект. В началото аз си го пиех, едва доста по-късно почнах да предлагам. Как е казала enna спи различно добре БЕЗ значение дали пие или не чая "Лека нощ".
Сега взех чай на Хумана и той ми се струва доста по-добър, мен поне ме приспива след като ме събуди нощем и не мога да заспя веднага  Laughing

Предлагам основно когато има тежка нощ и я болят венците. В един момент заспива, но не мога да кажа че е точно чая.

# 7
  • Мнения: 334
И моите опити с чайчетата на Хип не показаха резултат - нито с това за добро храносмилане, нито с това за лека нощ

# 8
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
И ХИП и Хумана нямат никакъв ефект. В смисъл не му се доспива, но пък съдържат лайка и други полезни билки  Peace
И също съдържат захар. Не заклеймявам захарта - даването или недаването е въпрос на личен избор. Важно е само избора да е информиран, за това споменавам захарта  Peace

Общи условия

Активация на акаунт