За благодарността

  • 2 734
  • 32
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 4 569
Имах оня ден да свърша гадна и неприятна работа.Гаджето ме отмени.
Как да изразя благодарността си?
Казах му с думи "Благодаря ти",усмихна се и нищо не каза.
Секс за благодарност не е добра идея.
Да му купя нещо-също.

Вие как благодарите?С думи,жест,как?И кога благодаря-то е истинско,а не отбиване на номера?

# 1
  • Мнения: 2 457
Според мен той просто е постъпил кавалерски. В двойката е това е в реда на нещата. Специални благодарности не са нужни, все пак той ти е гадже, твой избраник, каква му е работата освен да ти помага Simple Smile.

# 2
  • Най-сетне у дома
  • Мнения: 911
Естел, не знам какво да ти кажа. Обаче има една цяла психологическа школа, която твърди, че в основата на психичното здраве е способността да се изпитва благодарност. Уви, не са указали как да я проявяваме, но - ти явно изпитваш благодарност, значи - на втория етаж си добре  Laughing

Не, сериозно, има толкова хора, които просто поглъщат жестове и услуги, без да ги отразят по никакъв начин... мнозинство ми изглеждат. Та едно "оценявам какво направи за мен, ще се реванширам, защото ценя жеста ти" може би стига, а... И един ден наистина връщаш жеста.

# 3
  • София
  • Мнения: 2 217
Защо мислиш, че твоето "Благодаря!" не е достатъчно красноречиво?
Ако истински изпитваш тази благодарност, човекът я е усетил, повярвай ми.....
Просто ще дойде естествен момент да му се реваншираш..-/не е точната дума реваншираш обаче/

# 4
  • София
  • Мнения: 291
Направи за него нещо, което знаеш, че обича!
Сготви му някое любимо ястие, остави го да гледа цяла събота някой спортен канал, отстъпи му по - удобното място на дивана в хола, карай колата ти някой път и го остави той да си пийне, облечи нещо, с което обича да те гледа, спести му нещо, което е негова отговорност и го направи ти, не го води на гости при родителите си една неделя ...
Все такива дребни, но изключително трогателни неща! И ги направи ей, така - непринудено, без да му казваш, защо.
Най - важното е, че ти знаеш причината и ти става едно такова леко от това!

# 5
  • Мнения: 2 563
Сготви му нещо, прави му кафе сутрин, отмени го в нещо ти.

# 6
  • Мнения: 755
Имаше преди време подобна тема, в която силно се прояви звученето за благодарността към мъжете и не само тя. Laughing

Виж тук : http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=530064.0

# 7
  • Мнения: 2 161
Аз се отблагодарявам с думи.Готвенето може за някои да е добра идея,но обикновено мъжът ми си мисли,че искам да го отровя,когато готвя.А когато му кажа:Не знам,какво бих правила без теб,толкова си ми скъп и те обичам и съм готова да пребия някой заради теб...е,тогава той наистина разбира,че му благодаря.

# 8
  • Мнения: 25 660
А когато му кажа:Не знам,какво бих правила без теб,толкова си ми скъп и те обичам и съм готова да пребия някой заради теб...е,тогава той наистина разбира,че му благодаря.

Хм. Повечето мъже, които познавам, след такива излияния обикновено питат: "Колко ти трябват този път?".   Laughing

# 9
  • Мнения: X
Не знам на какво ниво на трудност е услугата,но в една връзка обикновено едно "Благодаря ти!" е достатъчно.
Винаги има някаква последователност...веднъж той прави нещо за /вместо теб, друг път ти...
Ако ти го отмениш в нещо ,чувстваш ли нужда от някаква специална благодарност?

# 10
  • София
  • Мнения: 23 098
Не смятам, че непременно трябва да проявиш под някаква форма благодарността си. В крайна сметка е нормално хора, които се обичат, да си помагат. Днес той ти е помогнал, утре - ти на него. Съвсем нормално и естествено!

# 11
  • Мнения: 40
А когато му кажа:Не знам,какво бих правила без теб,толкова си ми скъп и те обичам и съм готова да пребия някой заради теб...е,тогава той наистина разбира,че му благодаря.

Хм. Повечето мъже, които познавам, след такива излияния обикновено питат: "Колко ти трябват този път?".   Laughing

Някой преди време даде много добра дефиниция на такъв тип мъже - ходещи вибратори с портфейл  Mr. Green Така са си постлали, така да лягат

# 12
  • София
  • Мнения: 2 217
Да бе.....
Има хора, които живеят и се раздават......
И това, че попадат на смукачки на пари и вибратори, не значи, че така са си постлали..... Peace

# 13
  • Мнения: 7 947
Имах оня ден да свърша гадна и неприятна работа.Гаджето ме отмени.
Как да изразя благодарността си?
Казах му с думи "Благодаря ти",усмихна се и нищо не каза.
Секс за благодарност не е добра идея.
Да му купя нещо-също.

Вие как благодарите?С думи,жест,как?И кога благодаря-то е истинско,а не отбиване на номера?

 newsm78
Когато мъжът ми направи нещо вместо мен - не очаква да му подарявам подаръци, определено. Прави го - защото ме обича предполагам и това идва някак естествено...

# 14
  • София
  • Мнения: 23 098
ами вили, не познавам авторката, но ако са пресни гаджета, това донякъде обяснява нещата  Wink

# 15
  • Мнения: 2 161
А когато му кажа:Не знам,какво бих правила без теб,толкова си ми скъп и те обичам и съм готова да пребия някой заради теб...е,тогава той наистина разбира,че му благодаря.

Хм. Повечето мъже, които познавам, след такива излияния обикновено питат: "Колко ти трябват този път?".   Laughing
E,да,де.Но не исках да го пиша,защото не е по темата.

# 16
  • Мнения: 21 497
Казвам "Много ти благодаря, ще се реванширам" и обикновено го правя. Има си и неприятни работи, които аз мога да свърша, а на него ще му е приятно, че съм го отменила.

# 17
  • Мнения: 3 066
Сготви му нещо, прави му кафе сутрин, отмени го в нещо ти.
  bouquet В една връзка това постепенно става в реда на нещата и не се изисква спец.благодарност като подарък или почивка ,а просто да направиш и ти нещо за него,което няма възможност,или желание или време!

# 18
  • Мнения: 4 569
Изчетох дадената тема,но от нея почти нищо полезно не извадих.

Сравнително пресни сме.

От него благодарност изразена в думи няма.По-скоро ме отменя в нещо неприятно.

# 19
  • София
  • Мнения: 2 840
Казах му с думи "Благодаря ти",усмихна се и нищо не каза.
Неблагодарник!
Разкарай го!

# 20
  • Мнения: 7 947
Изчетох дадената тема,но от нея почти нищо полезно не извадих.

Сравнително пресни сме.

От него благодарност изразена в думи няма.По-скоро ме отменя в нещо неприятно.
Е, ако не кажеш конкретната случка - как очакваш конкретни предложения  newsm78

# 21
  • Мнения: 4 569
Конкретната случка не е нещо особено.Отмени ме в неприятна среща.

Казах му с думи "Благодаря ти",усмихна се и нищо не каза.
Неблагодарник!
Разкарай го!
На какво основание? Mr. Green

# 22
  • Мнения: 7 947
Е като не е нищо обосено - защо трябва особено да се отблагодаряваш  newsm78

# 23
  • Мнения: 4 569
Защото за мен беше важно. Wink

Не ми е купил Ламборджини Диабло.В такъв случай каква е благодарността?

# 24
  • Мнения: 7 947
Не знам с какво разполагаш.
Иначе - купи един ваучер за вечеря от колектива - заведи го, изненадай го и готово  Wink

# 25
  • София
  • Мнения: 17 301
Аз благодаря с думи, понеже мъжете са такива (според мен) - трябва да им се каже, за да вденат, с жестове не става  Grinning
Та много си благодарим ние у дома, аз по-многословно, но като видя колко му е драго да ме слуша как го хваля, се отплесвам  Laughing

# 26
  • Мнения: 135
Eй така разбирам благодарността....



Пробвайте... номера може и да мине!!!! Joy

# 27
  • София
  • Мнения: 2 217
Събитията от изтока май са събудили в теб далечна ориенталска днк..... Mr. Green
Тук поклони-челобитни, там продажби и износ на женска плът hahaha

# 28
  • Мнения: 7 947
 hahaha Ще мине номера, я, в тая анална поза.....

# 29
  • Мнения: 135
Събитията от изтока май са събудили в теб далечна ориенталска днк..... Mr. Green
Тук поклони-челобитни, там продажби и износ на женска плът hahaha
Ми чудех се как ли му благодарят ей на този пич...

http://www.dnes.bg/akoshtete-vqrvaite/2011/02/21/indiec-ima-39-j … leda-si-gi.111745

Представяш ли си всеки ден да получава по 39 благодарности...пък и за износ нема и да се сети!!!! tooth  Joy  Joy  Joy

hahaha Ще мине номера, я, в тая анална поза.....

Представяш ли си какви чудеса е сътворил човечеца, та да има толкоз благодарни женици!!! Joy
Позата е символична...може пък да са на аеробика!!!!  Joy  Joy  Joy

# 30
  • Мнения: 194
Ако ти не знаеш как да благодариш на гаджето си, значи не ти е гадже.

# 31
  • София
  • Мнения: 2 217
Сотка, да благодариш на колене........само мога да си представя колко бой или....друго хапват.... Joy Joy Joy

# 32
  • Мнения: 135
Сотка, да благодариш на колене........само мога да си представя колко бой или....друго хапват.... Joy Joy Joy
Ми те няои за огромно съжаление.. точно това получават за благодарност!!!! newsm78

Общи условия

Активация на акаунт