Романтичните изненади

  • 4 572
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 40
На изчезване са, ама ги има все още. Пък и жените се борят да му е добре на семейството, айде ся ... Аз ли не знам?!  Crossing Arms

А Памсито предизвиква далеч по-хард мисли, не романтики ... И на жената до вас може да й се иска романтика, ама до нея да е Брад Пит или Том Круз например ...  Whistling Па може и във водолазен костюм, обсипан с водорасли и медузи ...  Mr. Green

Памсито ми предизвиква лек напън за повръщане  Mr. Green Като й махнеш грима и всичките пластики кой знае какво ще цъфне отдолу  Mr. Green

# 16
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Памсито ми предизвиква лек напън за повръщане  Mr. Green Като й махнеш грима и всичките пластики кой знае какво ще цъфне отдолу  Mr. Green
НемА си работа да ме караш да се разровя, та сега и ти, и аз ще търсим илачи против повръщане.  Sick ooooh! Crazy
http://vbox7.com/play:74dbc078
НА ви една романтика сега!  Crossing Arms

# 17
  • Мнения: 755
Съгласна съм с Сомбре. Докато се присмиват на този изостанал вид романтици  и поведението  им/на мъжете от другият вид Crazy/ е все едно, че жената до тях е даденост. Никаква гаранция не им се дава, че един хубав миг, няма да  им се срине семейството , за което така настървено се борят. Rolling Eyes
Просто е нужен баланс и т.нар. лиготии, които така мразите драги ми мъжове Laughing, са всъщност балсам за женската душа и мир. Peace

# 18
  • Мнения: 135
НемА си работа да ме караш да се разровя, та сега и ти, и аз ще търсим илачи против повръщане.  Sick ooooh! Crazy
http://vbox7.com/play:74dbc078
НА ви една романтика сега!  Crossing Arms
Eй на... какво нящо е козметиката  Wink... уби ми младежката мечта Сомбре... ма кво се чудя, все пак тази е  с една година по голяма от мен... само че я съм си убавец с романтика!!!! Joy

# 19
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
НемА си работа да ме караш да се разровя, та сега и ти, и аз ще търсим илачи против повръщане.  Sick ooooh! Crazy
http://vbox7.com/play:74dbc078
НА ви една романтика сега!  Crossing Arms
Eй на... какво нящо е козметиката  Wink... уби ми младежката мечта Сомбре... ма кво се чудя, все пак тази е  с една година по голяма от мен... само че я съм си убавец с романтика!!!! Joy
Joy Joy
А що се отнася до Памсито, поне ще знаеш, ако ти падне някой ден, кво да очакваш да изскочи от банята и да си готов да подпалиш с 200.  Mr. Green Joy Joy

# 20
  • Мнения: 135
А що се отнася до Памсито, поне ще знаеш, ако ти падне някой ден, кво да очакваш да изскочи от банята и да си готов да подпалиш с 200.  Mr. Green Joy Joy
До скоро сънувах че се давя и Памсито тича ли тича да ми метне буя!!!!! Joy
Ама вече се научих да плувам!!!!! tooth

# 21
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
А що се отнася до Памсито, поне ще знаеш, ако ти падне някой ден, кво да очакваш да изскочи от банята и да си готов да подпалиш с 200.  Mr. Green Joy Joy
До скоро сънувах че се давя и Памсито тича ли тича да ми метне буя!!!!! Joy
Ама вече се научих да плувам!!!!! tooth
Joy Joy Joy Да, ама тя от по-рано знае да плува и ще те догони.  Mr. Green Чак пламъци в морето ще подпалиш от зор. Романтика отвсякъде! Глей ся да не почнеш кошмари да сънуваш.

Последна редакция: чт, 24 фев 2011, 16:09 от La Sombra

# 22
  • Мнения: 11
Памсито ми предизвиква лек напън за повръщане  Mr. Green Като й махнеш грима и всичките пластики кой знае какво ще цъфне отдолу  Mr. Green
НемА си работа да ме караш да се разровя, та сега и ти, и аз ще търсим илачи против повръщане.  Sick ooooh! Crazy
http://vbox7.com/play:74dbc078
НА ви една романтика сега!  Crossing Arms

Да дойде...па чичко ще я гримира. Praynig

# 23
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Памсито ми предизвиква лек напън за повръщане  Mr. Green Като й махнеш грима и всичките пластики кой знае какво ще цъфне отдолу  Mr. Green
НемА си работа да ме караш да се разровя, та сега и ти, и аз ще търсим илачи против повръщане.  Sick ooooh! Crazy
http://vbox7.com/play:74dbc078
НА ви една романтика сега!  Crossing Arms

Да дойде...па чичко ще я гримира. Praynig
По-добре й турни една торба на главата - по-евтино ще ти излезе, даже без пари. Че що мазила ще трябва да накупиш ... Ще ти се отще да я гримираш.  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 1 175
Забелязала съм, че мъжете нямат нищо против романтиката ако тя включва секс  Wink Например - гореща вана на свещи... или масаж на цялото тяло с благовонни масла... или разгорещени танци в събота вечер...  И после естественото им продължение Whistling


Просто е нужен баланс и т.нар. лиготии, които така мразите драги ми мъжове Laughing, са всъщност балсам за женската душа и мир. Peace
Всъщност, ако ще го прави зорлем и с клизма, никакъв балсам не е. Даже обратният ефект се постига. Затова предпочитам поне да е нещо което да прави с желание и удоволствие, дори и да не са класическите рози и лиготии.


НемА си работа да ме караш да се разровя, та сега и ти, и аз ще търсим илачи против повръщане.  Sick ooooh! Crazy
http://vbox7.com/play:74dbc078
НА ви една романтика сега!  Crossing Arms
Всъщност на последната снимка изглежда много симпатична! И много по-хубава, отколкото с грим. Някакси здрава и естествена изглежда. На другите снимки изглежда просто невзрачна и обикновена, чак за повръщане не е. В темата "покажи ми грозота" се показа истински материал за повръщане.

# 25
  • София
  • Мнения: 1
Ей на това му казвам романтична изненада!!!!  Joy

http://www.bnews.bg/article-23288

Сигурен съм че цял живот все на романтика и изненади е била!!!! tooth

Никаква романтика не е това! То е само изненада  Shocked Shocked Shocked

# 26
  • Мнения: 11
Забелязала съм, че мъжете нямат нищо против романтиката ако тя включва секс  

Поздравления колко си забележителна....Ние може да сме велики,но сме и елементарни в нуждите си същества и колкото по-добре го разберете, толкова по-добре.  bouquet

# 27
  • Мнения: 575
Забелязала съм, че мъжете нямат нищо против романтиката ако тя включва секс  

Поздравления колко си забележителна....Ние може да сме велики,но сме и елементарни в нуждите си същества и колкото по-добре го разберете, толкова по-добре.  bouquet

T.e. ако съм те разбрала правилно, за да има романтика за Нас , трябва да има секс за вас? По възможност не романтичен, и малко по така храдкор?

# 28
  • Мнения: 11
"Храдкор"-а както го назовахте,уважаема не е за всеки.Но го правим все за вас....публиката!А и какъв романтичен спомен ще ви оставим ако след това плювцате кърви от съответните отверстия... Tired НО сте близко до формулата "за всекиго по нещо"..Щото романтика, романтика... ама романтика на гол гъз си е чиста минавка... Outta Joint Outta Joint Outta Joint

# 29
  • Мнения: 575
"Храдкор"-а както го назовахте,уважаема не е за всеки.Но го правим все за вас....публиката!А и какъв романтичен спомен ще ви оставим ако след това плювцате кърви от съответните отверстия... Tired НО сте близко до формулата "за всекиго по нещо"..Щото романтика, романтика... ама романтика на гол гъз си е чиста минавка... Outta Joint Outta Joint Outta Joint

Финият цинизъм е за предпочитане пред откровената гнусотия!

Общи условия

Активация на акаунт