Моля за отзиви за д-р. Румяна Манева - педиатър-хомеопат

  • 28 659
  • 89
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 846
Съншайн, тя е със специалност педиатрия, та децата са й в областта на действие.
Така и не я посетих, нека, който знае повече да пише.

Благодаря  Peace дано някой сподели.

# 76
  • София
  • Мнения: 873
Съншайн, тя е със специалност педиатрия, та децата са й в областта на действие.
Така и не я посетих, нека, който знае повече да пише.

Благодаря  Peace дано някой сподели.
а сега и неонатология  завърши:)

# 77
  • Мнения: 7
Д-р Манева живее в Силистра и там преглежда най-често.Ходи и по градовете,разбрах че сега на 4.08 е в РУсе.Аз записах час и след това ще споделя мнение,но моя приятелка лекува там децата си от година и е доволна.

# 78
  • В друго измерение
  • Мнения: 140
Може ли координати на д-р Манева и на мен, мерси!  Hug

# 79
  • Мнения: 7
Доволна съм от прегледа при Манева,много мила и внимателна.Прегледа продължи около час,кабинета е много приятен с много детски играчки.
Тя предлага продукти на Аквасорс,за които аз имам смесено мнение и като цяло не смятам че доктор трябва да се занимава с такъв вид маркетинг.За сега аз и детето ги пием,ако има ефект ще пиша.

# 80
  • Мнения: 20
SOURCHERRY,МОЖЕ ЛИ ТЕЛЕФОН ЗА КОНТАКТИ С Д-Р МАНЕВА????

Пращам на лични.
Здравей искам да се свържа с доктор Манева.Би ли ми дала някакви координатни.Благодаря ти предварително.

# 81
  • Мнения: 11
Здравейте мили мами  Simple Smile

Аз също съм много впечатлена от д-р Манева и също искам нейни координати в София и телефон за контакти. Благодаря предварително.

# 82
  • София
  • Мнения: 124
Здравейте искам да се свържа с доктор Манева. Бихте ли ми изпратили някакви координатни.

# 83
  • дълбоката провинция
  • Мнения: 578
д-р Р. Манева - моб.: 0887 75 77 42



Много странна тема - дайте ми телефон, пратих ти ... и това сто пъти.

И аз очаквах да прочета мнения, обаче...



Имам опит на два пъти с д-р Манева (не два прегледа). Заведох си детето (на около 4 години) с кашлица, за която не беше намерена причината. Тогава и д-р Манева не ни помогна, но не я обвинявам, не я обвинявах и тогава. От позицията на времето виждам, че грешката е повече в мен, в липсата на търпение и доверие към лекаря.

След няколко години, излизайки от кабинета на психиатър, изненадата от смешния преглед, който направи се сетих за прегледа на д-р Манева. И така за втори път се обърнах към нея, но вече мн по-убедена, че тя е Лекарят. До голяма степен прегледите й са психотерапевтични, стига да си отворен да чуеш какво ти казва.

Последна редакция: чт, 11 окт 2012, 13:04 от forttuna

# 84
  • София
  • Мнения: 701
Не знам какъв педиатър е д-р Манева, но тя не е никакъв хомеопат.
Да, лъчезарна е, мила и т.н.
Нека всички майки, чийто деца са били преглеждани и лекувани при нея и по-горе са питали за координати, да кажат дали им е изписвано от нея нещо различно от Калкарея карбоника.
Или ако е имало и нещо друго, то със сигурност е имало и Калкарея карбоника.

Според нея това било хомеопатичното лекарство за младия организъм. Което противоречи напълно и абсолютно на законите на класическата хомеопатия.

Опита се да лекува синът ми от атопичен дерматит. С нулев успех. Накрая аптекарка ми препоръча емулсия от серия на медицинска козметика и  детето се оправи за 2-3 седмици.
При т.нар. преглед при д-р Манева, вместо да обясни защо няма ефект от лечението, най-прилежно си записа името на кремчето, с което го мажа, за да го препоръча вероятно на други.
Без коментар!

# 85
  • Мнения: 120
На нас пък всеки път (почти) ни изписва различно лекарство. От една година сме при нея и никога не сме приемали калкарнея карбоника. С хроничните заболявания и особено с алергиите трябва много търпение. Ние сме с алергичен ринит. И за 12 месеца определено имаме подобрение.

# 86
  • София
  • Мнения: 873
на нас никога не ни е изписвала калкарея карбоника.

# 87
  • Мнения: 0
Здравейте,

спешно се нуждая от помощта на Др. Манева. Бихте ли ми дали нейните телефон за връзка или емайл адрес?

Благодаря ви много.

# 88
  • Мнения: 0
Имах неразумието да повярвам на т.нар "д-р"Манева. От година и половина се лутаме по доктори, но пари на ръка не сме плащали( както при нея). Няма фиксирана цена за преглед( 30-40-50лв. на момента ги определя).Тия пари никъде не се облагат,освен в личният й джоб, на гърба на децата. Последният път когато я посетих думите й бяха " Прегледа е 40 лв., защото не сме се виждали отдавна( година, когато ми взе 50 лв) и ако искаш тия капки още 10 лв, което ме потресе. Капките бяха чиста вода!!! Моля, не се залъгвайте като мен и то два пъти!!! Това не може да се нарече хуманен доктор и то педиатър.

# 89
  • Мнения: 1
Моля и на мен номер на Др Румяна Манева!!

Общи условия

Активация на акаунт