Д-р Тотев, град Пловдив

  • 23 315
  • 37
  •   1
Отговори
  • Мнения: 445
Здравейте, искам да посъбера мнения за д-р Георги Тотев от 5-то ДКЦ Пловдив. Сега ходя при него на женска консултация, бременна съм в 6-тия месец, лично на мен ми го препоръчаха като много добър. Има ли мами тук, които са раждали при него или поне да им е следил бременността? Благодаря на всички предварително    bouquet

# 1
  • Мнения: 343
Здравей. Simple Smile

Била съм му пациентка, но не по повод бременност за съжаление. Мога само да споделя чудесните си впечатления от д-р Тотев като лекар и човек. Сори, че не се изказвам по темата, но съм била при много "специалисти" и на малкото кадърни трябва да се отдава заслуженото.

Успех! Simple Smile

# 2
  • Мнения: 445
Благодаря за мнениет, за мен е важно всичко, което може да се каже за него Simple Smile

# 3
  • Мнения: 343
Между другото, на последния преглед през август миналата година, д-р Тотев каза, че от септември ще работи само в Меди Лайн. Там ли ходиш на консултации?

# 4
  • Мнения: 445
Между другото, на последния преглед през август миналата година, д-р Тотев каза, че от септември ще работи само в Меди Лайн. Там ли ходиш на консултации?

Здравей, не, не съм в Медлайн, защото той все още е в Тракия, но последния път ми каза, че напуска до месец и ако искам мога да си остана при него, само направление трябва пак да си взема от личната лекарка. Не смятам да го сменям, мисля, че е много добър специалист, но все пак затова и питам - другите мнения също са от полза Simple Smile

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 260
Здравейте, д-р Тотев работи ли с ЗК? helen 30 гледам, че ходиш при него може ли да те помоля за малко инфо за него!   bouquet

# 6
  • Мнения: 445
Здравейте, д-р Тотев работи ли с ЗК? helen 30 гледам, че ходиш при него може ли да те помоля за малко инфо за него!   bouquet

Здравей Simple Smile работи със ЗК, по принцип аз карам спокойна бременност към момента и не съм ходила много често при его, но имам добри впечатления. В началото много много не говореше, трябваше все аз да си питам, но то пък и аз колко ли съм запозната - все пак ми е първо дете  Grinning. Каквото се сетех си го питах, но понеже ходих на консултация в ДКЦ-то в Тракия, а там винаги е пълно  ooooh!, все набързо ни претупваше. Сега ще напуска оттам и ще ходя пак при него, но в някакъв Медицински център, ако искаш мога да ти дам координати  Hug. Само за раждането още не съм решила какво да правя, той все казва, че е рано още, но щял да ме ориентира. А, и още нещо - прави впечатление на добър специалист, но сякаш залита по платените процедури - т.е мисля, че иска да ме насочи към раждане в частна клиника, щял да ми препоръча...  newsm78 Засега ще ходя при него, но за раждането сама ще решавам явно... Дано съм ти била полезна с инфото, то и аз нямам кой знае какви впечатления, затова пуснах темата   bouquet

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 260
helen 30 благодаря ти много за инфото!  bouquet Аз ходих при него в Медлайн клиник не знаех, че и в ДКЦ в Тракия.И на мен ми е първа бременност и аз не съм наясно с нещата  Simple Smile но ще научим.За раждането имаш време спокойно можеш да решаваш!Последно да те питам горе долу на колко време те вика за преглед?
Хубава вечер! Hug

# 8
  • Мнения: 445
Ами той никога не ме е викал  Grinning, аз сама си решавах кога да ходя, защото той нищо не ми казваше Simple SmileВ началото ходех по-честичко, на около 2 седмици, но пак ти казвам, че сама си решавах кога да ходя Simple Smile Като мина 4-я месец почнах да ходя веднъж месечно, да ме претегли и измери кръвното и обиколката на корема. Сега май има някакви нови правила - по ЗК дават май само 2 прегледа на видеозон - един в началото и един в 5-я месец... Не го знам той дали ще го спазва това, но мен всеки път ме гледаше... Сега не знам как ще е , особено след като последния път ми поиска 15 лв. за прегледа на ехограф - каза, че не е задължителен, само ако искам  newsm78. Иначе е много любезен, като го питаш отговаря адекватно, не е някой дръпнат или сумтящ. Ако се сетиш нещо друго, питай Simple Smile ако мога ще помагам. И аз да те питам - ти къде смяташ да ти следят бременността при него - на частно или по ЗК, щото може да се засечем някъде  Hug

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 260
Привет  Simple Smile ами по ЗК ще ме следи той,но иначе ще ходя и на частно при  д-р Крумов, ти само при Тотев ли ходих?Да може да се засечем ама как ще се познаем  Simple Smile Разбрах, че правил и ФМ на теб кой ти е правил?Чудя се къде да си я направя и за това те питам?В кой месец горе долу ти каза как ще е пола на бебето?
Хубав ден!!! Hug

# 10
  • Мнения: 445
Привет  Simple Smile ами по ЗК ще ме следи той,но иначе ще ходя и на частно при  д-р Крумов, ти само при Тотев ли ходих?Да може да се засечем ама как ще се познаем  Simple Smile Разбрах, че правил и ФМ на теб кой ти е правил?Чудя се къде да си я направя и за това те питам?В кой месец горе долу ти каза как ще е пола на бебето?
Хубав ден!!! Hug

Здравей, аз съм само при д-р Тотев за момента, не знам дали трябва друг доктор... Аз в началото на бременността не си правих ФМ, наскоро, преди 3 седмици някъде, си направих при д-р Михнев в Медлайн - д-р Тотев ме насочи натам... То не знам дали беше точно ФМ, гледа ме на видеозон с някакъв специален накрайник, разгледа му всичките органи на бебето - като започнеш от мозък, череп, после прешлени, гръбнак, сърце, стомах, кости.. абе всичко  Simple Smile, като през цялото време подробно обясняваше. Но използва само някакви термини , а аз кимам с глава, но иначе  Thinking Simple Smile Заключаваше всеки път - "Много добре" и аз по това се ориентирах, че всичко е наред с бебчо  Laughing  Иначе д-р Тотев ще те насочи ако искаш ФМ, точно за Медлайн, струва 50 лв., а ако искаш 4Д - струва 80 лв. А иначе в 5-я месец някъде ми каза какво ще е - момче Simple Smile Ама нашия хубавец така хубаво е обърнал дупе, че са само предположения засега, дори на специалния видеозон не беше сигурен доктора  hahaha Сега на 15. 03 ще ходим пак да го видят, но без да плащаме, че е срамота, както казва доктора, да съм в средата на 6-я месец , а той да не вижда какво е  Laughing Между другото , съм чувала, че д-р Тотев е опитен откъм познаване пола на бебето в ранен етап, така че влезеш ли в 5-я месец си го попитай какво ще е  Hug Това е засега, пак ще пиша ако имаш нужда от нещо Simple Smile
П.П А, забравих да те питам - ти ходиш ли някъде на курсове за бременни, че на мен много ми се искаш е да ходя, но все не уцелвах датите за записване, а казват, че е много полезно, обяснявали всичко подробно Simple Smile

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 260
Здравей  Simple Smile ами аз разбрах, че Тотев също прави ФМ, но може би само първата не знам ще разбера.Аз ще ходя началото на април, че тогава ще съм в 12 г.с. сигурно и аз като теб ще кима с глава и нищо няма да разбира  Thinking Simple Smile Когато говорих със сестрата и тя ми каза 50 лев. за ФМ ти на какъв ехо граф си я направи?Чудя се дали да си правя БХС за него ми казаха 80 но може и да е повече, то стават едни суми големи ужас  Crazy Да се похвалиш после за днескашния преглед  Simple Smile и за пола!Нямам търпение да си разбера пола на бебето искамисе момиченце  Praynig Crazy Не не ходя може би са полезни!
Хубав ден  Hug Hug Hug

# 12
  • Мнения: 445
Здравей  Simple Smile ами аз разбрах, че Тотев също прави ФМ, но може би само първата не знам ще разбера.Аз ще ходя началото на април, че тогава ще съм в 12 г.с. сигурно и аз като теб ще кима с глава и нищо няма да разбира  Thinking Simple Smile Когато говорих със сестрата и тя ми каза 50 лев. за ФМ ти на какъв ехо граф си я направи?Чудя се дали да си правя БХС за него ми казаха 80 но може и да е повече, то стават едни суми големи ужас  Crazy Да се похвалиш после за днескашния преглед  Simple Smile и за пола!Нямам търпение да си разбера пола на бебето искамисе момиченце  Praynig Crazy Не не ходя може би са полезни!
Хубав ден  Hug Hug Hug

Здрасти пак Simple Smile Ходих аз да го видят пак - момче ще е със сигурност  newsm51. Моята ФМ я правиха с някакъв ехограф със специален накрайник, с който се виждат явно всички органи... Не съм много запозната, това съм запомнила от доктора  newsm78. А какво е БХС? А на тебе ти пожелавам една малка, красива принцеска  newsm51. Пиши ми и ти като разбереш какво ще е Simple Smile

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 260
Привет  Simple Smile на теб едно синьо цветенце  smile3525 щом ще си имаш момченце!Честитоооо  Simple Smile Благодаря ти за пожеланието  Heart Eyes живот и здраве всичко  да е ок с нас и бебоците пък квото е писано.Биохимичен скрининг /БХС/ е кръвно изследване тук във форума пише за него, потърси ако те интересува.Не е задължително пожелание се прави.Изследва се синдрома на Паун и дар. но в момента ми изскочи от акъл.
 Hug Hug Hug

# 14
  • Мнения: 98
Д-р Тотев не води раждания. Присъства на операции в Селена, като втори оператор. За следене на бременност по ЗК е просто незаменяем. И двете бременности ми следи той. Ходих и на частно при д-р Даскалов. Ще раждам при Даскалов. Успех с избора на лекар.

Общи условия

Активация на акаунт