Забраненият плод (Aşk-ı Memnu) ~ 31

  • 65 326
  • 734
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 12 009
Добро утро!

Имате ли идеи за нова анкета newsm78

# 706
  • Мнения: 198
Този Бехлюл ми е много противен и като образ и като физиономия, лигав е такъв, подут ми изглежда...Не знам Бихтер какво му намери толкова на този безработен лентяй, който е и много безотговорен, как му се опъна лицето като разбра, че тя може да остане при него...

# 707
  • Мнения: 439
В миналата тема на първите страници имаше предложение анкетата да бъде за най-красива актриса.

# 708
  • Варна
  • Мнения: 2 381
В миналата тема на първите страници имаше предложение анкетата да бъде за най-красива актриса.
Хубаво но ще им пиша имената на героините защото не им знам истинските имена

# 709
  • Мнения: 439
В миналата тема на първите страници имаше предложение анкетата да бъде за най-красива актриса.
Хубаво но ще им пиша имената на героините защото не им знам истинските имена

Мисля, че е по-добре да са написани истинските им имена. Сега ще ти ги извадя.

# 710
  • Пловдив
  • Мнения: 34 234
Най - красива актриса въобще или от филма?

# 711
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Не е интересна според мен такава анкета - както стана ясно, "на вкус и цвет товарищ нет", да се питаме и да си отговаряме и още 4о страници чудни доводи кой е най-красив...не виждам смисъл.

# 712
  • Мнения: 0
Аднан снощи постъпи много грозно с Бихтер-тя може да му е жена,но той няма право да я насилва да бъде с него!Казваше "липсваш ми",но излезе ,че му липсва само сексът с нея.Не му липсва любовта и нежността й(примерно да танцуват танго,да излизат на разходка заедно..),а само тялото й!Той я употреби снощи!Искаше секс и въпреки отблъскването й си го получи. ooooh! .Аз не приемам такова отношение-щом я обича не би трябвало да направи такова долно нещо.Да беше пиян и това му замъгли разума, даде смелост да действа,но в никакъв случай не го оправдава!
Много харесвах Аднан като мъж-стабилен и уравновесен,добър съпруг и баща,много грижовен..но и той си има своите минуси.Всеки ги има.В този сериал няма само положителни или само отрицателни персонажи.Иначе нямаше да е интересно.
Много обичам Бихтер и Бехлюл(като двойка),но наистина не е честно спрямо Аднан това ,което правят.Но ги разбирам и се опитвам да се абстрахирам от себе си и от това,че го смятам за грешно и нередно.
След като Бихтер беше с Бехлюл(след като спаха) тя не искаше да изчезне усещането за него от тялото й-сякаш щеше да го предаде ако бъде с Аднан.Искаше да е вярна на любимия си.Според мен,Бихтер отдавна разбра,че това което изпитва към съпруга си не е любов,не е страст.Той за нея е като баща.С Бехлюл тя няма да има това спокойствие и закрила.Бех може да е всичко за нея-но все пак той не обича да поема отговорност за нищо и тя го знае.Стане ли напечено "Бехлюл изчезва".Въпреки всичко Бих е готова да напусне Аднан(няколко пъти се решава),но Бех не й позволява.  newsm78 Хем иска да е с нея,да е само негова,да са заедно,хем не иска да поеме отговорност за действията си(осъзнава ,че такава връзка не му е по вкуса-да живеят заедно,да трябва да работи и т.н. и т.н.).Бех обича Аднан и не иска да го нарани-знае,че ако Бих го напусне всичко ще стане ясно рано или късно..и Аднан ще се разочарова и повече няма да иска да го погледне!Няма да има вече кой да се грижи за него,кой да му угажда на капризите-то не бяха коли,ваканции..Бех лежи изцяло на гърба на чичо си-той не е способен сам да се издържа камо ли и още един човек.Снощи такъв страх имаше в очите му,когато Бих се появи вечерта..мисля,че всички са забелязали.
Като цяло героите са много сложно устроени и нищо ,което се случва с тях не е случайно.Може много да се разсъждава,дори е невъзможно да се обхванат от всички страни и да се анализират напълно.За всяко нещо си има причина.Има причина ,която ги кара да постъпват така.В някои случаи тази причина ни става ясна,в други не-но все пак нещо провокира тяхните действия.
Аз лично мога само да кажа едно голямо "Браво" на автора на романа и на тези,които са направили филма.Такива сериали трябва да се правят-да те карат да се замислиш над нещата от живота,да те накарат да чувстваш и да се вълнуваш заедно с героите,да се учиш дори от тяхните грешки..
Хайде приятен ден от мен.  Wink

# 713
  • Мнения: 8 643
Добро утро.

Марианче, аз разбрах за красива във филма, ама, ако ще стават някакви престрелки, по-добре да си я спестим. Това е моето мнение. Wink

Разправиите на пазара, моля. Тук е тема за един от най-гледаните филми в Турция, а не за препирни. Светле, бъди малко по-сдържана. Можеше да обясниш по-кротко, че се е объркала.
Коментирайте филма, не кой какви глупости пише. Ама-ха, спирайте се вече, че ще грабвам сопата. Laughing #2gunfire

Да ви е хубав денят.

Последна редакция: ср, 02 мар 2011, 09:14 от Snejka

# 714
  • Пловдив
  • Мнения: 34 234
Моята идея за анкета:
Въпрос: Какво мислите на този етап от филма за връзката между Бехлюл и Бихтер?
-   Нека изживеят любовта си, без да нараняват някой;
-   Да прекратят веднага отношенията си;
-   Няма спасение, защото в любовта има и много страст;
-   Не мога да преценя
-   Друго, споделете в темата.

# 715
  • Pleven, Bulgaria
  • Мнения: 338
Ако искате анкетата може да е нещо от сорта на.За какво страдаше Бихтер след изнасилването или Импулсивно ли са действията все пак след няколко серии ще се върне.Ако ви харесва може да използвате нещо от предложеното.

# 716
  • Мнения: 439

Омръзнаха ми анкети за Бихтер и Бехлюл. Дайте нещо по различно.

# 717
  • Мнения: 26
Добро утро!   bouquet


Искам да помоля,ако анкетата ще бъде за най-красива актриса,то те да са само от филма,защото предполагам има доста,като мен,който гледат само този сериал и нямат поглед над други красиви дами.Благодаря предварително!

Лек и успешен ден!

# 718
  • Мнения: 439
Берен Саад - Бихтер
Хазал Кайа - Нихал
Небахат Чакре - Фирдевс
Нур Айсан - Пейкер
Зерин Текиндор - Дениз
Еда Йозеркан - Елиф
Уфук Каплан - Катя
Пелин Ермиш - Джемиле
Фатма Каранфил - Шаесте
Гюлшен Тунчер - Арсен
Еврен Дуял - Несрин
Гюлизар Ирмак – приятелката на Фирдевс
Зерин Нишарчи – майката на Нихат (не й знам името)

Не съм сигурна, че правилно са изписани някои имена. Поправете ме там където греша.

Ако е такава анкетата, понеже обещах на Мангосива да извадя имената, та ето ги.
Разбира се, че актрисите ще са само от филма. Тук да не се обсъждат всички сериали.

# 719
  • Пловдив
  • Мнения: 34 234

Омръзнаха ми анкети за Бихтер и Бехлюл. Дайте нещо по различно.

Дай предложение - да е горе долу като моя формат, за да е по-ясно.
Но на този етап тая любов е актуална.
След няколко серии - ще я сменим темата за любовта.
Ще дойде ред на Нихал. И тогава ли така ще говорим.
Друга идея - можем да опишем нещо за любовта между капитан Реза и ....
Или Джемиле и Бешир.

Общи условия

Активация на акаунт