С мартенички да се украсим, здрави МАЙски рожби да родим! - тема 15

  • 25 541
  • 722
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 0
Привет и от мен  Hug
Нелли   bouquet страхотна темичка  Hug
Добре дошли на новите мами   bouquet
За Шейново и аз съм решила там, но доктора ми изражда там и това ми е основен критерий  Peace Не мога да си представя сега да тръгна да си търся нов лекар и т.н., при положение, че ходя при него от много години
Бързо оздравяване пожелавам на всички болни - и майчета и дечица  Praynig
А бе и на мен тази нощ ми беше кошмарна  Twisted Evil да не е някакъв вирус по майските бременни  Confused стомашни болки, въртене, ако успея да заспя сънувам кошмари  #Cussing out толкова тежко, болящо и дискомфортно не ми е било до сега  #Cussing out

# 76
  • Мнения: 5
Здравейте, сладурки  Hug
Добре дошла на Хера и на новите мамчета  Hug
Всички болни да оздравяват, а аз се присъединявам към групата на трудно спящите  Mr. Green Мога да спя само на ляво и става забавно като ми се схване крачето и трябва да се завъртя  ooooh! Сутрин съм като ударен самолет от постоянното въртене през нощта  Crossing Arms
сveti_8203, аз най-вероятно ще раждам във Втора градска и затова ще съм ти много благодарна, ако споделиш преживявания от там  Hug
 


 

# 77
  • Мнения: 790
момичета,с няколко майки от кв.Витоша се организирахме в събота в един парти център в квартала от 16 часа да правим мартенички,най-вече да се запознаем и побъбрим,ако някой е наблизо и иска да се присъедини моля да ми пише.
А някой да има и идея от къде мога да си купя конци и разни джунджурийки за мартеничките ще му бъда много благодарна.
Ох аз отивам да хапвам че нещо съм много,ама много гладна.

# 78
  • Мнения: 237
мале какъв студ е навън,всички да се пазите много  Hug

# 79
  • До морето :)
  • Мнения: 328
Добре дошла на Хера и на новите попълнения  Hug
Гери, защо не идеш на лекар  Thinking Не ми харесват на мен тези силни болки, ама хич  Hug
Елфи, дано Виктор да се оправи по-бързо и каката да се размине. Аз не съм карала нито една шарка и много ме е страх  Crazy
LadyDidi, и ние тази вечер бяхме много активни. НАВСЯКЪДЕ мърдаше, ритници в ребрата, ниско долу, полудя диването пак  Crazy
Аз проблеми със спането нямам, освен, че напоследък си лягаме в 21:00 и в 3:00 и двамата с таткото сме кукуряк  Laughing Така до 5-6ч.  Flutter

# 80
  • София
  • Мнения: 146
babybu  в кой парти център, ако може адрес Grinning

# 81
  • Мнения: 790
ето в този парти център http://www.omechtite.com/index.htm
АДРЕС: кв. Витоша , ул. "Константин Петканов" 14 (срещу ВЕЦ Симеоново)

# 82
  • Мнения: 15
Добро утро мами Simple Smile

Това мрачно време ме разбива. Не мога да си отлепя сутрин очите, ми то е толкова тъмно....

spasdidi, kamaria само да кажа, че Creyo-save запазват в Белгия и Холандия, на 2 различни места се подсигуряват клетките. Да не би да става дума за тях. И аз чакам да видим какво ще каже твоята позната. Аз днес може би ще отида до Creyo-save да взема договора и да ми обяснят, а другата седмица и до Future Health, за които писа pil4ata. Ще пиша довечера каквото съм научила. Поне ми е тук наблизичко офиса им и ще се поразходя малко в студа Simple Smile)



Само една поправка да внеса, тъй като и ние първоначално се бяхме насочили към Cryo-save, те съхраняват пробите на 2 различни места, но и двете са в Белгия. Преди е било в Белгия и Холандия, но сега е по-различно.
Както казах и преди е добре много внимателно да се проучват стволовите банки.
Цените, които предлагат за България нямат голяма разлика. Съгласна съм, че в САЩ излиза по-евтино, въпреки и годишните такси, но това е действителността тук.

# 83
  • Мнения: 23
Nellyli, поздравления за хубавата тема   bouquet
Гери, ако пиеш но-шпа не се ли оправя положението?

Аз при въртене в леглото имам някакви болки - като се завъртя наляво ме боли долу вдясно и обратното. Явно е от опъването на самите лигаменти, които придържат матката, тежичко започва да им става  Laughing

Миличка, точно и аз имах от тези болки в ниско долу в ляво, освен това горната страна на матката също много ме болеше, все едно се разкъсва ако се разместя...  По отношение на но-шпа аз съм на хапчета и без това - нали бях в болницата за пустите контракции, таа хапчетата си ги взимам ... но явно както казваш ти, взима да тежи вече и опъва ли опъва...
Сега пак бях полегнала, щото да си наваксам със съня, ами не беше толкова зле, мърдах си се, даже успях да се завъртя, болезнено, но успях..
Другият вариант е както Елфи предложи нещо полулегнало .. щото пък на дясно като легна и притискам малкия ли какво и той много се чекне ... той повече в дясно си стои, а понякога е диагонално....

# 84
  • Мнения: 3
Ох, мили майчета, да ви се оплача. Днес сутринта станах с ужасни болки във тазобедрените стави и с оток на единия крак(глезен). Ими ли и други с такива проблеми и ако има какво е спасението за отока, то ясно защо ме боли таза ( от бебка, но няма как ще трябва да се търпи)

# 85
  • Мнения: 23

Гери, защо не идеш на лекар  Thinking Не ми харесват на мен тези силни болки, ама хич  Hug


Чух се с док каза във вторник да отида, той тогава е на работа... та тогава отивам... дано се поуспокои малко положението...

# 86
  • До морето :)
  • Мнения: 328
Дано всичко да е нормално, просто една от "ектрите" на бременнотта.  Hug

# 87
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 377
Благодаря за милите думи момичета Hug
Излизах за мартенички аз днес...умрях от студ...... бррррр но накупих и последните вече та съм готова за Баба Марта.
Гери С. стискам палци да се пооправиш. Не напразно казват, че златните месеци на бременността са  втория триместър а третия е най-тежък...а ние вече навлезнахме с двата крака вътре.  Тежки са наистина...не се спи като хората, изнервени вече, малките пък настът и дебелеят /заедно с нас Mr. Green/ и им става все по-тясно и ритниците са доста силни. Б2 ме е обърнал на танцова площадка Mr. Green и хич не му дреме на пишока Mr. Green
Елфичка малкия бързо да се оправя Hug
Добре дошли на новите мами и от мен  bouquet
Мозъкът ми вече съвсем извря....още щях да пиша ама забравих.
Ето днес забравих и да си купя джапанки за болницата...а това ми беше едното основания за излизане в този студ освен мартениците Crossing Arms Голяма съм съчма Twisted Evil
Утре с баткото сме сами...сержа е пак наряд. Друго дето ме сюрпрезира, че април преди Великден ще го няма 10 деа - на учение щели да ходят. Абе викам де ще ходиш бе...аз ще раждам той...хукнал по баирите. А той - ще ме чакаш да се върна.
Да бе да Crossing Arms да седи и той да си чака Mr. Green
Отупах праха на Никона си и снимах диването

Правда ми се губи...да се яви на отчет  Mr. Green
И друго да кажа...спаружила съм се като изсъхнала краставица и ме тресе вече раждането. Много ме е страх. Blush Броя дните и часовете и се моля да влезна поне в 9 месец

# 88
  • Мнения: 85
Здравейте, момичета Hug
Аз съм болна... дано да не е грип... Настинка по- скоро...
Относно болките- аз имам страхотни болки в таза- особено като седя на стола си в офиса- по цял ден, само да стана малко и.. умирам направооооо... Питах лекарката- беба расте, натежава, полекичка слиза надолу.... Все пак с всеки изминал ден се доближаваме до Момента  Simple Smile И така... някой=я от вас да се оплаква от такива болки? Знам, че се разхлабват ставните връзки, но.... неприятничко си е....  
Поздрави на всички и хубав уикенд.
P.S Ние ще ходим с колегите на тийм билдинг- малко за сплотяване на колектива и... разнообразие малко, ох, нямам търпение, имам страшна нужда от почивчица.... newsm51

# 89
  • Мнения: 5
Хера, това твоето диване голям "Убавец" пу-пу-пу  Mr. Green Снимката е станала страхотна и си се проявила като много добър папарак, но голямата заслуга е на манекена  Heart Eyes Нали ще си имам щерка, заглеждам се по евентуални зетьове  Mr. Green
Колкото до болките .... струва ми се, че все по-често оттук нататък ще се оплакваме от тях. Явно трябва да стиснем зъби, да слушаме докторите и да потърпим до 9-тия месец  Hug

Общи условия

Активация на акаунт