Любов и наказание /Aşk ve Ceza/ - тема 44

  • 52 104
  • 730
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 12 818




за добро настроение на всички в темата!

Последна редакция: чт, 24 фев 2011, 22:11 от eliNIM

# 16
  • И тук, и там, че и обратно...при нашите си ендемити:)
  • Мнения: 1 219

Благодарности и от мен за любовта, с която е направен входа на новата темичка. Ари както винаги си подбрала най-новото , най-интересното, най- любимото от нашето сериалче
 newsm51 smile3525 newsm53 newsm51 smile3525 newsm53 newsm51 smile3525
А какви красоти има вече тук   Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts

Gavina, благодарности, че не ни изоставящ и мислиш за нас.
 newsm10  love001 newsm10  love001 newsm10  love001

# 17
  • Мнения: 630
Момичета,  добра Ви вечер! Hug Hug Hug

За кратко съм в темата ooooh! ooooh! и не знам за кое по-напред да пиша?? newsm78 newsm78 ooooh!

Първо:
АРИ888  Hug Hug Чудесно ново уютно кътче, за романтични души!   bouquet  bouquet  bouquet
Благодаря ти! Hug

Второ:
За предната анкета : Котето на Зизу ще издрапа и ще се върне от оня свят - ха-дано / как ще изтърва купона във вторник - ама ич Joy hahaha Joy hahaha/

Трето:
Благодаря Ви момичета за снимките, гифчетата,  за коментариите - още не съм изчела всичко. ooooh!
Тане, за новия ти клип - допълнително - не съм го изгледала душко още  ooooh! ooooh! ooooh!

Четвърто:
Нямам време и не съм гледала втори път серията от вторника насам - ама то и едно прекъсване беше - мамата си джейс отвсякъде - та на първи прочит:
Радвам се, че Яска отиде в дом Балдарови, най-вече за сигурността, както на самата нея и най-важно за бонбона! Peace Peace
Наистина конфузна ситуация, както за нея, така и за Китка, но това е логичното развитие на нещата според ситуацията. И на мен ми се искаше да си отидат в техния си дом, но от една страна е и хубаво, както Яска, така и домочадието от конака да се опознаят взаимно! Те още от първия ден започнаха .... Joy hahaha Joy hahaha БОНБОНИ, ТЕЛЕВИЗИЯ / под секрет да си призная и аз на времето се нервих ама много за шоколадовите бонбони..... Joy hahaha - ама минали работи..... Rolling Eyes Rolling Eyes/
Според мен най-правилно беше Яска да отиде и да поговори с Чичек. Те двете са в кръга на абсурда и трябваше двете сами да се оправят. По ми се щеше, Чичек да беше тая, която да протегне ръка на Яска в този момент -  но при нея има  много негативизъм набран в душата й и от там и несигурността й във всяка една крачка - толкова несигурност, че даже и не знае в даден момент как да подходи.И може би  и затова изпадаше все в неловки положения!
Както и вечерта, когато се обади на Хакан да му благодари за диска.  Е, харесала й музиката - какво по-добро да вдигнеш телефона и да благодариш - ама ха- де, тя пък от къде да знае, че точно по-това време Хакан е с Пелин??? newsm78 newsm78 newsm78
Смях се от сърце, когато дадоха Лейля как се качва сама по стълбите към стаята си и се оглежда на всяка крачка като гърмян заяк - аз между другото го бях и писала преди това, като предположение!  Joy hahaha Joy
За Бора - нямам присантимана, че ще се оправи - горката Назан ! ooooh! ooooh! ooooh!

Пак много дълго стана - след превода повече! Peace Peace

Gawina благодаря за превода  Hug Hug    bouquet  bouquet smile3525 newsm51
Благодаря и на Sunny и на другите, които по време на излъчването на серията се включваха в нашето просветление! Hug Hug    bouquet  bouquetsmile3525 newsm51

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 109
Благодаря за инфото Съни, да сте живи и здрави, разчитаме на Вас  и много Ви обичаме!!! Ще чакаме, важно беше да знаем, още веднъж БЛАГОДАРЯ за всичко, което правите за всички нас!!!

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 38
Ари, дизайнът ти е по-добър даже от този на Шах.
Сега сериозно - поздравления за стилното оформление на "салона" за разговори, в който всеки вторник посрещаме любими гости!

Последна редакция: пт, 25 фев 2011, 00:20 от Eldo

# 20
  • И тук, и там, че и обратно...при нашите си ендемити:)
  • Мнения: 1 219
СРЕДНОЩЕН ПОЗДРАВ ЗА ВСИЧКИ ОТ ЛЮБИМИЯ СЪСТАВ НА НАШИЯ ОБЩ ЛЮБИМЕЦ



А ТУК Е ПРЕВОДА
http://vbox7.com/play:2ca0268b

# 21
  • И тук, и там, че и обратно...при нашите си ендемити:)
  • Мнения: 1 219
А това е постнато в една стара тема на Любов и наказание. Тогава още не съм била и на балкона, затова ми е интересно да видя как е започнал водовъртежа.

Тук Бора подарява жасмин на Ясемин, а тя е от хубава по -хубава, ами много хубава..





Това го е поствала ПЕНДА



И тук  Пенде отново ти свалям шапка





ХУБАВО Е ДА СИ ПРИПОМНЯМЕ ОТ ВРЕМЕ НА ВРЕМЕ. В СТАРИТЕ АРХИВИ ИМА МНОГО ИНТЕРЕСНИ НЕЩА. ТОЛКОВА МНОГО ХОРА СА БИЛИ ЗАПЛЕНЕНИ ОЩЕ ТОГАВА.

Е, това беше от месец февруари преди една година. Ако ви е харесало някой друг път ще извадя още материалчета. Пенда е била много активна и тогава, а на мен ми харесва да я "цитирам" Joy hahaha Joy hahaha Joy hahaha

Последна редакция: пт, 25 фев 2011, 01:28 от vanina707

# 22
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
Да се запиша при вас   bouquet

# 23
  • Мнения: 31
Ari  ,  Gawina   Hug благодаря  smile3525  love001 Heart Eyes


Ванина, и тогава Ясемин беше много красива, неслучайно Бора беше изплезил такъв език. И почти му се беше отворил парашута, добре, че беше Севги, макар мотивът и да не беше съвсем чист, направи голяма услуга на Яска. Дано да е щастлива с Мурат в Дубай  Laughing
Днес сте нищили образцовия бъдещ татко  Mr. Green няма такъв ДЗвер  smile3515  наглежда си чековата книжка човекът  tooth
струва ми се, че Назан го гледа доста подозрително, надявам се да не му се върже и тоя път. Наистина сякаш Фидан я посъветва, щото никой не слуша Саваш  Whistling

за анкетата - аширет Балдар  #2gunfire не одобряват кадъната   Crazy Crazy


не я щат във Ван, но я канят в Лондон  Wink Grinning Party
  Nurgül'e Londra daveti

# 24
  • И тук, и там, че и обратно...при нашите си ендемити:)
  • Мнения: 1 219
Е намерих го най-после.  Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Това е една песничка, която съм свързала с Нургюл от ония първи епизоди
Дано да ви хареса
Пенде и на теб   bouquet  bouquet  bouquet

Anastacia - Left Outside Alone



А тук Анастейша играе нахакано момиче въпреки всичко, ееее не по улиците на Истамбул де, ама се е тая

http://www.youtube.com/watch?v=uzR5jM9UeJA

Последна редакция: пт, 25 фев 2011, 02:05 от vanina707

# 25
  • Разград
  • Мнения: 8 243

 
 

# 26
  • Мнения: 12 818


ДОБРО УТРО!
ВМЕСТО КАФЕ, САВАШ И ЯСЕМИН

# 27
  • Мнения: 630
 Hug HugДОБЪР И СПОРЕН ДА Е ДЕНЯТ ВИ, МОМИЧЕТА! Hug Hug

Нерде сте? smile3506 smile3506 smile3506 smile3506
Аз от работа се престраших да надникна, а Вас Ви няма? newsm78 newsm78

# 28
  • Мнения: 1
И аз като Гони се престраших да наруша заповедта да влизам "тук-там".  Joy Joy Joy

Аз си казах мнението по повод анкетата, но ще го повторя. В графа "други" влизам, защото Явуз и онзи мъж, чието име не знаем, се срещнаха в една гора - http://www.youtube.com/watch?v=YRzgx9s4-Gc, на 53,53 и на 54,43. Тогава Явуз го помоли за услуга и останах с впечатление, че тази услуга касае Саваш, въпреки, че не се спомени някакво име. Мъжът му отговори, че щом така иска, така ще го направи. Поради тази причина смятам, че Явуз организира покушението.

# 29
  • Мнения: 13 433
И аз като Гони се престраших да наруша заповедта да влизам "тук-там".  Joy Joy Joy

Аз си казах мнението по повод анкетата, но ще го повторя. В графа "други" влизам, защото Явуз и онзи мъж, чието име не знаем, се срещнаха в една гора - http://www.youtube.com/watch?v=YRzgx9s4-Gc, на 53,53 и на 54,43. Тогава Явуз го помоли за услуга и останах с впечатление, че тази услуга касае Саваш, въпреки, че не се спомени някакво име. Мъжът му отговори, че щом така иска, така ще го направи. Поради тази причина смятам, че Явуз организира покушението.

  bouquet  bouquet smile3501

Общи условия

Активация на акаунт