колко см. са от значение за вас?

  • 14 984
  • 64
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 837
Важното е да има поне 5 мм болка  Laughing

# 16
  • Мнения: 2 550
Минимум 30, и понеже мъжо не може да ми го осигури си нося един вибратор в колата Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 3 611
Важното е да има поне 5 мм болка  Laughing

Поне викаш,а?  newsm53

# 18
  • Мнения: 7 186
Важното е да има поне 5 мм болка  Laughing

Мдааа, дойдохме си на думата... Mr. Green newsm10

# 19
  • Мнения: 7 837
Аз не търпя много на болка, та затова 5 са ми достатъ4ни  Mr. Green

# 20
  • Варна
  • Мнения: 4 969
За мен няма значение Wink

# 21
  • Мнения: 5 317
20см. ме устройват.

# 22
# 23
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
За мен няма значение Wink

Като гледам размера на "нещата" на вълка от аватара ти... Такова изявление ми звучи малко... Как да кажа... Хи-хи-хи-хи-хи... Смешничко... Grinning Grinning Grinning

# 24
# 25
# 26

Не се впечатлявай. В този сайт галериите с тези снимки са фотомонтажи.

# 27
  • sofia
  • Мнения: 97
Моята най- добра приятелка доказа че размера наистина няма значение. Тя има приятел от 6 години и той определено е с голям(според нейните думи), а един "малко пишльо"  както тя го нарича я накара да му изневери и даже беше готова да го зареже. Добре че "малко пишльо" е женен с дете та я охлади навреме. Аз също мисля че размера няма значение ама никой не се отказва от малко повече. Добре че това повечко си го имам в къщи и не ми се налага да го търся. smile3521

# 28
Определено женската лакомия няма граници... Но все пак искам да ви кажа едно- Не е важен размера на магическата пръчка, а магията скрита в нея...

# 29
  • Мнения: 46 526
Определено женската лакомия няма граници...

Е, ако прочетеш не искаме кой знае колко много  Joy а какво да кажем за лакомията на мъжете по отношение на съдържанието на сутиена? А?  Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт