90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №129

  • 32 972
  • 724
  •   1
Отговори
# 15
  • България
  • Мнения: 490
да се запиша и аз в новата темичка HugХари
днес приключи въглехидратния ден-лютеница и палачинки и едно шоколадче Мерси Naughtyза другото не казвам Joy
с нетърпение чакам плодовия и водно-фрешовия!awesome79 добре дошла!
лека вечер фиданки

# 16
  • Мнения: 9
Дени M. Здравей, мисля, че от днес съм започнала, но не съм сигурна- така или иначе си хапвам салатки с пилешко та и днес ми е цял ден такъв, само съм пропуснала плод сутринта. Мисля да го броя за първи ден newsm78. Утре мъжът ми така или иначе си е поръчал стар фасул - яхния Simple Smile и аз да намажа, че такова не съм яла от преди Коледа.
Успех на теб.....и на всички дами тук!!!   bouquet

rositoooo Благодаря! Simple Smile

# 17
  • Мнения: 13
Хари ,благодаря за новата тема  Hug
Аз преди малко приключих с вечерята -зелена салата с домат ,краставица и риба тон,на обяд същото ! Нещо много бързо огладнявам напоследък  newsm78 Преди години съм си приказвала с диетолога Ипократис и той ми казваше ,че това е много добър показател ,защото метаболизма работи . Дано е така Simple Smile
She R   стискам палци да оцелееш мила  Hug

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 723
Хари мерси за темичката Hug
She R Hug
Аз днес съм за пример и подражание bowuu
Само дето вечерях в 16ч Shocked
и то не че бях гладна ,а защото си направих кифлички с мед
-обикалях ги ,обикалях и реших ранна вечеря и да се кротна.
Та живота е много,много хубав ,когато не си гладен  Wink

Утре съм Плодова-ще съм на портокали Peace

# 19
  • Мнения: 52
Здравейте, дами. Честото минусчета!
Днес вторият ми ден от диетата мина със следното меню: з. 2 мандарини, о. картофи на фурна с подправки и без зехтин, в.  1/2 от картофите на обяд. Снощи да ви кажа след първия протеинов не съм спала от глад Grinning. Не знам на какво се дължеше въпреки, че съм спазвала и далеч по - строги диети. Днес малко ми е тежко на корема с тези картофи, но поне за сега не чувствам глад, а вечерях в 19.00.
Ще се отчитам на цикъл от 4 дни за свалените кг Hug
Утре съм на макарони с домати и маслини.
Исках да попитам през въглехидратния мога ли да обядвам и вечерям едно и също - в случая " макарони", защото мисля че хапна ли сладко пак няма да се спи от глад ooooh!

# 20
  • Мнения: 3
Здравейте, днес варива: з- кафе и банан; о- ориз с картофи; в- същото. Ще се претегля чак след втория воден на 01.03. Минуси на всички!

# 21
  • Мнения: 2 494
Здравейте в новата темичка, днес ми е бобов:)
з: 2 ябълки+20грама фибри/заради кърменето:)
о: картофи с грах+салата зеле
в: същото като обяда+домати

Успех на всички!!!

# 22
  • София
  • Мнения: 12 554
Нана ако не ти ям от яденето няма да имаш добър резултат Laughing какъв дом.сок пи?
Хари-то мерси за темата Hug подсе ти ме че нямам шоколад и ще си взема за утре,че не ям торти и пасти

От две години една жена в едно луковитско село ми прави зимнина срещу заплащане, разбира се. Та доматите са смляни без семки и люспи. С тях готвя, но и за пиене стават, чудесно.

Аз ударих набързо един пазар, та утре сутрин ще закусвам ананас. След това меню Нана.

# 23
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Тук съм и ми е много зле- глаааад.
Мале, какво ми става, много, много съм гладна и защо се случи точно сега като утре  ми е воден. Иначе днес гледам да засищам с какви ли не плодове, после сурови бадеми, вода, и малко опитах гозбата докато готвих.
 Лелее, днес не се понасям, от началото на диетата съм нямала такъв ден ooooh! Дано с утрото глада изчезне, че ме чака още по-тежък ден.
Стискайте палци!

# 24
  • София
  • Мнения: 786
Здравейте момичета Simple Smile
днес съм въглехидратна
з - потокал
о - мъфини и няколко солени бисквитки
в - спагетки

по правило качвам след белтъчен и свалям след варива и въглехидрати  Rolling Eyes

 

# 25
  • Мнения: 1 669
Нана, изтървала съм те... Ти кога започна диетата отново?

# 26
  • София
  • Мнения: 12 554
Нана, изтървала съм те... Ти кога започна диетата отново?

Вчера  Mr. Green Утре на въглехидрати.  Simple Smile

# 27
  • Мнения: 6 017
Добър вечер, Hug
Хариетка,благодаря за новата темичка. Hug Hug Hug
 Днес- белтъчна
Закуска- ябълка
Обяд-2 наденички с 50гр. сос тартар
 Вечеря- 300гр. кисело мляко верея 0.1%
Много съм гладна,но нямах възможност да яб повече на вечеря. Вода не съм пила, освен един чай. Ще лягам да спя,че да не прегреша..... Simple Smile

# 28
  • София
  • Мнения: 1 573
Здравейте, хубавици  Hug
Тук съм, режимна съм  Mr. Green

Качих малко снимки Преди и Сега, на който му се гледа Simple Smile
Преди:
http://www.picvalley.net/u/1998/201167576615457813831298752247oo … JK3hMQ50JMJN9.JPG
http://www.picvalley.net/u/2795/161667253534444364112987522575Cc … csgEoeNhC4r5D.JPG (неее, не съм нито бременна, нито обилно наяла се)
Сега:
http://www.picvalley.net/u/2605/118948490615955238831298752266OT … RlBtw7Ci2DwSR.JPG
http://www.picvalley.net/u/1869/16049423017801371831298752277SFs … xjsXJMithDsJO.JPG
http://www.picvalley.net/u/2142/1115020874691970811298752287o1xl … e0OsqQgm6glhF.JPG
На снимките от "сега" съм със същите дънки като от първата снимка "преди" когато едвам ги закопчавах  Crazy

# 29
  • Мнения: 1 350
Лелеееее,КЛише ,евала HugНаправо не мога да повярвам ,страхотна разлика в дрехите!
Наистина си е заслужавало ,браво на теб !
Ако е удобно ,може ли да припомниш колко кг свали през първия цикъл,че забравих.
Изглеждаш чудесно ,какво коремче ....направо завиждам  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт