СЛИВЕН - 46

  • 121 792
  • 773
  •   1
Отговори
# 540
  • Сливен
  • Мнения: 79
о да това си е така  ooooh! ooooh!

# 541
  • Мнения: 289
Здравейте, момичета
Дали някой знае къде се е преместил магазина за обувки от естествена кожа, който се намираше в сегашната (вече не знам коя поред) може би 3-та или 4-та Боряна? Качваше се по стълбички, вратата беше вдясно, а вляво така и не съм погледнала какво има. Май книжарница ли, нещо за телефони ли?! Ако си с гръб към тяхната врата вдясно има един друг магазин за обувки от естествена кожа, с 2-3 стъпала надолу. Точно преди ъгъла на Спектрум нет (доставчик на интернет, но пак не съм сигурна за името  Embarassed).
Хммм, горе-долу разбра ли се за кой магазин говоря? Че не се сещам никакъв точен знак съвсем наблизо до него.

# 542
  • София / Сливен
  • Мнения: 35
Честит 8 ми март мили момичета!!!


и почерпка по случая!!!

# 543
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
Честит 8-ми март и от мен, бъдете живи и здрави, много усмихнати, щастливи и обичани   bouquet

# 544
  • Мнения: 260
Честит празник, мами   bouquet
Аз да питам, ако някой знае, къде в Дружба или съседните квартали, мога да си купя от турските памперси, че са по-евтини. По принцип си ги купувам от Алисата, като имаме път натам с колата, обаче сега е на ремонт и няма как да отида до там.

Хммм, горе-долу разбра ли се за кой магазин говоря? Че не се сещам никакъв точен знак съвсем наблизо до него.
Аз те разбрах за кой магазин говориш, но нямам идея къде се е преместил, съжалявам.

# 545
  • Мнения: 71
Здравей kakadaka,в събота на битака продават от турските памперси,има най-различни.

# 546
  • София / Сливен
  • Мнения: 35
ей колко време живеех точно срущу битака и никога не съм ходила да разгледам какво продават сега като махнаха ламаринените бараки то и памперси продавали.

# 547
  • Мнения: 260
Да бе, вярно. Аз хем съм виждала там преди време, ама сега не се сетих.
Благодаря ти valiag1982,   bouquet.

# 548
  • Мнения: 289
Хммм, горе-долу разбра ли се за кой магазин говоря? Че не се сещам никакъв точен знак съвсем наблизо до него.
Аз те разбрах за кой магазин говориш, но нямам идея къде се е преместил, съжалявам
Благодаря все пак, какадака! Simple Smile
Аз продължавам да се надявам, че все пак някой може да знае.

# 549
  • Сливен
  • Мнения: 197
    Да помогна с инфото за турските памперси.В Даме Груев ги има.Под 8-ми блок в хран. магазин.Аз от там ги купувам и все пак са ми под блока  Wink. Дано съм помогнала  Hug

# 550
  • Мнения: 1 476
Момичета, желаете ли някоя събота или неделя да си поръчаме лекция в ямболския планетариум и да заведем децата? Звънях и се оказа, че уикендите работят само и единствено при предварителна уговорка и група от 10 човека. Искам да заведа децата на лекция за съвсем начинаещи... има и такива... Peace

# 551
  • Мнения: 3
Момичета бихте ли ме упътили къде се намира този универмаг? зад него имало медицински център но не му знам името записах час а детето си при док.Котов уши нос гърло.От Ямбол съм а се налага да идвам сама с детето

# 552
  • Мнения: 735
Срещу пазара, на ъгъла има клон на банка Райфайзен. До него има будки за закуски и след тях е Универмага. Зад тази сграда, на няколко метра, е кабинета на д-р Котов.  Има надписи на входа и няма да го пропуснете. Вие всъщност ще минете между банката и будките за закуски - има малка уличка там. Как го обясних - дано ме разберете. ooooh! Но предполагам, че знаете къде е пазара в Сливен.

# 553
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
Момичета бихте ли ме упътили къде се намира този универмаг? зад него имало медицински център но не му знам името записах час а детето си при док.Котов уши нос гърло.От Ямбол съм а се налага да идвам сама с детето
Универмага е на центъра до пазара. Ако си вземеш такси от автогарата(всъшност не знам с какво ще пътуваш) ще те закара там, но ако пътуваш с кола, спри някъде до пазара и там помоли някой да те упъти. А самият мед. център не знам къде точно се намира, но съм чувала, че зад Универмага има такъв.

# 554
  • София / Сливен
  • Мнения: 35
slavena80 много правилно е обяснението точно там се намира не се вижда самата сграда  на мед. център ако застане човек с лице към универмага, но ще пита някой ако не се ориентира.

Общи условия

Активация на акаунт