Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 83-та тема

  • 156 389
  • 730
  •   2
Отговори
# 675
  • Мнения: 74



ЕКЛЕРОВА ТОРТИЧКА  И МАЙОНЕЗЕН СЛАДКИШ

# 676
  • Мнения: 74


ЧАСТ ОТ ПИТКАТА, КОЯТО СТОЕШЕ КАТО КОЗУНАК НА КОНЦИ

# 677
  • Мнения: 70


СПАНАЧЕНО РУЛЦЕ И ОТ МЕН
Изглежда вкусно! Сподели рецептата и за рулото и бутер тортата  Grinning

# 678
  • Мнения: 9 144
Зиче, това за пърленките в тостера го видях в едно заведение, поръчахме си пърленки и се изненадах, като видях, че там са пекли. Възползвам се от идеята им.
megansg,   bouquet от къде намираш време всеки ден   Crazy
Мари_ета, "Концерта по желание" винаги ме е улеснявал от една страна, но от друга страна го докарват а "капризи"  Wink и свикват. А козунака ти е невероятен!   bouquet
Лабрекс и Илианка, честно, ама съвсем - подливате вода в моя двор с тези шоколадови меденки  Crossing Arms
Бетина, невероятни изкушения предлагаш днес   bouquet
Плам,Маги,  много е вкусно и у вас  Peace

При нас днес имаше

макаронени изделия за закуска   Grinning



Сурово солената рибка е готова и нарязах



Супа от заешко месо



мъфините на Ирка "Червено кадифе"  



Патешко филе с мащерка   и бобено пюре за гарнитура



Кюфтета от бял боб



и млечно чеснова майонеза


Последна редакция: нд, 20 мар 2011, 20:38 от пеп-4o

# 679
  • Плевен
  • Мнения: 602
Привет, майсторки-кулинарки! Hug  bouquet
От вчера и днес у дома:
овчарски(селски Пай)

 

доматена супа от "Безкраен пикник"      и шоколадовото вълшебство "Bunet astigiano), представено от Гуинет   bouquet
   

От мен -хубава нова седмица , изпълнена с пролетно настроение !

# 680
  • от точка К до точка С и обратно
  • Мнения: 150
Добър вечер и от мен!
Илрай 78, Лабрекс, хвала на такива ентусиастки като вас. Много са ви апетитни сладките!  bouquet
Еси,  заинтригувана съм от твоето меню!  chef
пеп-40, ти нямаш стигане, както и МегансГ - и хубаво, и много, и вкусно!  bouquet
PSM+, поздравления за успешната битка по качването на снимки! Grinning И твоето меню ми хареса - особено спаначеното рулце!mery_poppins1,  апетитен тутманик!  bouquet
Mitonela, много е вкусно при теб - страхотно изкушение е това Боне, нали?!  bouquet
От мен едни
спагети с миди


и желиран крем с какао и портокалов ликьор


Връщам се да похваля и страхотните менюта на Маги71, Пламси и мари_ета - мноооооооооого вкусни!  chef  bouquet

Последна редакция: нд, 20 мар 2011, 21:19 от Гуинет

# 681
  • Мнения: 5
PSM+ тортичката ти много ми хареса
пеп-4о много ми хареса рибката smile3501




рогчетата на пина,много благодаря за рецептата  bouquet много много вкусни

# 682
# 683
  • Мнения: 74
ДА ОТГОВОРЯ ЗА ТОРТИЧКАТА: ВДЪХНОВЕНА ОТ ЕДНИ СНИМЧИЦИ НА ТОРТА НАПОЛЕОН РЕШИХ ДА ПРАВЯ И АЗ ТАКАВА, КАТО СЕ СЕ ТИХ, ЧЕ И В КАМЕРАТА НА ХЛАДИЛНИКА МИ ОТДАВНА ОТЛЕЖАВА ЕДНО ДОСТА ОТДАВНА КУПЕНО БУТЕР ТЕСТО ОТ ЛИДЪЛ. ЛЕКО СЕ ПООТПУСНА ТЕСТОТО И ГО ОФОРМИХ КАТО ЛЕК КРЪГ, СЛЕД КОЕТО НА ДОМАКИНСКА ХАРТИЯ И СИЛНО ЗАГРЯТА ФУРНА ГО ИЗПЕКОХ.
ПЪРВО ТЕСТОТО МИ ВЪОБЩЕ НЕ СЕ НАДИГНА И ОСТАНА ВЪТРЕ ЛЕКО КЛИСАВО, А ГОРНАТА И ДОЛНАТА КОРА СТАНАХА ПРЕПЕЧЕНИ.УЖАС   !!!!!!!!!!  ЗАХВЪРЛИХ ГО НАСТРАНИ ДА СИ ИЗСТИВА И БЯСНО ГО ПОГЛЕЖДАХ , ЧУДЕЙКИ СЕ ДАЛИ ДА ГО ИЗХВЪРЛЯ ИЛИ ВСЕ ПАК ДА ГО ПРОБВАМ НА НЕЩИЧКО   newsm78
РАЗТВОРИХ ДВЕ ПАКЕТЧЕТА КРЕМЧЕ БЕЗ ВАРЕНЕ НА ДОКТОР \ОТКЕР В СЪОТВЕТНОТО КОЛИЧЕСТВО ВОДА/ПО ЗАКОНА ЗА ВСЕОБЩАТА ГАДОСТ СЕ ОКАЗА, ЧЕ НЯМАМ И ПРЯСНО МЛЯКО В ХЛАДИЛНИКА/ И НЯКОЛКО ЛЪЖИЦИ /2-3/ ПУДРА ЗАХАР.  ОТДЕЛНО ИМАХ ЕДНА МАЛКА КУТИЙКА СЛАДКАРСКА СМЕТАНА/250ГР/, КОЯТО РАЗБИВАХ ДОСТА ДЪЛГО И ПРИБАВИХ КЪМ КРЕМЧЕТАТА.
РАЗДЕЛИХ ЛИСТ ПО ЛИСТ ЛИСТАТА ОТ ИЗПЕЧЕНОТО БУТЕР ТЕСТО И МЕЖДУ ТЯХ ОБИЛНО СЛОЖИХ КРЕМ, КАТО И НАХВЪРЛЯХ СТАФИДКИ И ТАКА, ДОКАТО ПОЧТИ МИ СВЪРШИ КРЕМА.

ОТГОРЕ И ОТСТРАНИ НА ТОРТАТА НАМАЗАХ С КРЕМ И ОСТОНОЛИТЕ НАТРОШЕНИ ЛИСТИ ОТ БУТЕР ТЕСТОТО НАХВЪРЛЯХ НЕБРЕЖНО. ОСТАВИХ В ХЛАДИЛНИКА ЗА ЕДНА НОЩ И СУТРИНТА ВСИЧКИ БЯХМЕ СМАЯНИ ОТ НЕВЕРОЯТНАТА ВКУСОТИЯ

# 684
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Пеп-чо пак изби рибата с това меню...вярно да вземеш да ни осиновиш Mr. Green!

Гуинет, кремчето е много изкушаващо Crazy.

Мери Попинс
, катмите и тутманикът ти са страхотни  bouquet.

PSM+, всичко, което си показала, е чудесно Peace! Само да напомня, че във форумите писането с главни букви се приема за крещене...

# 685
  • Австрия
  • Мнения: 28
Здравейте момичета,

ястията ви са прекрасни. Следя темата от доста време и реших и аз да се включа.

Днес искам да се представя със захарните възелчета на Аелис, на които отдавна им бях хвърлила око, а също и ориз с миди по моя рецепта.
Дано да успея да кача и съответните симки. newsm78




Последна редакция: нд, 20 мар 2011, 22:29 от nudel33

# 686
  • Мнения: 769
Моите адмирации за Пепчо,Гуинет,Меганс,nudel33 ,naieli19 ,Mitonela ,Мери Попинс,PSM+ и всички,които участват в темата,  bouquet  bouquet  bouquet 

Къри с боб "Черно око" Шоколадов сладкиш с карамелов сос   Сладкиш Nutella с ягоди   Салата от фасул "Черно око"

# 687
  • Мнения: 38
nordina - сладкиша ти изглежда невероятно вкусен... и калоричен  #2gunfire
nudel33 - любимите морски дарове на синчето ми   bouquet
marabu, пицата изглежда доста апетитно!
naieli19, и аз ще ги пробвам тези дни рогчетата:)
Гуинет, много сладурско кремче   chef
Mitonela, може ли рецептата за селския пай - правя нещо подобно, но ще сондирам и с теб мнение:)
пеп-4o, браво за цялата трапеза   bouquet
PSM+ - страхотни неща си показала... тъкмо щях да те питам за тортата с бутер тесто... не е лошо да дадеш рецептата и за другата торта  baby_neutral
mery_poppins1... никога не съм правила тутманик в йената... това е идея за малка доза - ткс  bowuu
esy, много готино си сервирала... ако на моя мъж му сервирам зеле боб или грах така дали ще го яде  newsm78
megansg........ ти си знаеш скъпа.... страхотна си Heart Eyes
labrex, ееее изпревари ме с меденките на Илрай... наистина са класика  Sunglasses
mari_eta, всичко ти е на ниво... козунака е направо супер   bouquet
plamsy - страхотни керемидкови запеканки   chef  chef  chef

Ние бяхме на свински пържоли, пилешко и заешко печени заедно под фолио, но не успях да снимам... нападението беше бързо и фатално... за месата  ooooh!

От сутринта - Солен кекс на Маги71... мъжът ми искаше двойна доза - много го харесаха всички   bouquet




# 688
  • Плевен
  • Мнения: 602
Вчерашното ни меню:
печено пиле върху бирена бутилка, бутер-охлювчета по Пеп-4о за закуска, салата айсберг с грейпфрут,синьо сирене и семенца и парченце от шоколадовия пудинг.

# 689
  • Мнения: 769

Изварен сладкиш с кокос и бял шоколадов сос

Общи условия

Активация на акаунт