Конкурс по декупаж за месец март - Жената-вечната загадка

  • 11 397
  • 161
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 0
И аз потвърждавам гласуването си

# 91
  • Мнения: 0
Аз също потвърждавам гласовете си

# 92
  • Мнения: 18
първо място - №11
второ място - №1
трето място - №2

# 93
  • Мнения: 168
1 място №1
2 място №4
3 място №13
Браво на всички момичета.
Didia и  на мен ми се струва нередно да се коментира по време на гласуването  , но  никъде в условията на конкурса не е упомената, че не трябва да се прави.
Нека ако се сметне за нередно и от останалите в следващия конкурс да бъде добавено в правилата за да е ясно.

# 94
  • Мнения: 7 441
                  Флорина! Да,не е записано,ноооо......на 5 страници се води дебат дали да се коментира и общото мнение беше да няма коментари по време на гласуването , а след приключване , който иска да се обоснове и да направи какъвто иска коментар на каквото си иска.
                  Мисля,че аз съм от най-старите /по възраст/ и все още не забравям какво сме коментирали  Mr. Green При това не е нужно всичко,което коментираме да е записано непременно в правила.Което не означава ,че не трябва да се съобразяваме с преобладаващото мнение по конкретен проблем.

# 95
  • Мнения: 24
Първо място - №14
Второ място - №9
Трето място - №13

# 96
  • Мнения: 0
Успях да се включа,егати овцата съм,а сега вече не мога да избера,сто пъти ги преглеждах,такава красота ме налегна,чееееее

1 място - № 12
2 място-  № 5
3 място-  № 1
Просто сте невероятни  newsm51

# 97
  • Мнения: 168
Didia не съм искала да те засегна, но ми се стори прекалено да караш росирос да си трие поста и да спазва правилата при условие, че това не е правило.
Ти и аз може да сме чели 5 страница но правилата са на 1
Нека всичко да е ясно и ако това е правило да се запише на първа страница

# 98
  • Мнения: 0
Съжалявам момичета изтрила съм коментара си.Не съм разбрала,много съжалявам.извинявам се за неуредицата която съм създала. хубаво си бях написала само гласа,защо ми се прииска да похваля,импулсивно беше.Създадох малко хаос,но поправих нещата ,макар и малко късничко.Извинявам се и се чувствам  много виновна че създадох напрежение в този красив конкурс.

Последна редакция: ср, 30 мар 2011, 09:40 от росирос

# 99
  • Мнения: 7 441
               Флорина,не си ме засегнала.Така,че не се притеснявай в това отношение.Мисля,че в темата царува приятелство и разбирателство и всеки може да изкаже свободно мнението си.Моето е било такова и съм го казала без да се притеснявам.Хубавото е ,че всички можем да споделим мнение с приятели.
                Росирос, извинявам се ако си се почувствала засегната от мнението ми.  bouquet
                Всички искаме да обосновем избора си и да похвалим всички показани творби.Освен мен са се въздържали и други от изказване на мнение относно постиженията на участниците.Лично,аз,едвам чакам да свърши класирането за да напиша  мотивите си за класиране и да изкажа оценката си за всяка работа.За съжаление местата са само 3 и много творби не получават заслужената си похвала чрез гласуването .Точно за това ми се струва,че допълнителния коментар след гласуването ще коригира недостатъка на всеки конкурс  Laughing - само 3 места,а заслужаващите оценка "К" са много повече.Между другото това си личи от гласуването до момента.
                 Лек и ползотворен ден на всички! Hug

# 100
  • София
  • Мнения: 6 219
Прекрасни неща! Доста мислих за кого да гласувам!   bouquet

първо място - № 1
второ място - № 4
трето място - № 13

# 101
  • Мнения: 0
Първо място  - №13
Второ място - №1
Трето място  - №12
Успех на всички !

# 102
  • Мнения: 0
Никой не ме е засегнал,момичета,аз се изложих. Embarassed

# 103
  • Мнения: 2 280
росирос, мисля,че като си изтрила поста си, си изтрила и за кого си гласувала за второ място.. Hug
И аз нямам търпение да изкоментираме всички творби.Надявам се преди да се разкрият имената на участничките, след като стане ясно класирането да имаме 1-2 дни за тази цел.. Този път много ме затруднихте с избора..Има страаааааааахотни неща, за които не успях да гласувам.
Дори се изкушавам да помоля Крисче да гласуваме за първите 5..(не в този конкурс, а от следващите)
Верно,че и три са достатъчни за да се подредят всички останали, но.......в последните конкурси забелязвам такова покачване на качеството,чеееее просто 3 не ми стигат за да кажа, кои са ми фаворитите..нека и другите да си кажат де..(то е ясно,че само първите 3 класираме..)  newsm78

# 104
  • Мнения: 139
Роси, изтрила си второто място.
Щурчо,  това не зависи от мен, но мога да пусна анкета. Ще го направя като пусна новата тема, за да не се разсредоточват момичетата сега.

Взех, че направих новата тема...за кога да чакам  Mr. Green
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=573753.new#new

И анкета направих за броя победители  Sunglasses

Последна редакция: ср, 30 мар 2011, 12:16 от kris70

Общи условия

Активация на акаунт