Тук сме се събрали, фенове на Азиатски сериали!-2

  • 44 325
  • 698
  •   1
Отговори
  • Мнения: 909



  Boys Before Flowers    Over the Rainbow  Time.of.Dog.and.Wolf             Sign Exclamation My Girl                  
                                 
Сериал - BGSubs                  Сериал - BGSubs                Сериал - BGSubs                  Сериал - ENSubs            

                 Sign Exclamation Hong.Gil.Dong                         Mars                            Hwang Jin Yi            Goong ENSubs и тук                    
                            
Сериал- BGSubs                        Сериал - BGSubs               Сериал -  BGSubs                         Сериал - BGSubs

      Yasha                          Spring Waltz                            Iljimae                        Hana Yori Dango
                               
                    Сериал - BGSubs               Сериал - ENSubs - Руски             Сериал - BGSubs                     Сериал - BGSubs                      


A.Frozen.Flower                 Linger                               Love Me Not                      A.Moment.To.R  
                               
Филм - ENSubs                           Филм - BGSubs               Филм - Романтичен - BGSubs                    Филм - BGSubs  

Secret Sunshine                    Daisy                                      Nana                           My Sassy Girl  
                          
 Филм - BGSubs
                   Филм - Романтичен- BGSubs  Филм - BGSubs                            Филм - BGSubs      
      
 A Millionaire's First L The King And The C    Accuracy of Death        The.Drummer
                              
       Филм - BGSubs              Филм - BGSubs                                 Филм - BGSubs                 Филм - BGSubs


   Lavender                    The Snow Queen           Sign Exclamation Brilliant Legacy             Coffee Prince
                             
Филм - BGSubs                            Сериал -  BGSubs                         ENSubs                               Сериал - РускиSubs

Sign Exclamation - Качват се БГ Субс!!!

Предишни теми : Тема - 1


Sign Exclamation Bulb Sign ExclamationМаксимално допустим размер на изображение, публикувано в мнение:
ширина - до 470 пиксела
височина - до 600 пиксела

 за повече информация тук


 


# 1
  • Мнения: 195
Веднага се записвам тук. Страхотно оформление на новата тема.   bouquet

Днес ми е малко тъжно, защото излъчиха последния епизод на Dream High. Още не съм го гледала, но се надявам да е също толкова добър колкото останалата част на сериала.

# 2
  • Мнения: 2
И аз да се цопна тук да не изпусна темата.
Иначе да не е сух запис да попитам за Dream High дали е хубав? Гледам го от два дни ми се рее пред погледа и мисля да го започна, но не съм сигурна.

# 3
  • Мнения: 195
Dream High е един от любимите сериали, от тези които дават в момента, и на доста високо място в общата ми класация. Току що гледах финала без субтитри и мисля, че този факт е доста показателен за това колко ми харесва.
В началото очаквах да е доста по-тийнейджърски, но се разви в богата история за мечтите и тяхната цена. Нещо друго, което ме впечатли е че любовната история е много по-малко застъпена от това, което би могло да се очаква. Въобще препоръчвам го изцяло.

# 4
  • София
  • Мнения: 71
Запис. Може ли да препоръчате исторически азиатски сериал? Нещо ми втръсна от съвременните...  Thinking

# 5
  • Мнения: 6 752
Запис. Може ли да препоръчате исторически азиатски сериал? Нещо ми втръсна от съвременните...  Thinking

Bichunmoo
Jumong
The Kingdom of the winds
Emperor of the see
The story of the First King Four Gods
Chuno

# 6
  • София
  • Мнения: 15 458
    Прекрасна тема!
  Аз гледам вече трети сериал и се зачудих, в тези филми целуват ли се нормално някъде?

# 7
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
 Hug  Hug  Hug
Благодаря O:)

# 8
  • София
  • Мнения: 412
Благодаря за новата темичка   bouquet
Към историческите мога да добавя Strongest Chil Woo, Hong Gil Dong, Iljimae и трите са хубави, но най-любим засега си ми остава The story of the First King Four Gods Heart Eyes . Сега гледам Chuno, а за по-нататък съм предвидила Demon ( за него пише, че съдържа еротични и брутални сцени и не се препоръчва за лица под 18 години, та съм любопитна, тъй като не съм попадала до сега на такъв корейски филм). Не съм гледала никой от дългите им, исторически сериали - имам чувството, че няма да ги изтърпя толкоз серии  newsm78
Тайна, целуват си се , ама доста платонически  Mr. Green, но пък в повечето им филмчета винаги има някакво сексуално напрежение , поне според мен Blush.

# 9
  • Мнения: 0
И аз се записвам тук. Благодаря за темичката. Аз от снощи гледам Dal Ja's Spring, но с руски субтитри, бг превода още не е излязъл. Със същата артистка е, която играе в O, My Lady и засега страшно му се кефя.
Тайна, напоследък в сериали от 2010  г.  имаше 2-3 нормални целувки или почти нормални. Май почнаха да се отпускат корейците, но както казва iga   , все пак сексуалното напрежение се усеща.
От историческите сериали Легендата за 4-те бога/The story of the First King Four Gods, най ми е на душата. Този сериал просто си е задължителен за гледане.

# 10
  • Мнения: 6 752
Как можах да забравя Hong Gil Dong и Iljimae  при положение, че още си ги пазя в компютъра  ooooh! . Бих добавила още Damo и The return of Iljimae (няма връзка с Iljimae, не е негово продължение, а по-скоро същата история разказана по друг начин).
В момента се излъчва The Duo , но тъй като не съм го гледала не мога да кажа нищо за него.

Целувките са много обсъждана тема в почти всички форуми свързани с корейските драми. Но явно цензурата в корейската телевизия е много голяма и имат много строги правила що се отнася до това,  какво е позволено да се показва в телевизионните предавания. Общоизвестна "истина" е, че в драмите корейките забременяват едва ли не само от държане на ръце, а пък това, че сте женени и имате деца по никакъв начин не означава, че не трябва да се държиш като "ущипана мома"  Shocked , ако съпругът/съпругата те види по бельо   newsm50 . Напоследък има някакъв напредък все пак. В драмите, които са за над 15 годишна възраст има поне една що-годе по-нормална целувка  Joy .
За разлика от ТВ драмите им обаче, във филмите нямат такъв проблем. Имат доста .......... провокативни newsm08 филми в това отношение  .

# 11
  • София
  • Мнения: 15 458
   dimetra56,довършвам сериала за Ме Ри, ако имаш друго предложение, прати ми го на лично съобщение  Heart Eyes Praynig!  Отношенията, уважението към по-възрастните, наложените бракове, избраните женихи, прислужването и подчинението от страна на жената, много ми приличат на едни други сериали. И нещо друго забелязах от изгледаните досега, вечно им е студено, но все ходят леко облечени  Joy.

# 12
  • София
  • Мнения: 412
И нещо друго забелязах от изгледаните досега, вечно им е студено, но все ходят леко облечени  Joy.

Да, в последното филмче, което гледах сняг вали, а те по анцуг  Laughing
2в1, има ли субтитри за Damo? Доста е стар май, а не намирам?

# 13
  • Мнения: 6 752
[..........
2в1, има ли субтитри за Damo? Доста е стар май, а не намирам?

Английски сутитри има тук , руски има в rutraker.org, но за там трябва регистрация. Има ги (английски) и в silentregrets, но от известно време сайта не работи заради някаква профилактика.

# 14
  • Мнения: 9 190
Запис,че ви загубих Embarassed

Тайна,предполагам на кои сериали ти приличат семейните взаимоотношения, но нищо не може да се сравни с корейската майка. smile3560 Удар зад врата на непослушното дете(независимо от точната възраст) във всеки един момент, по всяко време и без значение какво точно е направил.

Общи условия

Активация на акаунт