iTV проблем - СПЕШНО!

  • 63 931
  • 227
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 0
Loca,vlizash v rachno tursene.az sam s priemnik Botech.dolu v diasno na ekrana ima jalt znak - Popravi transpondera.natiskam jaltoto kopche na distanzionnoto i moga da izbiram -dobavi,popravi i istrii.taka na 4estota dobaviam 12 051.na skorost 27 500.na poliarizacia - vertikalna.ok i tova e.posle po4va vratkaneto na antenata dokato svetnat balkite v zeleno.pone pri men e taka.dosega oba4e oshte ne sam svetnala v zeleno i mai dnes pak shte sme bez bg tv.sajaliavam ,che ne pisha na kiriliza,no otivame pak da vartim i barzam.dano pomogna s neshto

# 46
  • Мнения: 124
Аз се отказах от ИТВ,Днес се скарах и с техния посредник,като си подадох жалбата в комисията за защита на потребителя и приложих към нея договора и заплатената разписка до края на април месец. Предлагам ви да направите същото и да не се занимавате с постоянната смяна на собственици, разтрогнете договора и си искайте обезщетение за периода до края на договора.

А ако искате за пореден път да бъдете излъгани и да си тровите нервите заради свободи-ята, която им е предоставила държавата успех с тяхната услуга
Как по- точно става това разтрогване на договор.  За моят случай са казали, че вече няма договор въпреки, че е подписан до края на годината, но като чета тук изглежда, че има хора които са минали към новата фирма без да знаят и са си плащали автоматично на нея. Притеснява ме да не ми пратят някое писъмце след 6 месеца, защото не сме плащали и да се окаже, че договора е валиден.

# 47
  • Мнения: 2 658
Здравейте на всички, аз съм в чужбина и имам предплатени 200 лв., за които сега разбирам, че не мога да ползвам за услугите на Сателайт БГ!?! Всички, които имате предплатена сума влезте тук http://itvpartner.com/info_abonament.php и след въвеждане на три имена и егн разгледайте дали в някоя от таблиците не се появява сумата ви като ДЕПОЗИТ ИТ...защото на мен така ми се явява...искам да видя дали проблема с парите е само при мен или има и други, за да знам как да действам. Най-малкото ще дам публичност на този проблем пък ако ще и да пия една студена вода! След като си настроих антената на АСТРА 23,5 и сканирах ми излязоха каналите, но успях да ги гледам само няколко часа на 01.03 и после "кодиран", а информация за картата ми не съществува...т.е. най-вероятно е блокирана без никакво предупреждение или известие. В средата на февруари говорих с оператор на 0800 12500, който не увери, че със старата карта ще мога да гледам още поне няколко месеца и, че не е нужно да се подписва нов договор, за да продължа да гледам предлагания пакет програми....да ама не! Сега втори ден нямам ТВ и си събирам опарени като мен, за да се заведат колективни жалби и оплаквания, ако наистина предплатилите ще трябва да пият по една студена вода.
Благодаря Ви за вниманието!

Абсолютно това е и моят случай  Twisted Evil
От вчера ми иzтекоха очите да чета къде ли не, zащото не мога да се свържа по тел, естествено... Обаждах се миналата седмица, никой нищо не каzа zа "zаявки", zа "тестове", направо ми иде да си скубя коста вече. Ще минавам на Булсат, твърдо го реших. Но съм в чужбина, сега трябва да се подписва договор, да ми пращат техен приемник, да чакам... офф...
Но исках да питам някой има ли представа има ли действащи в момента офиси (София), където може някой блиzък да иzпратя да ми плати идиотските им 15лв.. искам да им ги дам, но не мога  ooooh! Нокога не съм плащала онлайн до сега, zатова. А и не съм "zаявила" и сигурно ме няма в момента... Не раzбрах, има ли ги някъде сега, на живо теzи?
Искам само месец още, докато успеем да се махнем от теzи иzмекяри.....

П.П. на мен в сайта на АЙ ТИ ВИ, даден горе, ми иzлиzа "няма такъв абонат"... а до вчера съм/бях абонат от 4г... все с предплащане и пълен пакет... На zнам какво става, но ми иде да.....

Последна редакция: ср, 02 мар 2011, 18:57 от Сова

# 48
  • Мнения: 0
Аз се отказах от ИТВ,Днес се скарах и с техния посредник,като си подадох жалбата в комисията за защита на потребителя и приложих към нея договора и заплатената разписка до края на април месец. Предлагам ви да направите същото и да не се занимавате с постоянната смяна на собственици, разтрогнете договора и си искайте обезщетение за периода до края на договора.

А ако искате за пореден път да бъдете излъгани и да си тровите нервите заради свободи-ята, която им е предоставила държавата успех с тяхната услуга
Как по- точно става това разтрогване на договор.  За моят случай са казали, че вече няма договор въпреки, че е подписан до края на годината, но като чета тук изглежда, че има хора които са минали към новата фирма без да знаят и са си плащали автоматично на нея. Притеснява ме да не ми пратят някое писъмце след 6 месеца, защото не сме плащали и да се окаже, че договора е валиден.

Ами и аз си мислех така,но говорих с Адвокатска кантора,а след това и с агенцията за защита на правата и те ме овериха,че след като ИТВ не си изпълняват договора, значи вината е в тях и аз не нося никакви последствия.Предлагам ти да подадеш жалба в агенцията за защита на потребителите и да говориш с тях, носи си и разпечатката от платежното.До сега съм бил на покрива и съм въртял като ненормален,нищо не става с някой марки приемници,само дето комина на съседите ми придаде аромат на прясно пушен и измамен клиент.Имам и една новина за вас влезте тук ---> https://public.brra.bg/CheckUps/Verifications/ActiveCondition.ra и напиешете на ЕИК 130555165 другото е дата и кей за разпознаване. Какво се оказава,че нашата любима фирма никога не е фалирала.Просто се правят някакви вътрешни врътки.И всъщност тотал.тв е спряна за България,както става ясно от --->http://totaltv.bg/  и оригиналния сайт ---> http://www.totaltv.tv/hp/
Как така фирмата Интерактивни Технологии АД ни предоставя различни оператори и лъже,че всеки път фалира.Има нещо гнило.

# 49
  • Мнения: 722
И аз тук  #Cussing out !!!! Поредните ..... "абонати"... След въртене, нагласяне, въртене, сканиране, въртене..... ходене не знам колко пъти до техния "офис" #Cussing out В крайна сметка навих най-накрая мъжът ми да престане да се занимава /като занимава и мен в тези простотии/ и да сменим сателита. Решихме да си вземем втори приемник на Булсатком /имаме един при свеки на първи етаж/, обаче оттам искат те да ни свържат антената. Аз не съм съгласна да пускам непознати хора вкъщи. Казахме, че ще си платим сумата за монтажа, но ние ще си монтираме техниката- не можело така. Трябва да си платим 140лв, ако искаме сами да си оправяме техниката и отделно разбира се таксата всеки месец. Отидохме и до Виваком /Виваком ли е, Вивател ли е... бъркам вече  ooooh!/- условията са по-приемливи за нас.
 Да питам, ако има такива дето ще се откажат от Ай Ти Ви към коя кабелна/сателит сте се насочили?

# 50
  • Italia
  • Мнения: 1 059
dinora1605, аз минах на булсатком. Обаче и да искам, няма как да дойдат да ми монтират чинията... Всичко е въпрос на гледна точка и мироглед, но не виждам нищо чак толкова страшно да ги пуснеш за половин час да ти монтират чинията. Не ти препоръчвам да плащате приемник и техника, с булсатком след година ползване техниката остава за теб.

# 51
  • Мнения: 722
dinora1605, аз минах на булсатком. Обаче и да искам, няма как да дойдат да ми монтират чинията... Всичко е въпрос на гледна точка и мироглед, но не виждам нищо чак толкова страшно да ги пуснеш за половин час да ти монтират чинията. Не ти препоръчвам да плащате приемник и техника, с булсатком след година ползване техниката остава за теб.
Нямаме намерение да плащаме тези 140лв. А да дойдат непознати вкъщи, когато съм сама... при мен си е проблем  Embarassed Сериозен! Дълга история е, имам си причини, породили този страх.

# 52
  • Мнения: 1 101
dinora1605, аз минах на булсатком. Обаче и да искам, няма как да дойдат да ми монтират чинията... Всичко е въпрос на гледна точка и мироглед, но не виждам нищо чак толкова страшно да ги пуснеш за половин час да ти монтират чинията. Не ти препоръчвам да плащате приемник и техника, с булсатком след година ползване техниката остава за теб.
Нямаме намерение да плащаме тези 140лв. А да дойдат непознати вкъщи, когато съм сама... при мен си е проблем  Embarassed Сериозен! Дълга история е, имам си причини, породили този страх.
Ами недей ходи в Офис на булсатком а при дистрибутор...и кажи 4е не искаш да ти я монтират и мисля 4е ще стане Peace

п.с. така правят Булсата  заради многото 2.и приемници тръгнаха към 4ужбината Laughing

# 53
  • Мнения: 317
Сова , ето тук са изброили всички офиси за София http://dtv-bg.myserver.bg/showthread.php?t=14425&page=22. Hug

# 54
  • Мнения: 722
Ами недей ходи в Офис на булсатком а при дистрибутор...и кажи 4е не искаш да ти я монтират и мисля 4е ще стане Peace
п.с. така правят Булсата  заради многото 2.и приемници тръгнаха към 4ужбината Laughing
При нас май нямат дистрибутори  newsm78 , а само офисче. Става въпрос за Кюстендил.
Толкова нерви с тези сателити, а само за 4 канала- Бтв, Нова, Нова Спорт и Дискавъри  Joy Глупава работа  Rolling Eyes

# 55
  • Мнения: 3 745
Копирам постовете на потребител Сателайт БГ от ДТВ форума. Явно представител на новата  фирма.
Щом договорът Ви е с Тотал ТВ, значи не сте наш абонат!
Както и абонатите на Булсатком, Виваком, Близу и т.н., не са наши абонати.


======
Сателайт БГ не е нито Тотал ТВ, нито ИТВ, нито Интерактивни Технологии, както не е и Булсат или Виваком!

Ако купиш кола на старо от авто къща, и се окаже, че предишния собственик, който е оставил колата за продажба, е обещал да направи ремонт на някой, този някой от кой ще си търси ремонта? От теб, защото ти си с колата сега? Или от предишния собственик на колата, който всъщност му е обещал?


====

Изчерпах се тотално!
Ще опитам така:

Съвсем хипотетично,

1. Ако направиш депозит в ОМВ, можеш ли да си сипеш бензин в Лукоил без да си плащаш?
2. Ще си платиш ли в Лукоил, ако те ти сипват само въздух без бензин?
3. Ако на земята върху която е имало Била построят Метро, това Метро, Била ли е?
4. Ако един клиент в Била, го пуснат без да плаща, защото си е платил в Метро, то тия клиенти в Била дето си плащат, защото не са си платили в Метро, какво ще кажат?
5. Ако един магазин за перални е фалирал и помещението е наето от сервиз на HP, HP ще ремонтират ли гаранционно продадените перални от магазина преди тях?


=====

Наши абонати са само тези, които са подписали заявка за тест пакет.

Телефоните ни неотговарят, защото всички абонати на ИТВ/Тотал ТВ званят на таях. Ако се разпределят и званят малко в Булсат, малко във Виваком, малко в Близу, ... , и нашия телефон няма да дава само заето.
Пък и в горецитираните могат да им предложат реална услуга!

====
Доколкото знам Интерактивни си съществуват и в момента! Тотал ТВ също.

Аз не мога да разбера защо не ги питате тях к'во става?!

Имате договори с ИТ пък търсите Сателайт БГ?!
Имате договор с Тотал ТВ и пак търсите сателайт БГ?!



С две думи - банката кредитор е взела и продала цялото имущество на Тотал ТВ. Сателайт е купил къщичката, обаче не и циганетата в нея, тоест нас!Ние не сме абонати на Сателайт и можем да станем такива, само ако изрично го заявим!
Мерси за което, аз отивам при другите, те и без това вече са монополисти явно.

# 56
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


  Да ви кажа поредната простотия.Когато вкарате в приемниците новите настройки, не изключвайте ресийвъра.Защото ще изчезнат и на следващото пускане пак ще трябва да ги впишете.Имали проблем, както казаха пред малко и не знаели кога ще бъде отстранен. Close
  Някой знае ли цената на ресийвъра когато се купува за чужбина?

# 57
  • Мнения: 0
Разбирам, че нямате нерви да четете всичко от тези форуми....но трябва да ви кажа, че този САТЕЛАЙТ БГ потребител в цитирания форум НЕ Е никакъв представител на съответната фирма! Той беше ритнат от форума понеже непрекъснато агитираше недоволните от положението да се ориентират към Булсатком или Виваком....цяла нощ съм чела тези форуми и знам, че модераторите му се вбесиха и изгониха! Така че моля ви не го цитирайте, той НЕ Е компетентен!
Благодаря Ви!
П.С.: ясно ми е, че когато липсва всякаква информация в интернет се позоваваме на първия срещнат с гръмкото име СателитБг, но в случая той сам се доказа като "измислен" и "самоназначил се".

# 58
  • Мнения: 3 745
Дори и така да е , аз не съм длъжна да върша работата на техниците, да вися половин ден пред някакъв приемник и да лашкам чиниято ту тук, ту там! За щастие имам сигнал от кабел, който предишните цяла година не намериха време да резнат, след като се отказах от тях. Нямам нерви и желание да пиша до разни агенции и да се занимавам с неща, които не са мое задължение. След празниците преминавам към Булсат, ако и те се осерът има и други.

# 59
  • Мнения: 1 101


  Да ви кажа поредната простотия.Когато вкарате в приемниците новите настройки, не изключвайте ресийвъра.Защото ще изчезнат и на следващото пускане пак ще трябва да ги впишете.Имали проблем, както казаха пред малко и не знаели кога ще бъде отстранен. Close
  Някой знае ли цената на ресийвъра когато се купува за чужбина?
За какъв ресивър питаш Thinking

Общи условия

Активация на акаунт