Добре дошли, мили бъдещи майчета на ДЕКЕМВРИЙЧЕТА 2011!!!

  • 30 937
  • 740
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 18
Вили, радвам се, че ти си пуснала темата, не си ни забравила Hug Искрено се надявам и се моля да бъдеш възнаградена, доказа на всички колко си силна, пожелавам ти много късмет и успех и да споделиш с декемврийския отбор добрата новина!
А на вас Декемврийки 2011, добре дошли! Пожелавам ви една лека и безпроблемна бременност, едни незабравими 9 месеца, изпълнени само с положителни емоции и на финала да се радвате на здрави и красиви бебчета,  да усетите щастието да си майка!
Тук ще намерите много приятелки и ще обсъждате много въпроси, които ви вълнуват, ще откриете подкрепа и съпричастност когато имате нужда.
 Винаги може да разчитате и на нас Декември 2010, ще помагаме с каквото можем!

# 16
  • Ямбол
  • Мнения: 1 604
И аз искам да похваля ВИЛКОНИ за хубавата идея за темичка,нека на нея и много други им донесе късмет.            Hug

# 17
  • Мнения: 1
Е, хайде като е тръгнало и аз да нахлуя в темата  Laughing, и аз съм декемврийка 2010

Вили, за пореден път ти свалям шапка  Hug Пожелавам ти от все сърце да се радваш в най-скоро време на лека и безпроблемна бременност и сладко, пухкаво бебче след това  Hug

На вас мили декемврийки 2011 пожелавам бързо да напълните темата, лека бременност и здрави бебоци вместо коледни подаръци  Hug

Ееех, мама Ива как се разчувствах..

# 18
  • Мнения: 37
Хайде и аз да се запиша тук /то както е тръгнало всички мами от декември 2010 ще наминем тук/

Това е така защото сме задружни и се подрепяме. Бъдещи декемврийки 2011 бъдете и Вие такива, споделяйте радостите и тревогите си, дори и някой път да имате чувството че си пишете сами, защото и това се случва, защото всеки е улисан в собственото си ежедневие, а пък и не винаги има отговор точно на Вашия въпрос. Но въпреки всичко за истински важните неща ще намерите приятелски рамена на които да се похвалите първо с добрата новина за двете чертички, после да споделите притесненията си от това, което ви очаква в следващите 9 месеца, страха от раждането, вълнението от най-важната среща в живота, тази с малкото ви бебче, а и след раждането, за кърменето и отглеждането на малкото човече, което за мен си е истински отговорната и сложната част, която все още понякога ме стряска и плаши, но това е да си майка. Пожелавам го на всички, които скоро ще започнат да се записват тук, една по една. Добре дошли!!! Hug


А на създателката на тази тема,Вили, наистина един от най-силните духом хора, които познавам.
Бъди винаги такава каквато си и знай, че ние всички сме с теб, не сме те забравили и няма да те забравим, защото ти остави дълбока диря в душите и сърцата ни и за нас ще бъде голямо щастие скоро да те видим в някоя от темите "С термин ........." мисля, че някъде  писа че не искаш вече да е декември и те разбирам, а защо не януари едно ново начало за теб, пълно с детски смях и усмивки. Желая ти го от все сърце. Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 311
Момичетаааа, Hug Hug Hug
Не ме карайте да се изчервявам  Blush
Иначе както казах и на Добра вчера, повече НИКОГА, НИКОГА, НИКОГА не искам да забременявам Март и термина ми да е Декември.Просто няма да мога да преживея трети такъв Септември   Cry
Ноооо хайде да не натоварваме от сега бъдещите мами на Декемврийчета 2011.Аз им обещавам, че поне в началото ще им бъда на разположение за всички въпроси, които ги интересуват.
Хайде чакам с нетърпение първата престрашила се да се похвали с Благата вест  Praynig Praynig Praynig
А за окупацията на темата не се притеснявайте, та нали именно ние трябва да посрещнем новите попълнения в декемврийския отбор и да им пожелаем най-великолепните 9м и най-прекрасното вързопче да е в ръцетеим на финала  Hug Praynig  bouquet

Оххх, преди малко забравих да направя корекция на предния си пост - за да сте с термин 01.12.11г трябва да ви е дошло на 24.02, а не на 22.02 както бях написала  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Последна редакция: ср, 09 мар 2011, 23:16 от vilkoni

# 20
  • Мнения: 1 813
Аааа, но много зависи  ОВУ кога е била.  Laughing

Някоя няма ли да се престраши , например, която си е пуснала кръвен тест вместо домашен?  Whistling  Simple Smile

П.п. току-що се замислих какви ги пиша, сметнах, кръвният също няма да покаже дори за първите дни на декември. Simple Smile

Последна редакция: чт, 10 мар 2011, 22:29 от аХ`Не!

# 21
  • Мнения: 16
vilkoni     newsm51 newsm51 newsm51
Здравейте от още една декемврийка 2010 Simple Smile
На всички които ще се разпишат тук пожелавам  9 месеца изпълнени с трепет и очакване за нещо хубаво.
Точно преди година ние създадохме нашето малко чудо, още си спомням първата точка, след няколко седмици и сърчицето което тупкаше, след още няколко седмици първото движение и така седмица след седмица минаха 9 месеца. Така ще минат и за вас. Сега гледам детето как расте и как се смее и знам че няма друго такова чувство на щастие Simple Smile

пожелавам ви лека и безпроблемна бременост и ако имате нужда от нас лесно можете да ни немерите.

# 22
  • Мнения: 1 813
Освен да се надявам да се наредя сред вас .  Hug
Пожелвам на всички, които се надяват - да успеят и да заформим супер тема !!!  Simple Smile Simple Smile Simple Smile  Hug

Последна редакция: пт, 11 мар 2011, 17:17 от аХ`Не!

# 23
  • Мнения: 311
Еййй това трябваше да ти е първия пост в тази тема  Hug
Всъщност вие от кога опитвате за бебе, че нещо ми се губи нишката   Whistling

# 24
  • Мнения: 1 813
Ами ние не опитваме, просто аз съм се побъркала да стане точно декември ама след 22-ри и не искам грешката да е, защото съм изпуснала ОВУ.  Crazy
Това обяснявам, че просто на вторият ми етаж  (нали се сещаш за къде говоря) са само сметки и бебета.  Crazy
Другата ми М. трябва да е на 23.03 - 24.03. 

# 25
  • Мнения: 311
Хммммм, не искам да те обезкуражавам ама ти нали знаеш, че не всеки път става от първия опит.Да не ви излезнат криви сметките само.Аз на твое място не бих се надявала да стане от раз и то точно когато аз искам.В тия работи няма закономерности.Естественно пожелавам ти от все сърце да стане точно когато и както сте си го наумили, но не се настройвай много, че да не ти е криво после повече от колкото трябва.Казвам ти го от опит.... много горчив при това  Peace
Хайде сега не го мисли толкова, а се отдай на това да правиш любов със съпруга си, а не непременно бебе  Praynig Peace Hug

# 26
  • Мнения: 1 813
Знам, говорят ми, той включително , но дебела глава.  Simple Smile
Дано не го разбирам от опит.
Благодаря ти отново.  Hug

Пускам приложенията, ако някой ползва айподи,айфони и тем подобни :
http://itunes.apple.com/us/app/ipregnancy-pregnancy-app/id295598816?mt=8  това е специално за бременност, термин, развитие на плода по седици, много е хубаво.
http://itunes.apple.com/us/app/iperiod-free-period-menstrual/id340757216?mt=8  - А това е женски календар/калкулатор , изчислява и ОВУ приблизително, разбира се.

И ако има други, които сега работят по въпроса и четат тук, ми покажете се, ще си кукуваме заедно. Simple Smile

# 27
  • Мнения: 343
аХ`Не! Стискам ти палци  Praynigи ние работим сериозно този месец Peace

# 28
  • Мнения: 1 813
аХ`Не! Стискам ти палци  Praynigи ние работим сериозно този месец Peace


Успех тогава и на вас.  Simple Smile Да се похвалиш скоро в темата с положителен тест Simple Smile

# 29
  • Мнения: 311
Хахахахахаааа, как са ни поизтрили модераторите  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
На мен ми е за първи път  Crazy
Благодаря мацки   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт