Често изхождане при 5 месечно бебе

  • 1 746
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9 466
Здравейте,майчета!Винаги сте ми били от помощ и се надявам и този път да ми помогнете.
Преди месец синът ми беше болен.Смени 3 вида онтибиотик и няколко сиропа за кашлица.Проблема ми е,че от тогава акото му е зелено и се изхожда почти след всяко хранене.
Споделих това с лекарката и тя ми предписа Линекс бебе и Хидрасек,обаче промяна нямаше.После давах Линекс в комбинация със Смекта-нещата се пооправиха,но за 2-3 изхождания и после пак така.
Кажете ми от какво може да е това?Възможно ли е антибиотика да дава отражение месец след приема му?

# 1
  • Мнения: 63
Зелено воднисто ли е? Или е гъсто като каша? АКо Антибиотика е повлиял на чревната флора, може би Био Гая ще помогне, но не съм медицинско лице. Само си разсъждавам.

# 2
  • София
  • Мнения: 44 271
е то линекса е бил вместо био гайа...
Кристал - не знам...освен да пуснете изследвания.
Малкият ако е на АМ може временно да пробвате да мине на лечебна хумана например, но обсъди с лекар...
Може наистина да пробвате да смените с био гайа...може пък да има по-добър ефект.

# 3
  • Мнения: 9 466
Заради повръщане ни изписаха НАН АР,защото било по-гъсто,не смея да го сменям това мляко с нищо за момента.

# 4
  • София
  • Мнения: 44 271
тя лечебната е мн гъста. но  така или иначе без консултация с лекар нищо не бих.

# 5
  • Мнения: 462
Заради повръщане ни изписаха НАН АР,защото било по-гъсто,не смея да го сменям това мляко с нищо за момента.

И аз да "затвърдя" казаното от момичетата - лекар и изследвания. Иначе, стандартното - лечебна хумана, диета, пробиотици /био гайа/. Но само след лекарско предписание ...  Peace 

А от колко време е така?

# 6
  • Мнения: 63
И лечебна хумана съм давала - има ефект, но най-добре да предцени медицинско лице  Peace

# 7
  • Шумен
  • Мнения: 5 276
Кристал, броя изхождания ли те притеснява? Ако е това наистина трябва да пуснете изследвания да се види какво не е наред точно. Зеления цвят може би е от самото АМ.

# 8
  • Мнения: 9 466
Здравейте!
От 2-3 дни,малкия ако по 1-2 пъти на ден,което за мен вече е нормално,но зеления цвят си остана.
Притеснява ме по-скоро,че е зелено.

Общи условия

Активация на акаунт