КГБ = Клуб на Готините Баби - 108

  • 52 293
  • 750
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 7 482
                 Айша,благодаря за отговора!А къде са снимките?  Wink Май ставаме като истинското КГБ - обвито в тайнственост и дълбоки прикрития! Mr. Green

# 691
  • Габрово / но е чистокръвна старозагорка/
  • Мнения: 4 546
Здравейте мацки! Я да видим какви сте пъргавелки, коя ще качи снимки, че да ви се радваме от разстояние....... newsm78    Hug

Радвам се че сте си изкарали хубаво, наприказвахте ли се?    ooooh!    Laughing

Хайде качвайте снимките че умирам от нетърпение....
bouquet  bouquet  bouquet

# 692
  • София
  • Мнения: 16 229
Марина ще качи снимки. Сам тя беше с  апарат.
Римар, как си, помина ли ти? Сигурно си се преуморила от извънредната работа.
Взимай витамини.

# 693
  • София
  • Мнения: 2 675
Eхо, привет и от фоторепортера.  Laughing

Качих снимките в нов албум, има и една тъмна. Ще видите, че сме на фона на важни люде.  Wink

Прекарахме чудесно, не се наприказвахме, искахме още, и още, но задачките ни зоват.


Прегръдки и следващия път да си стегнем редиците и всички вкупом на линия!


Тути и ти!   Hug Hug Hug

Последна редакция: сб, 02 апр 2011, 19:57 от marina_vladi

# 694
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
Марина,благодаря за фотото. Hug Hug Hug
Дами,срещата е преминала "На високо равнище".Аз започнах да гадая hahaha,ама нямаше как да се сетя. newsm78
Приготвих менюто за утре-салата от печен лук и краставички,печени свински пържоли и пилешка супа,която трябва само да застроя и ще се отдам на релакс.

# 695
  • София
  • Мнения: 1 755
   Здравейте! И аз се прибрах.Много съм доволна от срещата и съм щастлива,че видях на живо Яна и......Момичета,познахте ли една стара дружка,дето дълго време не е писала...?
   Отивам да гледам снимките.

# 696
  • Мнения: 7 482
                   Егати конспирацията!КГБ-то /истинското/ ряпа да яде! Mr. Green
                   Разгледах най-после албума и две дами не познах.За едната предполагам,че е Яна,но другата също не съм виждала никога и не мога да предполагам коя е.Доста от пишещите не съм виждала на живо.
                   Заведението ви е върло политическо и да не сте били в някой партиен клуб? Laughing

Последна редакция: сб, 02 апр 2011, 20:41 от Didia

# 697
  • София
  • Мнения: 1 755
                   Егати конспирацията!КГБ-то /истинското/ ряпа да яде! Mr. Green

     Дидиа,нали виждаш в каква обстановка бяхме...Имаше и представител на МОСАД

# 698
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
Това е Джучка,нали не бъркам?Даже познавам и Яна вече.Нали тя е до Мая и Здравка?
Порадвах Ви се още веднъж.

# 699
  • София
  • Мнения: 1 755
 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy JoyНе е Джучка. А Яна е до мен.

# 700
  • Мнения: 7 482
                Тъкмо редактирах предния си пост и видях предположението на Фури.Замислих се дали наистина е Джучка? newsm78 Много променена ми се вижда,ако е тя! Направо не ми се вярва.
                Много гадно ми се отваря албума и направо както ми е нервно се изнервих още повече.Първо парола , след това ме връща отново на страницата на темата и чаааааак тогава отваря!
                Яжка ,изпревари ме ,но пък потвърди и вътрештното ми мнение,че не е Джучка.

# 701
  • София
  • Мнения: 2 675
Хе-хе-хе!

Създадохме нова партия със стари муцуни.

Диди, не се нерви и на мен ми иска парола и пак се връща на 1 страница. Мисля, че са споделяли всички, че тъй става.

Ще ви дам  и аз един жокер. Другата дама и аз не я познавах, за първи път я видях и се запознах с нея, пък и не е писала, откакто аз съм в темата.

Последна редакция: сб, 02 апр 2011, 21:51 от marina_vladi

# 702
  • София
  • Мнения: 1 755
    Дидиа,заведението си беше СУПЕР,даже един известен артист искаше да се снима с нас,но Путин не разреши. Joy

# 703
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
Тотално съм объркана. JoyЩом това до Яжка е Яна,значи дамата до Мая и Здравка,не ми е позната.А обеща ли,че ще излезе от нелегалност и вече ще пише?

# 704
  • София
  • Мнения: 16 229
Маргита ни изненада приятно. За писането - дано пише по-често и при нас, като преди.
Иначе във Фейсбук е по-редовна.

Общи условия

Активация на акаунт