КГБ = Клуб на Готините Баби - 108

  • 52 277
  • 750
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 7 463
                Айша,и аз се надявам ,че може и да ми попремине до утре,че и от нерви може да съм се изприщила.На устната ми /горната по средата/ ми излезе нещо като херпес.Наливам се с чай и витамини,хремата попремина,но сега пък не съм....красива. Mr. Green Толкова нерви ме налетяха,че не знам какво ми идва вече......едно мине,друго се изсипе и край не виждам. Sad

# 76
  • Мнения: 2 019
Привет момичета Hug Hug
Който вчера мързелува днес му излиза от някъде Joy
Тупах,прахосмукачка,бърсълка,готвене,прибиране на пране Mr. Green Mr. Green
 
Поизморих се ,но съм доволна.  

Утре съм го планирала като ден за пазаруване.
Нали в неделя е Сирни Заговезни.По нашия край се тачи този празник.Приготвя се задължително пиле,баница,варени яйца и естествено   няколко вида халва.
Обикновено се събираме на село в лелини ми ,понеже те живеят на края на селото и е по -безопастно да се запали  огън.Та палим огън,прескачаме го,  хвърлят се стрели,на които върховете предварително се палят.Колкото по-далече литне стрелата,толково по-здрав ще си Grinning Grinning

Диде - правилно е казала Айша- сарфетките и  на срещата!А  за херпеса да ти кажа едно старо и изпитано лекарство- запали една цигара и я остави на чинийка например кафяна - в смисъл малка.
С жълтото ,което се образува от цигарата намажи херпеса.
Много е ефикасно.
Скоро  мама имаше и ми вика - поне  за нещо да има полза от  гадните ти цигари Joy Joy


Ако искате вижте нашия  кучо Макс ,който снимах днес Grinning Доста по-голям е ,отколкото се вижда на снимката Grinning
http://babetki.snimka.bg/sea/gabkata.531886.22614282

# 77
  • Мнения: 7 463
                 Гъбче,не можем да видим кучо,защото албума ти е личен и иска паролаааа!А за съвета ти ще пробвам.Само с това не съм се мазала още.

# 78
  • Мнения: 2 019
Диде- снимката e в албума ни.Влез с паролата и няма проблеми.Току що влизах за проба. newsm78

# 79
  • София
  • Мнения: 16 175
Да си похваля домашните.
Пламен бе обзет от ентусиазъм и лъсна банята. Сега е основно почистена, мирише на хубаво и свежо.
Ани цял ден е с приятелчетата от блока в стаята си - гледат си филми и се занимават на комп.
Само не е яла, но....
Аз си гледам сериали и си чета насам-натам.
Габката, видях кучо. Хубав е и си личи, че е голям.
А в къща ли живее?

# 80
  • Мнения: 77

Прибрах сееееее! Laughing
На концерта нашето хорче се представи най-добре, музикантите ни- китара, цигулка и акордеон и те на ниво, страхотно беше! smile3501
След концерта седнахме в едно заведение близо до Общината, хапнахме кой запеканка, кой пица, кой салата.....и доволни се прибрахме.
Отивам да заредя пералнята, че да не простирам посред нощ. tooth


# 81
  • Мнения: 7 463
                Гъбке,ти да не си мислиш,че аз съм прочела в кой албум си публикувала? Laughing Кликнах върху линка и....иска парола  Laughing Рекох,че от твой профил пращаш снимки.
                Видях го кучо иииииии....ти на това ли му викаш , че изглежда малко куче? Joy Joy Joy
                Браво,Танче,пак си защитила имиджа на КГБ-то!

# 82
  • София
  • Мнения: 16 175
Танита, бяхме сигурни в отличното представяне.

# 83
  • София
  • Мнения: 2 675

Добра вечер, девойки!

Мими, честити ти гости. Радвай им се и ги нагушкай и нацелувай!

Диди, ти от зол или от настинка си се изприщила? Пробвай лека на Гъбката.

Гъбче, голяма куче, голяма работа! Хайде, кога ще ни пуснеш и снимки от Родопите?

Айша, браво на Пламен! Само да си се оплакала, че нямаш помощ!  Laughing

Танче, честито отлично представяне! Все така винаи да сте!

И аз съм с внуче днес и утре. Готвих му супичка от коприва,  картофки, рибка и десерт козуначе. И детето много послушно днес. Пък и прояло, да не чуе дявола.  Laughing

Къде сте момичета?

Лека вечер, аз още ще се помотая из нета.

# 84
  • Мнения: 77
Дидия, Айша, Маринче, благодаря ви за поздравленията и за вярата, че ще се представим на висота! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Направо не ми се мисли, какво щях да правя без Пенсионерския клуб, без репетициите, без концертите.........
Имаше да си седя в къщи! Ужас! tooth

Да е живот и здраве, вижте ми плана за следващата седмица:
   понеделник - банкет за 8 март с всички дружества, в заведение "с жива свирка". Laughing
   вторник -  8 март, преди обяд почерпка с приятелки в барче, вечерта празнуване със  
                     семейството.
   сряда - купуване на 14 наградки към грамотите- за най добра кулинарка, най-сръчни ръце,
                най-секси дама-пенсионерка, най-добра разказвачка, най-добра поетеса, най-добра
                танцьорка, най-добра певица.......
   четвъртък - празнуване на 8 март в Клуба на пенсионера.
   петък - общоградска конференция в Общината.  

Е, как да ми е скучно, ами то си е купон-след купон! Joy



Л   Е   К   А        Н   О   Щ !

# 85
  • Мнения: 10
Браво Танче,не всеки може да издържи на твоето темпо Laughing

Аз сега докато използвам че е свободен компа и се мотам из нета,преди да си легна да ви кажа че днес 05.03 моят съпруг има Рожден ден!

И става на 60 години!

Желая му време за щастие, време за любов, време за промяна, време за наслада, време за мечти, време да опита от всички сладости на света и да не забравя че има.... човек, с когото да ги сподели!

Да ви почерпа за негово здраве!

Последна редакция: сб, 05 мар 2011, 02:11 от nadejda_572

# 86
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Наде , честит празник!
Да ти е жив и здрав съпругът!


Човек е богат със своята цел,
богат е със своя собствен дял
но не с това, което е взел,
богат е с това което е дал.

За годините буйни ти не тъжи,
а още толкова напред
с дух и устрем продължи!
Честит Юбилей!!!

Хубав празник!

# 87
  • София
  • Мнения: 2 675
Добрюто  дами,


Ще пием ли кафе? Аз - да, каня ви...




Наде, да е жив и здрав мъжа ти! Още много радости и щастие да изживеете с него!



# 88
  • София
  • Мнения: 4 179
Наде , честит рожденник!
Да ти е жив и здрав! Весел празник!

Момичета, отивам на работа. Оттам мога само да ви чета. Ако нещо се разберете, може и по телефона да се чуем. Ако закъсам и не успея за 14ч да съм на срещата само ми кажете къде отивате и идвам направо.

# 89
  • София
  • Мнения: 16 175
Надежда, честит юбилей на съпруга ти!
Да е жив и здрав и да ожените правнуци заедно.   bouquet
Софиянки, стягате ли се за среща?

Общи условия

Активация на акаунт