ВТОРИ клас съм вече аз! - 6

  • 30 132
  • 739
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: X
Задачите от кенгурото и др. мат. състезания по класове и с отговорите вижте в math-bg ( напишете в гугъла).
На Светлето са по-хубави.  Grinning В Математика за всеки най-важното е един никому ненужен огромен черен надпис с адреса на сайта.  Sick

# 61
  • у дома
  • Мнения: 7 166
Задачите от кенгурото и др. мат. състезания по класове и с отговорите вижте в math-bg ( напишете в гугъла).
В този сайт са от 2006г до 2010г,аз затова ви сканирах предните години...
Дидева,това е от едно помагало за школа по математика само за 2 клас,няма за 4-ти,иначе щях да те светна първо теб  Embarassed

# 62
  • Варна
  • Мнения: 332
Огромни благодарности за задачите   bouquet !

# 63
  • у дома
  • Мнения: 7 166

Между другото помагалото ,от което сканирах темите е точно Варненско издание и е много полезно,само време където все не стига  Embarassed

# 64
  • Мнения: 1 504
А как се свалят тези снимки

# 65
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Честит 8 март момичета!

# 66
  • у дома
  • Мнения: 7 166
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК и от мен !
Дано цветята стигнат в този ден,
с обич Вие да сте закичени,
щастливи,нежни и обичани!

# 67
  • у дома
  • Мнения: 7 166
А как се свалят тези снимки

С десен бутон на мишката и после сейфаш.

# 68
  • Мнения: 553
Честит празник, мили дами!

# 69
  • Мнения: 6 031
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК МИЛИ МАМИ! /за тези, които празнуват- аз съм от тях   Laughing /



Сега на бегом за задачите.

# 70
  • Мнения: 6 031
Светле, благодаря!   bouquet
Свалянето приключи.  Joy

Голяма част от задачите/тези графичните/ много ми приличат на тези от сборниците на Генков за подготовка за прием за първи клас НУКК.
Ние навремето в ДГ ги решавахме/не сме кандидатствали там/ и съм много доволна от тях за развитие на мисълта.

# 71
# 72
  • Мнения: 372
Честит празник на празнуващите  bouquet

Светле, благодарности и от мен за задачите  bouquet
Дано се справим без отговори само, че в мен математическа мисъл много няма. Даже понякога я обърквам като й помагам. Онзи ден любезно ме помоли да й помогна с една задача, но само ако съм сигурна, че няма да я объркам повече Simple Smile Общо взето гледам, че си се справя сама с над 50% от задачите, тези след 2006г. решавахме, но да видим.

Хубав ден на всички!

# 73
  • Мнения: 553
Благодаря и аз за задачките. Марти хем иска да ходи на Кенгуруто, хем ми казва "Ще се притесня и няма да реша задачите".

# 74
  • Мнения: 6 031
От нашият клас само моят син се е записал за Кенгуруто.  Sad
Не вярвам, че ще реши всичко, но по-важно е участието.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт