Гледах!Хареса ми!Препоръчвам го!Искам да споделя... - XXVI

  • 46 342
  • 735
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 55

Анн Шърли, от къде ще го теглиш?


Заповядай... http://www.DMCA-removal-from-Google/details.php?id=237625&hit=1

Аз го имам отдавна на харда и все отлагах да го гледам. Определено ми хареса и бих препоръчала с удоволствие. Само озвучението не е перфектно, но филмът си заслужава гледането, а и наградите. А Иван Бърнев ми стана любимец. Heart Eyes


Ето я и темичката за филмите от викторианска Англия... http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=426092.0

# 46
  • Мнения: 776
Анн Шърли, благодаря  bouquet И аз, уж Laughing, дадох търсене в Замунда, но нищо не открих. Ще го изгледам с удоволствие, мерси за препоръката Hug

# 47
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821

Много хубав.  Heart Eyes

Мерси за темата.   bouquet

# 48
  • София
  • Мнения: 5 828
А за Джошуа ... какво да кажа, любимец си ми е, особено сега във Фриндж изглежда страхотно  Blush
Ти гледаш ли Фриндж?

Не Blush, гледах до към 7,8 еп. на 1 сезон и прекъснах Peace Заслужава ли си да продължавам?  bouquet Интересен ли става по-нататък?

На мен ми е много интересен.
И е един от малкото сериали, на които втори и трети сезон стават все по-интересни.
В първи сезон са повече отделни несвързани случаи, докато във втори основната история се завързва с пълна сила.
Освен приятното присъствие на Джошуа, любимият ми персонаж е Уолтър Бишъп.
Джон Нобъл е страхотен актьор, жалко че все не го номинират никъде  Sad
Гледай натам, определено си заслужава.

# 49
  • София
  • Мнения: 6 219

Да препоръчам Romy (TV 2009)-http://www.imdb.com/title/tt1210101/
Няколко дни не спирам да мисля за този филм,много ме впечатли  Peace

Скоро попаднах на някакъв филм за нейния живот, който имам чувството, че беше с документални кадри... Някоя от вас дами има ли представа на какво съм попаднала, защото го хванах половината по ТВ-то, а не ми изписа цифровата как се казва филма?

# 50
  • Мнения: 776
Amidala, щом казваш, ти гласувам доверие Mr. Green  bouquetи ще го продължа Wink

# 51
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Един много приятен филм- EX http://www.imdb.com/title/tt1188988/

# 52
  • Мнения: 495
Скоро попаднах на някакъв филм за нейния живот, който имам чувството, че беше с документални кадри... Някоя от вас дами има ли представа на какво съм попаднала, защото го хванах половината по ТВ-то, а не ми изписа цифровата как се казва филма?

Дано някой подскаже кой е бил този филм и дано го има качен някъде Heart Eyes
Просто съм като обсебена в момента от Роми Шнайдер,тегля сега "Басейнът".Ще търся и други нейни филми,които могат да се намерят по тракерите.
Отчитам като пропуск,че не не съм запозната с творчеството и  Embarassed
Много интересен живот и съдба има тази жена и е изключително красива Peace

# 53
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 663
Снощи гледах The Mechanic - не знам как да го квалифицирам този филм, че е екшън, екшън е, но ми беше почти безсмислен. С изключение на атлетичното тяло на Джейсън Стейтъм Mr. Green Не съм гледала версията с Чарлз Бронсън, не знам дали и тя ще е същата. Общо взето за любителите на екшъна става за убиване на 2 часа Peace

# 54
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 493
Никога не съм го правила преди, но сега се реших да кажа по няколко думи за филмите, които изгледах тези дни – просто споделям мнение, нито препоръчвам, нито не. Ако някой се заинтригува от заглавията, може сам да реши дали да ги гледа...

Just Go With It – мнението, което съм споделила в една друга тема, само беше потвърдено, след като го изгледах. Става за прекарване на час-два, но не е нещо особено. Горе-долу същото впечатление, което ми остана след No Strings Attached. Макар че сега, като пиша тези редове, ми дойде наум нещо – филмът можеше да стане наистина забавен, ако ролята на Никол Кидман се изпълняваше от Анджелина Джоли  Mr. Green Не че това е възможно.

Les amours imaginaires – реших да видя нещо от собствения си списък на премиерите през февруари, при това нещо по-алтернативно. Нищо не знаех за този 22-годишен канадски режисьор - Xavier Dolan. Видях, че предишният му филм е бил много награждаван. След като изгледах този, със сигурност ще си потърся и другия. Самият филм Heartbeats (анлийското му заглавие) ми беше приятно-странен. Историята на един доста нетрадиционен „любовен триъгълник”. Много цветен филм. С интересна музика. Много приятни режисьорски решения на места – как са построени кадрите с двамата главни герои в началото, забавените каданси... Много забавен финал, според мен. По-скоро препоръчвам. Но не знам дали ще хареса на всеки.

Тъй като още изживявам последиците от Оскар-треската, с любопитство изгледах документален филм за крал Джордж VI и неговото заекване. Ето линк, ако някой се интересува - The Real King’s Speech
Има автентични кадри с речи на краля, включително една от тези, които са показани във филма. Както и интервюта с пациенти на Лайънъл Лоуг.

И пак заради отгласите от Оскар-треската се зарових във филмографията на Колин Фърт. Засега успях да изгледам този филм - My Life So Far . Приятен филм. Ролята на Фърт донякъде ми напомня героя му от Easy Virtue, но е с поне десетина години по-млад.  Heart Eyes

И последно не мога да се въздържа и ще кажа две думи за "Единствената любовна история, която Хемингуей не разказа" – гледах го преди две години на филм-феста. Мога да кажа, че за мен се нарежда в по-добрата част на личната ми класация на българските филми от последните години.

Последна редакция: нд, 06 мар 2011, 22:08 от mia4ik

# 55
  • София
  • Мнения: 3 880
mia4ik, заинтригувана съм от Heartbeats, откъде го намери?
и повече споделяй коментари, така е много интересно и полезно Hug

# 56
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 663
Миячик, там не играе Никол Кидман бе Thinking Имаш предвид вероятно Дженифър Анистън?

# 57
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 493
Миячик, там не играе Никол Кидман бе Thinking Имаш предвид вероятно Дженифър Анистън?
Играе, играе... и именно заедно с Дженифър Анистън.  Mr. Green

# 58
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 493
mia4ik, заинтригувана съм от Heartbeats, откъде го намери?
и повече споделяй коментари, така е много интересно и полезно Hug

Уф, все си напомням да запазвам линковете, като изтегля нещо...
Ето оттук май беше - http://thepiratebay.org/torrent/5932558/Les_Amours_Imaginaires__ … -miguel%5D_%5BENG
и по-надолу в коментарите има препоръчани субтитри на английски, защото филмът е на френски. Точно тях изтеглих и аз.

# 59
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 663
Хм, аз по рекламите не я видях и затова се учудих Embarassed Ще го гледам скоро, като го пуснат Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт