След "1001 нощ" - приказката продължава с проектите на нашите любимци - 167

  • 33 754
  • 738
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 617
     Всъщност, толкова много искаме да прилича и на двамата, че е трудно да определим на кого прилича повече! Hug Hug Hug
      

# 616
  • Мнения: 23 368


Устничките са запазена марка  Grinning - 100 процента като тези на мама Берг.

# 617
  • Мнения: 72
Да ,устничките и очите са 100% Берг,а иначе в осанката има нещо и от Халит....

# 618
  • Мнения: 617
Да, очите са като на Берг, като цвят и големина, но самият поглед - все едно гледа Халит - някак си се заглежда в нещата - така го усещам...но устничките - все едно виждам сладките нацупени устни на Берг. Но и се променя непрекъснато...Снимката, която е поставила Варна - да, има прилика.

   Забелязвате ли косата на малкия Халит! Много напомня на прическата на Али!Но тъй като ние познаваме само големия Халит(т.е. когато вече няма достатъчно коса) направихме извода, че е взел косата на Берг!А както се вижда от снимката и Халит е имал  подобна "прическа"!

      Grinning Grinning Grinning

# 619
  • Мнения: 13 471

Дали ще можем да почакаме още само 3-4 години, когато Али ще бъде колкото малкия Халит от снимката, и тогава отново да си говорим сладко, сладко, както сега?  newsm78 newsm78 Дай Боже!  Praynig

# 620
  • Мнения: 617

Дали ще можем да почакаме още само 3-4 години, когато Али ще бъде колкото малкия Халит от снимката, и тогава отново да си говорим сладко, сладко, както сега?  newsm78 newsm78 Дай Боже!  Praynig

     newsm10 newsm10 newsm10

# 621
  • София
  • Мнения: 1 017
Да ,устничките и очите са 100% Берг,а иначе в осанката има нещо и от Халит....


имаш предвид от кръста надолу ooooh!,т- е- крачетата Joy Joy Joy

# 622
  • Мнения: 617


    Този мъж не е ли бащата на Джейда?

# 623
  • Мнения: 11 116
Да ,устничките и очите са 100% Берг,а иначе в осанката има нещо и от Халит....


имаш предвид от кръста надолу ooooh!,т- е- крачетата Joy Joy Joy

Ох, Красинка! Много ме забавляваш! Пак си огледала всичко от игла до конец...Всичко! Нищо не пропуска погледът ти! Крачетата -да... Joy Laughing

# 624
  • Мнения: 11 116


    Този мъж не е ли бащата на Джейда?
Това е човекът от чифлика, където снимаха "1001 нощ" - не знам дали се грижи само за конете или е и инструктор по конна езда...беше и на сватбата им.

# 625
  • Мнения: 10 815
Малееее ,момичета  Hug ooooh! страхотни дедективи сте ....ашкоосум....признала съм ви... newsm03 newsm10 smile3525
Най накрая съм свободна и ви прочетох набързо,но снимките ,снимките са върхът...черешката на сладоледа....
Прекрасни Берг и Халит....усмихнати ,весели , щастливи ....а малкия бонбон Алиджим....пухкавелко ....пу, пу,  пу да не му е уроки .... Praynig Joy

Айде ....до скоро .... bowuu Joy

# 626
  • Мнения: 617
Този мъж не е ли бащата на Джейда?

Това е човекът от чифлика, където снимаха "1001 нощ" - не знам дали се грижи само за конете или е и инструктор по конна езда...беше и на сватбата им.

     Благодаря!      bouquet

# 627
  • Мнения: 617

   
      Ах, тези папараци как разсейват татко Халит от задълженията му!А Али е толкова жаден! Laughing Laughing Laughing

# 628
  • Мнения: 72
Краси...много си наблюдателна Joy Joy Joy Joy Joy

# 629
  • София
  • Мнения: 1 017
ТОЛКОВА СЪМ ЕКЗАЛТИРАНА,ЧЕ СЪМ ВДИГНАЛА НАКРАК ВСИЧКИ В КЪЩИ С МОИТЕ ЕМОЦИИ....ДОРИ И КОМШИИТЕ РАЗБРАХА Joy Joy Joy......Е НЕ ОНЕЗИ ОТ БОСФОРА,А ТЕЗИ ОТ ЕТАЖА... Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт