Славна варненска дружина-купонджийки и половина-V

  • 74 969
  • 260
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 448
Тази година ще има ли среща във Виница,не трябваше ли да е някъде по това време?

# 61
  • Мнения: 11 918
Тази година ще има ли среща във Виница,не трябваше ли да е някъде по това време?

Ще има, на 18 юни е, аз съм там, надявам се да се съберем пак.после- по нашата си програма Simple Smile

# 62
  • Мнения: 448
И аз смятам да присъствам и после на пица Peace

# 63
  • Варна/UK
  • Мнения: 1 008
Ако тогава нямам изпит и ние ще дойдем Praynig

# 64
  • Варна
  • Мнения: 181
Надявам се и ние да дойдем .Много искам да се видим с всички .До скоро!

# 65
  • Варна/UK
  • Мнения: 1 008
Нямам изпит на тази дата и ще се видим на 18 Simple Smile 

# 66
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 501
Жалко,че няма да се видим на 18-ти.Тогава ще греба с каяк по Камчия......и ще се боксирам с комарите.

# 67
  • Мнения: 11 918
Жалко,че няма да се видим на 18-ти.Тогава ще греба с каяк по Камчия......и ще се боксирам с комарите.

Това си е истинско изпитание!Но няма ли да успееш поне за традиционната пица след празника?
От рождения ден на Марти на Марая не сме се виждали повечето, мъчно ни е за всички, а ние имаме много да разказваме, разбира се и да почерпим за първото си околосветско, пардон!Европейско пътешествие!

Иланг-Иланг, не може ли поне след праздника да успееш да се включиш?

# 68
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 501
Уви-няма да мога.За цял ден е резервирано и уговорено.

# 69
  • Мнения: 11 918
Уви-няма да мога.За цял ден е резервирано и уговорено.

Тогава друг път, но да се надяваме, че с хубавото време и ваканцията ще имаме по-големи възможности да се срещаме често.

# 70
  • Мнения: 11 918
Момичета, днес се обадих във Виница, потвърдиха, че ще има празник на 18.VІ., за часа казаха "както обикновено", т.е.  който, когато.

Ние ще сме там към 10 часа, много се надявам и нямам търпение да ви видя!
После- на пица , нали?

До събота!

# 71
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
За съжаление аз няма да мога да дойда на празника, а много ми се искаше ! Тук Павел е на генерална репетиция за предстоящият годишен концерт/20.06/ на читалището и за започващият фестивал "Раховче"/21.06/. Ще си идваме обаче в края на последната седмица, ще видим как ще стане, че в събота е финалната вечер , дали пък в неделя да не си дойдем...ще ви чета и ще пиша, пък дано се видим!

# 72
  • Мнения: 11 918
За момичетата, с които не успяхме да се видим на празника на осиновителите-Честит празник и до скорошни срещи!  bouquet

Пак беше веселба и мъничко тъга, разбира се.Видяхме се с любими хора, от дома, които моето свраче май беше позабравило, поиграхме си с верните приятели от "дружината", полудувахме на воля, търсихме съкровище с един страшен пират. На Miani принцесата се изяви с най-прекрасната и най-дълга песничка, за което получи аплодисменти и искрен интерес от страна на пирата към майката Simple Smile

Засадихме дръвче за спомен, а после в по-камерен състав пренесохме веселбата в пицария "Бонелли".Там отдавна не са ни виждали и крайно време беше да си припомнят разрушителните ни / що се отнася до инвентар/ и съзидателните/що се отнася до създаване не настроение/възможности.

Толкова ,за тези, които не успяха да дойдат, лято е, "Бонелли" си е цяла и непокътната, така че до скоро! Heart Eyes

Дидкаааа, хайде, откога те чакаме, надяваме се през лятото да ни посетиш!

# 73
  • Мнения: 11 918
Има ли желаещи утре,/неделя/ предиобед за игри, разходки, зоопарк, аквариум, кафе, пица, каквото и да е?

Само за плаж още не сме, че миналата седмица моето човече пак боледува и не смея ,защото няма да го изкарам от водата.

П.С. Снимките от празника във Виница са много хубави, но още не съм ги качила в албум, но не съм забравила!

# 74
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Идвах с Павел, сега предстои да дойда с Ваня, ще ходим да поизчистим апартамента, да поосвежим, както и да посетим дом Другарче, да занесем една снимка от бала, една нарисувана от нея икона и да се видим с директорката, да почерпим децата с нещо. За сега по план график на 17-ти след службата мислим да тръгнем, тука има едно кладенче с лечебна вода , което избликва на 17-ти юли и тече само през този ден, трябва да го посетим , да си налеем вода и тогава ще пътуваме .Сигурно ще сме за 3 дни във Варна, мисля, че ще успеем да се видим, пак ще пиша, ако за 17-ти - неделя, нещо следобедно измислим като среща, може направо от влака дойдем. Има време! ....айде  Flutter къпете се и заради нас в морето

Общи условия

Активация на акаунт