FRINGE - тема 2

  • 21 428
  • 486
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 831
Сега е ясно - Питър намразва баща си за това което му стори ОТНОВО, връща се при моята любимка АлтОливия и живели щастливо до края на дните си. И нашата вселена естествено загива ... Confused

Ъъъ, това пък откъде дойде  newsm78
Нищо такова не видях.
Поредната страхотна серия, този сезон е много силен.
Случаят беше много интересен, Питър се довери на Оливия и ми се стори - тя добре го прие, а финалът ...  Crazy
Само Хърли се появи много за малко, исках повече  Confused

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 102
Поредната много силна серия. Peace


Случаят беше много интересен, Питър се довери на Оливия и ми се стори - тя добре го прие, а финалът ...  Crazy

Това не го разбрах. Той не се ли разкри на АлтОливия и съответно нашата Оливия все още не знае тайната му? newsm78

# 17
  • Мнения: 295
аз пък не разбрах какво всъщност крие питър-че разучава машината ли?
А Бел-нали беше се преместил в другата вселена...как така викат душата му...

# 18
  • Smallville
  • Мнения: 994
Аз го разбрах така "където и да е енергията на душата",т.е може и в другата вселена,не непременно да е умрял,тя ще чуе и ще дойде.
Сега е ясно - Питър намразва баща си за това което му стори ОТНОВО, връща се при моята любимка АлтОливия и живели щастливо до края на дните си. И нашата вселена естествено загива ... Confused

Ъъъ, това пък откъде дойде  newsm78
Нищо такова не видях.

Предполагам тя има впредвид,че Уолтър удари камбанката и причини Бел да се върне в тялото на Оливия.

Аз не помня,че Бел е умрял някога,помня че в една от сериите Оливия се срещна с него в другата вселена.Нали Бройлс умря при прехвърлянето newsm78

Последна редакция: нд, 13 мар 2011, 22:30 от danibaby

# 19
  • София
  • Мнения: 5 831
Питър каза на нашата си Оливия, че разучава онези неща дето ги извади от шейпшифтърите, когато ги уби.
И според мен Оливия разбра, че той ги е убил.
А Бел нали умря, когато създаде портала за нашите да се върнат от другата реалност.
И накрая душата на Бел се всели в Оливия  Peace

Промо за следващия епизод - http://www.youtube.com/watch?v=ND-P2y3Qk1A&feature=player_embedded
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Y0ZE5RDd5vI

# 20
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
Точно това имах предвид. В края на епизода, когато Оливия се обърна към Питър и му каза с мъжки глас, че ключа за разгадаване на кода е в кабинета му като режисьора използва характерна черта от образа на Бел - изпъкналите жили на шията. Трябваше да ни покаже, че Бел е в тялото на Оливия. А Оливия къде отиде тогава?  newsm78
Бел не е умирал, неговото тяло се разпадна в следствие на прекомарна радиация, когато помогна на Оливия уж да се върне и когато всъщност стана смяната между Оливия и АлтОливия. За това Уолтър смята, че може да върне Бел - той се разпадна до енергия която не може да се изгуби - нали знаете, че енергията във вселената не се губи, тя само се трансформира  Peace 

# 21
  • София
  • Мнения: 5 831
Нали теорията на Бел се казваше "души-магнити", значи душите им се привличат по някакъв начин  Thinking
Може би душата на Оливия си е там, надълбоко, потисната от Бел  newsm78
Но защо и как Бел е избрал Оливия и защо тогава даде на Нина звънчето?!?

Последна редакция: пн, 14 мар 2011, 10:28 от Amidala

# 22
  • София
  • Мнения: 3 581
В новото промо Бел казва, че ако си тръгне от главата на Оливия, той ще умре. Значи тя си е там, просто неговата енергия е взела връх. Като прочетох първият коментар, че Питър се връщал при АлтОливия, не ми се гледаше, но слава богу нещата не стоят така

# 23
  • Canada
  • Мнения: 277
Записвам се при вас и отивам да гледам епизода  Hug

# 24
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
В новото промо Бел казва, че ако си тръгне от главата на Оливия, той ще умре. Значи тя си е там, просто неговата енергия е взела връх. Като прочетох първият коментар, че Питър се връщал при АлтОливия, не ми се гледаше, но слава богу нещата не стоят така

Това беше само моя предположение какво ще се случи. Съжалявам ако съм те подвела  Peace

# 25
  • София
  • Мнения: 3 581
Трябваше да напишеш, че е само предположение, аз настръхнах направо Mr. Green

# 26
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
Не че не ми се иска така да се случи. Аз съм фен на АлтОливия  Mr. Green

# 27
  • София
  • Мнения: 5 831
Агент Лий се появи и у нас, много ме кефи  Grinning
Ще бъде супер и той да се присъедини към екипа, особено след като махнаха Чарли.
А Оливия е страхотна като Бел, глас, смях, толкова е различна  Crazy

Новото промо - http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=G5bNFXcNgRs

Последна редакция: нд, 20 мар 2011, 23:03 от Amidala

# 28
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
Най-накрая нещо от другата страна. Горката АлтОливия...  Tired Дано всичко с бебето да е наред.

# 29
  • София
  • Мнения: 3 581
О агент Лий ми стана любимец, но засега този от другата страна ми харесва повече Mr. Green. Да се разберат там - Питър да взима едната Оливия, агент Лий - другата Grinning и ще се реши проблемът. Иначе много добра серия, гледам че и другата ще е страхотна

Общи условия

Активация на акаунт