Being human - и вълчият куршум е... - тема 3

  • 14 826
  • 728
  •   1
Отговори
# 30
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
hahaha hahaha На мен ако ми се случи да снимам някой и да го няма на снимката  Joy от толкова много сериали за вампири няма да се чудя  Joy

А, то и аз така, ама здравия ми разум би надделял. Mr. Green

# 31
  • Мнения: 4 606
да, виждаш снимка където няма никой и казваш - аууу  вампир....Simple Smile особенон ако не си почитател на тематиката Simple Smile и не търсиш вампири под всеки камък Simple Smile

или решаваш, че оня ненормалник толкова се мяташе, че може да е избягал от кадъра...
Абе мятал се веднъж, два пъти, ама всеки път ли? Laughing

# 32
  • София
  • Мнения: 44 245
не сте гледали шепот от отвъдното, дето един дух правеше една жива, нормална жена да не излиза на снимките Simple Smile

Е, колко всеки път, те 1 път го щракнаха Simple Smile пък докато се стигне до повторен кадър ще се е праждосал от там.

# 33
  • Мнения: 0
не сте гледали шепот от отвъдното, дето един дух правеше една жива, нормална жена да не излиза на снимките Simple Smile

Е, колко всеки път, те 1 път го щракнаха Simple Smile

Аа,аз съм го гледала  Wink

# 34
  • Мнения: 3 736
да, виждаш снимка където няма никой и казваш - аууу  вампир....Simple Smile особенон ако не си почитател на тематиката Simple Smile и не търсиш вампири под всеки камък Simple Smile

или решаваш, че оня ненормалник толкова се мяташе, че може да е избягал от кадъра...

 hahaha

Кво ти мятане, те така го заклещиха накрая, че верно ще е цяло чудо ако се види нещо освен косища (ако беше нормален човек, де).  Mr. Green

# 35
  • Мнения: 4 606
И аз съм гледала Шепота. Grinning Абе според мен си е правдободобно. Щото снимката е само първата крачка, ми ако не може да избяга...

# 36
  • София
  • Мнения: 44 245
мислиш ли, че ако отворят килията  не може да избяга...стига да иска...
ако не беше Ани щеше да го направи  и в къщата въпреки, че толкова хора бяха насочили към него пушкалаци.

# 37
  • София
  • Мнения: 3 581
Вие трейлъри не гледате ли? Я си припомнете вчерашния епизод, момента в килията. Някакъв полицай го снима с мобилен телефон, освен ако не е бил вампир. Така че не е само снимката в началото на ареста.
Освен това, в килията определено беше Джордж, не Том

# 38
  • София
  • Мнения: 44 245
ми не аз трейлъри не гледам, трябва ли...дори това на края на серията го гледам с половин око...

а това, че някой го е снимал с гсм ми се губи съвсем...ама изтрих епизода и не мога пак да превъртя...Simple Smile

# 39
  • Мнения: 3 736
Аз категорично отказвам да гледам трейлъри, даже яд ме хваща, че дават кадри от следващия епизод в края на всеки.  Mr. Green Само се изнервям излишно или недостатъчно.

# 40
  • Мнения: 10
Пуци, мерсаж за темата.  Hug

Много сте изписали. Не мога да наваксам.

За епизода -
Мичъл - реагира адекватно, когато не искаше да се предаде. Разбирам страха му от риска, света да разкрие тайната за "зверовете", които са около нас. Мило ми стана при сцената с Ани. Заради нея се предаде...Обича си я. А на мен такива неща ми харесват. Романтична душа съм. Mr. Green

Ани - абе не я виня. Искаше да направи добро. Повече мислеше за семействата на загиналите. Иначе не трябваше толкова да се шокира и да се прави, все пак знае, че Мичо е вампир.

Нина - бременна, нея я оставям... Crazy

Джордж - неговата роля предстои. Аз съм почти сто процента убедена, че той беше в клетката с Мичо. А и е логично - след като разбере, че Мичо е виновен, донякъде, за Нина и нейното намушкване. Мисля, че и той ще е "куршума"...

Ох, аз все си мисля, че сезона ще свърши доста не-финално....Ще ни оставят с отворена уста... #Crazy #Shocked Joy

А къде има трейлър? Дайте насам. Аз обичам да живея в напрежение.... Mr. Green

# 41
  • Мнения: 78
Привет и в новата тема  Hug
Пуцка, мерси   bouquet  Heart Eyes

Те пък трейлърите как успяват да ги правят винаги толкова заблуждаващо  Crossing Arms После совите пак не са това, което са  Mr. Green

Като стана дума за снимката, аз се сетих, че Мичъл докато се дърпаше, врещеше 'Не, не може да стане тук, не и в Уелс' (цитирам по памет), та се зачудих - има ли си някого там от вампирите, който да му е толкова важен, че да е ужасен от мисълта, че може да го разкрият?  newsm78 Или пак съм се вкарала в много размисли  Crazy

В серията почти всички ме издразниха  Embarassed особено как затриха якия вълчо  Confused . Моментът с Херик и Нина накрая не ме изненада, аз през цялото време не му вярвах на тоя. И в този ред на мисли, в анкетата гласувах за бебето - предполагам ще умре и това ще предизвика още драми... Ама съм жестока  Rolling Eyes  Blush

# 42
  • София
  • Мнения: 44 245
аз мисля, че се ужасява от това, което ще се случи на хората, когато вампирите разберат, че са надушили нещо.... а уелс...може би защото за тях беше като начало на чисто...

# 43
  • Мнения: 10
Аз си мисля обаче, че забравяме един завърнал се персонаж - Лия. Мисля си, че тя ще има решаваща роля в развръзката.

# 44
  • Мнения: 0
Коя беше тази Лия,че нещо не се сещам  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт