Being human - и вълчият куршум е... - тема 3

  • 14 844
  • 728
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 3 736
Ми явно си има интерес, имат идеи, инерция... Пък как ще се приеме от широките фенски маси предстои да видим. Няколко моментара, които мернах в Гардиън хич не са толкова песимистични, колкото нас, та кой знае.

# 676
  • Мнения: 4 607
Ех, добре, убеди ме, ще му дам шанс. Grinning Hug

# 677
  • Мнения: 3 736
  love001 После ще си ги пцуем на воля. Аз поне няма да преглътна Ани като ос на новата задруга. Тъкмо сега ще изпишем темата и ще си имаме новичка, хейтърска.  Twisted Evil

# 678
  • Мнения: 4 607
Хахах, да, и аз не си представям Ани като основна действаща фигура, измисляща планове и сложни конспирации, целящи да спасят света, но... Това са подробности. Mr. Green

Даже заглавието на темата може да е "Хейтърска тема 4". Grinning

# 679
  • Мнения: 3 736
Може, може, мама им.

# 680
  • София
  • Мнения: 6 219
Значи да ви кажа аз се замислям за брит сериалите, които съм гледала... и май като сменят актьорите не са толкова зле. Това все пак не са американски бози. Може би това е "тайната им" за успех. Спууксовете си смениха актьорския екип поне 3 пъти и мога да кажа, че с всеки следващ бяха уникално добри. Много ми е мъчно за Мичо, но и да теглят локуми с него... не е нужно от този сериал да става ИК- лигня.

# 681
  • Мнения: 3 736
По принцип си права, Ване, ама тук махат най-най-централните персонажи. Не знам каква е схемата на Спуксовете, обаче тук е много рисково това. Сега като каза, се сетих за Барнаби - ей на, пенсионираха го, аз с подсмърчане си казах, че само един поглед ще му хвърля на новия и няма да го гледама, ама... Загледах го. Обаче в Мидсъмър схемата е съвсем различна. Там е централна случката, а не героя.

# 682
  • София
  • Мнения: 6 219
При Спууксовете пак махаха най - централните персонажи. Надявам се, че и тук ще е така и няма да пострада сериала като цяло, защото не останаха свесни вампирски истории...  Confused

# 683
  • Мнения: 3 736
Успя да ми предадеш мъничко оптимизъм, а дано. Лошото е, че развих яка непоносимост към Ани, та ще ми е трудничко. На Барнаби брат'чеда поне е свеж.  Mr. Green

# 684
  • София
  • Мнения: 6 219
Пуци, от любов към Мичо и Джорджи бях забравила за непоносимостта си към Ани  hahaha hahaha hahaha

# 685
  • Мнения: 3 736
Ето, виждаш ли! А сега без Мичо и Джорджи кво праим?! Том не ми пълни душата, новия вампир мяза на парцал за чинии, дано поне оня лошия с острия нос се появява честичко, той ме кефи, много е зъл.

# 686
  • София
  • Мнения: 6 219
 hahaha hahaha hahaha
Кой знае може и Ани да махнат за 5 сезон!
Ох, Ани  #Cussing out
Да си бях останала с романтичното очакване.  Crossing Arms
И все пак оставам оптимист... може призраците да я накажат жестоко  Mr. Green и всички бурно да се кефим!!!

# 687
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
поне бащата на върколака да бяха избрали, а не тоя с кравешкия поглед ooooh!, а новия вампир изобщо няма да го коментирам, видях че Херик се подава отзад, може поне покрай него да има нещо интересни, изрода му с изрод  Joy

# 688
  • Мнения: 3 736
Къде Херик, нали Мичо му видя сметката.

# 689
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
на промо-снимката, тоя с полицейската униформа не е ли той  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт