Каква е вината на Фатмагюл? ( Fatmagül'ün Suçu Ne ? ) -9

  • 37 029
  • 733
  •   1
Отговори
# 345
  • Пловдив
  • Мнения: 36 660
Комшиите за разлика от нас, от всичко могат да правят реклама.
И аз съм луда като Керим - но по филма. Гледам, гледам и всеки път виждам
някое детайлче, което съм пропуснала. Утре ще чакаме трейлърче.
Макар, че първото по принцип не е много насочващо.

# 346
  • Мнения: 24
На тия трейлъри не може да се има голямо доверие, като гледаме изглежда по един начин  а в филма съвсем по друг. Така се оплитам какво ли не мисля а то излезе съвсем друго.
 НО ПОНЕ ЩЕ ДАДЕ НЯКАКВА НАСОКА.

# 347
  • Пловдив
  • Мнения: 36 660

Ето снощният рейтинг. Не, че сме мислили, че ще е друг.

# 348
  • Пловдив
  • Мнения: 36 660

Един до друг. Все по-близо един до друг и....поне прегръдка или поне
някакъв съзнателен допир от страна обаче на фатмето.

# 349
  • Мнения: 24
Сега като го гледам отново и си мисля дали Салих няма да понатупа малко Мукадес и тя да се върне обратно при Рами. Но съм сигурна че няма толкова бързо да я изкарат от семейството.
А рейтинга май винаги е висок.

# 350
  • Пловдив
  • Мнения: 36 660
Сигурно ще има развитие на бойният фронт Сали-Мукадес.
Двамата луди - ще видим.

# 351
  • Пловдив
  • Мнения: 36 660
http://www.youtube.com/user/tiigar4ii?feature=mhum

Ей така ме хвана музата и направих това. По музика на Бионсе.
За всички момичета от темата.

# 352
  • Мнения: 24
Въпроса относно Кристин кой каза че тя ще се появи във филма. newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

# 353
  • Пловдив
  • Мнения: 36 660
Въпроса относно Кристин кой каза че тя ще се появи във филма. newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

Никой. Ама ние си чакаме.

# 354
  • Мнения: 24
Музиката много ми допада.Марянче аз понеже не мога да правя такива работи, само мага да почерпя виртуално.

# 355
  • Пловдив
  • Мнения: 36 660

От мен по едно кюнефе. Божествен десерт. За всички има.

# 356
  • Мнения: 24
Няма такъв който да не се справя с ролята си .Щом ни карат да ги обичаме, мразим да да плачем с тях, да се радваме с тях, да чакаме с тях, да се надяваме заедно с тях значи са голями професионалисти и много, много добри актьори.

# 357
  • Пловдив
  • Мнения: 36 660
123 eli такива са. Тук при нас в темата, поне оценяваме играта на
всички. Един образ без подкрепящи го - не става филм.
И тук екипа е супер. Да видим като почнат да си раздават
наградите - обикновено като свърши сезона за снимки, преди
ваканциите им, нашето филмче какви ще обере. със сигурност
ще вземат някоя и друга. Мукадес може би. Ама най-ме вълнува
Керим дали ще вземе нещо. Берен е пълна с награди.

# 358
  • Мнения: 0
sara bri, ти явно добре познаваш тази култура. Впечатлявам се винаги от твоите пояснения. Неща които за мен са непонятни ми се изясняват щом ти се включиш. Благодаря ти! Това за наранената чест - добре, но не разбирам каква е тактиката на Мустафа. Как точно смята да отмъсти? За сега само обикаля като вълк кошара. Вярно, че ги изнервя, но няма действие.

# 359
  • Пловдив
  • Мнения: 36 660
Cruela в сценарият по който се прави филма - оригинала - няма персонаж като Мустафа.
Той е създаден от сценаристките. Може би затова е най-слабо градящия се образ.
Все пак един сценарист не е писател. Всички чувстваме, че около Мустафата нещо куца.
Не, че сме по-умни, но накрая ние зрителите имаме думата.

Общи условия

Активация на акаунт