КЛУБ НА АНОНИМНИТЕ АРТОХОЛИЦИ - 4

  • 41 546
  • 738
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 799
Момичета,  при мен от всички опити до сега, никога не се е стигало до имплатнация, дори и за малко .....а онази вечер четох до 4 сутринта разни щатски форуми и там наши съфорумски приятелки споделят, че с по един ембрион, както е при мен почти никога не се стига до хепи енд  Flutter ...и ако шанса при процдедура е 25-30 % , то с 1 емби става 10-15 %  Sad

# 46
  • София
  • Мнения: 23 223
Пинко, какви са тия приказки  #Shocked
 

# 47
  • близо до Кресненското дефиле
  • Мнения: 962
tranka ,отрицателен тест с две черти нямаааа!Браво,ще стискаме палците,но да знаеш,че си бременна! Hug

# 48
  • София
  • Мнения: 1 030
Tranka, сега започваме още по-силно да стискаме палците - шансът да се повтори предният случай е малък, споко! Знам какво ти е, но недей да привличаш негативи с мисли за предния път!
Пинко, нали знаеш, че няма два еднакви случая. Аз веднага мога да ти кажа няколко артохолички, които в последната година забременяха точно с по един ембрион, някои вече и родиха, нали!
Както казва моята лекарка - правилният протокол, парвилният брой ембриони и т.н. е този, от който ще забременея. И с 30 може да не стане, както и с едничко да станат еднояйчни близнаци! Чети за тези случай - влез в Как се сбъдна мечтата ни.. и подобни теми, за да се заредиш с положителна енергия.
Пепа, вие на ЕЦ ли пак бяхте? Успееееех!

# 49
  • Мнения: 799
Бабма, винаги успяваш да ме развеселиш, я с лентичка, я с друго....това което си го сложила изцъленкото, дето мърда, определно ме разсмя и да ти кажа, баш на него си приличам в момента  Laughing

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
Ах, Транка, ако знаеш каква усмивка ми е изписана на лицето, а какви сълзи на радост в очите Hug Изобщото не го мисли предния опит Close Аз хубаво те хвалих за търпеливостта, ама сега съм доволна от отклонението ти от правилата за добро поведение Mr. Green Щом на десети ден имаш втора чертичка се готви за тлъсто ЧХГ в понеделник Hug Няма да пускам палците Praynig Praynig Praynig
Пинко, ти си следващата наред да ни зарадваш Hug

# 51
  • София
  • Мнения: 6 232
Транка, Hug Напълно ми е познато това притеснение,но,сега ще е различно-не може два пъти да се случва едно също. Стискам палци да прескочиш и точицата, и сърчицето и ,всеки преглед след това да ти носи само радост и спокойствие  Praynig Hug
Пинко,а защо не прочете онези съфорумки,които с едно ембрионче,че и при това с доста фрагментации,вече се радват на детенцето си /сега се сещам за Хрисинда,която се беше притеснила,че ембриолозите не са й харесали едничкото върнато,а имаше и доста други случаи/
Пък аз си купих мелатонин с отложено действие и смятам да си го предпиша за тези два месеца,в които ще разпускам-да видим  newsm78

# 52
  • София
  • Мнения: 6 302
Транчеееее  Hug Hug Hug Още по-силно стискам палците, ако трябва и 9 месеца няма да ги пускам!

Пинко Naughty нали знаеш, че аз съм лошата и от време на време ти дърпам ушите  Grinning Сега е точно такова време  Mr. Green Стига си чела какво пише по форумите!

Хриси, мелатонина може само да помогне  Heart Eyes Пие се вечер преди лягане, ако можеш, пий го долу-горе по едно и също време всяка вечер.

# 53
  • София
  • Мнения: 1 030
Хриси, два месеца ли реши да почиваш - значи идваш при мен... ти си знаеш... за Величко! (при мен ще е трета година подред на Великден).
Лейла беше питала по-напред за мелатонина - за нейната възраст няма нужда, нали "подмладява" клетките, а тя си е млада Wink
Ще взема и аз (ако се сетя) да си го предпиша, поне добър сън ще си подсигуря, ако не друго. Сега си пия на Допел Херц Имуноактив - съдържа вит. С и Е, цинк, селен и фолиева. Но някой нещо каза, че селен не трябвало за яйцеклетката? То селенът е 55% от препоръчителната дневна доза, та не мисля, че нещо ще навреди. И метфогамата почнах.

# 54
  • София
  • Мнения: 6 232
Speed,със сигурност ще пропусна мартеския цикъл-около 25-март,ама после,май ще се друсна точно на връх Великден...трябва да звънна да питам доки какво мисли по въпроса  Thinking

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
Speed76, аз пък една сутрин случайно чух съвет на един гинеколог, който беше на гости при Гала, та той казваше, че приема на селен преди забременяване е също толкова важен, колкото и на фолиева киселина. Аз в момента си го пия предвид Хашимотото Mr. Green

# 56
  • Мнения: 904
Ехеййй, браво Транка, много ти се радвам Hug, smile3521аз правилно си ви наредих в предният пост тебе после Пинко, след вас и Пепи, и да не чувам повече да мислиш за предишните опити, те са си в миналото и си остават там, сега всичко ще е успешно до край.

# 57
  • София
  • Мнения: 1 030
Хриси, моят цикъл ще е най-вероятно на 28 март, така че сме заедно, аз ти казвам. Всъщност има една минимална възможност и мартенския да хвана, но зависи от ФАР и от док, която не ме е виждала от лятото и не знае за моите планове! Та ще си висим по празниците - няма никакви хора, а и с яйцата в чантата (като мен миналата година), няма опасност да огладнееш Laughing Най-много пак да ме мине цялата клиника, но мен това не ме притеснява (близнаците също ми споделиха, че им е все едно кой точно ще ги прави).
Гуги, 30 мг мисля, че няма да окаже кой знае какво влияние, камо ли да навреди, де. Аз си ги взех тези витаминки за пролетта и предвид ниската им цена - станала съм вече много пестелива и ми омръзна да давам по 50-60 лв. за добавки

# 58
  • Мнения: 1 494
момичета, аз бях на преглед в Малинов понеделник и понеже исках да ми изпишат нещо за подобряване качеството на яйцеклетките, трябваше да кажа и какво пия. Аз си зобех биоактив селен + цинк и витамини и омега 3. За омегата одобриха, но ми казаха, че селен не е добре да се пие. А аз си го бях предписала заради Хашимотото и защото преди ми го бяха предписали за завишени НК клетки, но ми бяха казали при започване на стимулация да спра да ги пия. Сега правя връзка, че може и заради селена да е. 

# 59
  • Мнения: 799
Speed76 , това ли пиеш мила '' ДОПЕЛХЕРЦ АКТИВ A-Z С ЛУТЕИН '' ?
Че ми се иска и аз да си предпиша някакви витаминки ? Аз освен нефолика пия и неоксид...

Общи условия

Активация на акаунт