Езел / Иийт Озшенер***Ezel / Yiğit Özşener - тема 86

  • 29 414
  • 735
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 0
Миля , че Бидето беше дествена просто защото никой не се беше престрашил до сега   Laughing , ама се намери един , на който скоро ще му окапят космите от нея    Mr. Green

# 46
  • Мнения: 0
Ау, момичета много сте лоши, направихте моя Езелко  #2gunfire  Много си го харесвам, верничко,че косъмчетата му стават за раста и ми идват малко в повече,но си мисля, че компенсира с нещо далеч по-важно bowuu

# 47
  • Мнения: 417
Те за това не го дават често гол Joy Joy Joy
krisi_28,извинявай HugИ аз го харесвам....и мазератито му харесвах Laughing

# 48
  • Мнения: 0
И аз го харесвам , човека  .  Grinning
А Еми за мазератито казвам , че пише "М" , като мое  Mr. Green

# 49
  • Мнения: 0
хахаха във връзка с колата има един виц за златотърсачки "Мили,момичета, ако се чудите защо детето ви е толкова грозно това е защото прилича на баща си , а не на Бентли-то му Simple Smile "

# 50
  • Мнения: 417
 Joy Joy JoyНа моето име пък има модел на Мерцедес Laughing


# 51
  • Мнения: 0
Айде да си излея мъката, а вие като приятелки да ме утешите  Praynig Знам, че съм 100001 обаче много съм хлътнала по този Кенан,всичко проучвам за него  Laughing ама работата е по-тежка от тази с така любимия на всички ви Иийт  newsm45 newsm45  newsm45 txtloves

# 52
  • Мнения: 417
krisi_28,Кенан в момента си няма любима.Миналата година приключи 6-годишна връзка с една красива актриса.Мисля,че в началото на сериала доста писахме за него.Ако искаш върни се назад в темите и виж какво сме публикували като инфо,че не помня вече...Сериала започна края на септември-2009г,а преводите са от ноември май newsm78

# 53
  • Мнения: 0
Благодаря ти,но аз знам всичко до момента, каквото е писано. Зейнеб (бившата му) въобще не си е губила времето и си е хванала едно дооооста прилично момченце Simple Smile Но имам чувството,че Езел и Ейшан ще станат и двойка извън екрана. Да пожелавам ли лека нощ или има все още ентусиасти ?Simple Smile

# 54
  • Мнения: 0
Добро утро!  Hug  Hug  Hug

# 55
  • Мнения: 0
Здравейте !  Hug  Heart Eyes



Последна редакция: чт, 10 мар 2011, 09:48 от dajoan

# 56
  • Мнения: 40
Привет и от мен!!!

# 57
  • Мнения: 0
krisi_28 поздрав за теб   Heart Eyes

клик в/у снимката

# 58
  • Мнения: 4 706
Благодаря ти,но аз знам всичко до момента, каквото е писано. Зейнеб (бившата му) въобще не си е губила времето и си е хванала едно дооооста прилично момченце Simple Smile Но имам чувството,че Езел и Ейшан ще станат и двойка извън екрана. Да пожелавам ли лека нощ или има все още ентусиасти ?Simple Smile
Ааа сакън! Джансу си имаше годеник май  newsm78 Peace и пръстен бях видяла...

# 59
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Здравейте, момичета!  Hug

Бланчето преведе и подготви нов филм за нас.
Представям ви го и ви желая приятно гледане!

Бланче, огромни благодарности за положения труд  Hug   bouquet

MUSTAFA / МУСТАФА 2008 - торента

директен линк

Общи условия

Активация на акаунт