Януарче весело играе, майка му за ...... пролетта мечтае!

  • 27 043
  • 743
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 099
Наистина днес ще бъде тежък ден  Confused .... ма и мен кой ме би по главата да пия и да ям цяла вечер.



А аз и пуших!  Sick Абе, на 100 години станах, не се научих що е то златна среда и умереност...  Tired

Други оцелели има ли?  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 3 405
аз, ама 'щото не празнувах

# 17
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
И аз, ама щото исках за подарък масаж и нищо повече Mr. Green

# 18
  • Мнения: 871
 smile3507 Боли ме глава....хлъц!

# 19
  • София
  • Мнения: 3 249
Добро утро!

Не празнувах снощи, но получих най-желания подарък - Симона спа дълбоко, непробудно и некашлящо и днес я пратих на градина! Мина и тоя пристъп!  Whistling

# 20
  • Мнения: 1 132
Кога сте изписали старата тема, отивам да чета!
Честит празник на патерици! Ох, не помня дали вчера ви честитих!  Crazy
И аз пуших снощи, при това не една и две. Не бях пушила от близо 2 години.  За плетки време не остана. А бе на тия години май разделно ще подхождам вече- или плета или пия. От известно време наблюдавам,че като (зло )употребя с алкохол не мога да спя.
Ноеми, моя ми донесе едно Бг вино и шоколад. Ама тука нали не празнуват и миналата година така му набих канчето, че тази година се представи подобаващо. Но догодина пак ще забрави...100 %
Лек ден!

Ним, супер! това е най-хубавия подарък! Hug

# 21
  • Мнения: 333
Аз съм като новородена. Английското легло в комбинация с мек матрак се оказаха най-удобното място за спане.
По повод празника - вечеря + орхидия, а за Вики /цвете в саксия - бялата булка/

За утре - четвъртък имам предложение:

"Любовта е опиат" - кино Арена Младост - 17,15 часа. Билет за филма 5 лв., детски клуб за 2 часа 5 лв.  Филма е романтика и комедия.
Много препоръчвам "Речта на краля", но аз вече я гледах 2 пъти.

# 22
  • Мнения: 244
Уф, кой ме би да плета по нощите.....сега си подпирам очите, а имам среща с едни италианци след малко.

Ним, страхотна новина!

# 23
  • Мнения: 7 418
аз, ама 'щото не празнувах
   И аз....

  Ив,тази точно притча,май беше предоставена от Ноеми.  Simple Smile
  А "моята", всъщност от блога на Паулу Коелю,  е  тази: Откъде знаете......?

   Съжалявам за неразположението ти.....   Confused
   Дано следващия път организма ти реагира по-достойно!  Mr. Green  Hug

# 24
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 988
Такааааа...
Сънувах, че влизам да пиша в темата и прочитам, че някоя от вас е бременна и споделя радостната новина...
Обаче не помня коя........
Някой да има нещо да казва Mr. Green
... Деске?  Rolling Eyes Mr. Green

И ние празнувахме, но домашно... но на мен ми е много романтично така  Flutter нещо съм се бъгнала, но е за хубаво  Wink Махморлук нямам, нали съм мандра в момента  Simple Smile
Отивам на кафе с мамите от другата отчетна. Както обикновено това мероприятие ще продължи около 5 часа  Mr. Green

Мопси, София ми грабна сърцето!!!!   Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 3 405
Дайте още притчи, че пак имам нужда от поправка на Аз-а.


Нимско   Hug

# 26
  • Русе
  • Мнения: 633
Честит празник момичета   bouquet ( на патерица, но ми се скапва бавно компютъра и вчера неможах да го подкарам  Cry )

# 27
  • Мнения: 7 418
Дайте още притчи, че пак имам нужда от поправка на Аз-а.


   Не са притчи,но.....  Hug
    А тук има и притчи.

     Ето и още нещо Ако искате да бъдете щастливи, бъдете! Прочетете го!Готино е!   Simple Smile Hug

Последна редакция: ср, 09 мар 2011, 13:41 от Селма

# 28
  • София
  • Мнения: 3 099
DaVinciиииииииииииии, палавницееееееееееееееее!  Mr. Green


Днес, докато избирах осмомартенската си изненада в мол Сердика, регистрирах Ноеми и компания с бебоците в Коста кафе.  Party Много мамс, много бебс, ей!  Crazy Ма, не им се обадих, че се бях овъртяла в прежда...  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 276
Айде стига с тая прежда де.......... Ни въ е срам! Дайте някое кълбо и насам, скръндзи такива, много съм добра на 2 куки!
 Mr. Green Blush Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт