Януарче весело играе, майка му за ...... пролетта мечтае!

  • 27 023
  • 743
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 244
Направо като клуб по шев и кройка сме... Mr. Green

# 31
  • Мнения: 3 405
 ooooh! оу, кой мА събра с вас?  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 32
  • Мнения: 3 405
   Не са притчи,но.....  Hug
    А тук има и притчи.

     Ето и още нещо Ако искате да бъдете щастливи, бъдете! Прочетете го!Готино е!   Simple Smile Hug

Мерси, Селма  Hug

# 33
  • София
  • Мнения: 3 249
Айде стига с тая прежда де.......... Ни въ е срам! Дайте някое кълбо и насам, скръндзи такива, много съм добра на 2 куки!
 Mr. Green Blush Mr. Green

Леле, аз съм само аматьор значи. Ама къде намираш прежда за две куки, тя е голям кът, предимно внос, обикновено нашенската е само за една игла, в краен случай заден бод  Thinking

 Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Wink

Благодаря на тази от вас, която е надписала снимката на Симона за колажа.  bouquet Hug Аз чак сега успях да вляза да я разпозная  Embarassed

# 34
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Вижте ся, кога ще се видим да ми  разкажете как се плете на две куки, аз не умея така Mr. Green Ако може да донесете и някаква прежда, цена няма имате Blush

# 35
  • Мнения: 1 104
Вижте ся, кога ще се видим да ми  разкажете как се плете на две куки, аз не умея така Mr. Green Ако може да донесете и някаква прежда, цена няма имате Blush

С радост бих ти помогнал, но аз само мога да веза гоблени... освен и мен някой да ме научи как да плета.

# 36
  • София
  • Мнения: 6 767
Абе на две куки не е по-трудно, отколкото на една. Т.е  въобще не е трудно.  Whistling Whistling Whistling
 Mr. Green

За киното, днес гледах "love and other drugs", не е лош, но на кино бих се занесла за нещо по-ексклузивно. В момента тече София Филм Фест, ако имате възможност там се хвърлете.  Peace

# 37
  • Мнения: 244
Мисля, че е належащо да се предвиди нова среща на клуба по плетиво. Забелязвам, че има доста умения, които не владея.. Thinking Плетенето на две куки, както и с ново чиле прежда, нещо ми убягват и бих искала да се поуча от опита ви.  Mr. Green

# 38
  • София
  • Мнения: 3 099
Дано само не ни прочете някой модератор, че ще премести темата в хоби.  Laughing

Аз днес имам износ на готова продукция.  Whistling

ПП. А как ми се ходи пък на кинооооо....  Crazy Споделяйте, но не така лаконично - искам по-обстоен анализ на качествените характеристики на филмите!  Hug

# 39
  • Мнения: 871
Мисля, че е належащо да се предвиди нова среща на клуба по плетиво. Забелязвам, че има доста умения, които не владея.. Thinking Плетенето на две куки, както и с ново чиле прежда, нещо ми убягват и бих искала да се поуча от опита ви.  Mr. Green

 Mr. Green  На практиката ли ще заложим или на теорията?  Mr. Green

# 40
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Мисля, че е належащо да се предвиди нова среща на клуба по плетиво. Забелязвам, че има доста умения, които не владея.. Thinking Плетенето на две куки, както и с ново чиле прежда, нещо ми убягват и бих искала да се поуча от опита ви.  Mr. Green

 Mr. Green  На практиката ли ще заложим или на теорията?  Mr. Green

Ми ако има прежда някой може да покаже Whistling

# 41
  • Мнения: 7 414
   Аз ни в клин ни в ръкав......  Crazy

 

  Ако имате такова килимче вкъщи или се каните да купите подобно.
  Прочетете първо това.

# 42
  • София
  • Мнения: 3 249
Мисля, че е належащо да се предвиди нова среща на клуба по плетиво. Забелязвам, че има доста умения, които не владея.. Thinking Плетенето на две куки, както и с ново чиле прежда, нещо ми убягват и бих искала да се поуча от опита ви.  Mr. Green

 Mr. Green  На практиката ли ще заложим или на теорията?  Mr. Green


Аз предлагам практиките отделно и на сбирките само на теория да говорим, иначе не се знае знае ли се. Току виж някоя си хареса чужда прежда и после иди разменяй дебели игли за вносни, лъскава прежда за вълненя... ааа, не!  Naughty

# 43
  • Мнения: 175
Мммда определено - съгласна съм с Ним! А от плетенето на две куки е много вероятно да се убодете - така че там с повишено внимание  Wink

Аман от зъби вече ... на Дани му тръгват кучешките, а мен ми избива мъдрец ...
Днес имам имен ден! Наздраве на всички!!!

# 44
  • София
  • Мнения: 6 767
Мммда определено - съгласна съм с Ним! А от плетенето на две куки е много вероятно да се убодете - така че там с повишено внимание  Wink


Ама ние за какво плетене на две куки говорим? За редуване на куките или за едновременно ползване?  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт