Ноемврийските деца чакат вече пролетта! - тема 8

  • 27 975
  • 767
  •   1
Отговори
# 60
  • Девето поколение софиянка
  • Мнения: 438
lammah- аз скоро си купувах сутиен за кърмачки и ми подариха шише на Нуби, което освен биберон има и такъв силиконов накрайник с две дупчици за по лесно свикване с чаша, май ще пробвам с него, ако се наложи пак да излизам.  Hug
didka- браво, добре се справяте  Hug
Smurfieta, Дарка  Hug

# 61
  • Мнения: 154
Нямам време да ви чет, после ще се връщам, но понеже съм болна да попитам, има ли смисъл да изолирам Боби, четох че маските за лице не предпазвали?

# 62
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
Нямам време да ви чет, после ще се връщам, но понеже съм болна да попитам, има ли смисъл да изолирам Боби, четох че маските за лице не предпазвали?

Маските за лице предпазват точно има няма 2 часа...ако не припаднеш преди това от липса на въздух  Wink Моето мнение е да не го изолираш, особено като кърмиш

# 63
  • София
  • Мнения: 1 056
Можеш да ползваш маска, Терминаторче, вирусите прелитат по въздушно-капков път.
Ама да го изолираш едва ли ще можеш... Joy
А с кърмата му предаваш антитела и дори и да го хване ще го изкара леко.
Дано не прихване, де Peace


Искам да благодаря на всички за милите думи. Ние бяхме фон в репортажа, по-важни са думите на д-р Панчева. Жалко, че малко хора гледат ТВ7.

Дъгичка, горе главата! Последното нещо, което трябва да изпитваш е вина, мила!

Последна редакция: ср, 09 мар 2011, 16:12 от ludmilana

# 64
  • Мнения: 908
Франческа, браво за паузата. Едно време и ние правихме такива паузи Simple Smile Сега яде, заспива, съответно и аз с него и имам чувството, че е спал 5-10мин и се е събудил и се мъча да го приспя пак, ама той неще да спи, гледам часа то минало час и половина - два, айде пак ядем. Имам чувството, че 100 пъти се храним Simple Smile

Дарче, а ти биба даваш ли? Интересно ми е дали има връзка това дали се дава залъгалка и това дали иска да пие от шише.

За водата - и аз мисля от чаша като му дойде времето, но не знам каква  Rolling Eyes

Терминаторче, какво ти е? Да оздравяваш бързо  Praynig

# 65
  • Мнения: 0
 И аз да се отчета от консултацията-Дари вече тежи 6300-качила е 500гр,но това е за 3 седмици,и е 61см,порастнала е само с един см.

Ваксината все пак си я купих, та и сложиха и двете.Бебка даже и не разбра,татито я разсейваше и ни вопъл ни стон, голяма героиня. Преди нас имаше друго бебе,като слушах как се дереше горкото, се приготвих и аз, нооо се оказа,че нямало за какво. Дадох и Панадол превантивно и за сега не виждам да има някаква разлика в поведението, пак не спира да бърбори Simple Smile

Вода и аз давам и както при мама МиМИ ако я оставя ще изпие цялото шише. Тя всъщност нищо не отказва-мляко,вода,чай пие детето всичко.

След две седмици ни казаха да започваме с картофа.

# 66
  • Λάρισα
  • Мнения: 45
ioli78, и аз на Нуби имам чаша, но няма биберон - само накрайник с дупки. Не съм я пробвала още, но ми се струват все още малки бебоците ни за това упражнение. Мисля да дам на моята да си играе с нея по-нататък, те така или иначе са Non Drip и ако не засмуче, предполагам няма да се залива или да протече и да се задави.

Terminator, аз не съм изолирала малката като бях болна, нито маска съм слагала. Кърмех си и си свирках  Whistling

# 67
  • Мнения: 280
ММка , давам му биба , силиконова е ... смучка си я и няма проблем с нея. Сега като е хремав му правя чай , обаче и него не ще от шише , та със спринцовката от панадола му давам по няколко милилитра  Joy

# 68
  • Мнения: 22
Да споделя и моя опит с даването на вода. Моята щерка бибата и шишето ги отказва категорично, водичка си пийва с лъжичка още от  втория си месец. Пипкава работа е, но като я гледам как си я примлясква водата и мижа доволно се въоръжавам с търпение и така. А и с лъжицата се справя много добре вече така че го броя за две малки наши победи Simple Smile

# 69
  • Мнения: 610
Аз съм най-щастливата мама-ето как моята мишчица се обърна по корем  newsm44 newsm68 и сега неспира да го прави. Heart Eyes
http://www.youtube.com/watch?v=vcv8aH-OQ94
относно ваксината плака малко и заспа,а сега се наяде и пак заспа странно  newsm78

# 70
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
Аз съм най-щастливата мама-ето как моята мишчица се обърна по корем  newsm44 newsm68 и сега неспира да го прави. Heart Eyes


относно ваксината плака малко и заспа,а сега се наяде и пак заспа странно  newsm78

Този видеоклип е частен.
Съжаляваме за това.
 Sad

# 71
  • Мнения: 651
Мацки, февруарското майчинство превели ли са ви? Може да сте писали...сега ще се върна да ви прочета.
(да не би втория болничен да не ми е наред нещо...или счетоводителката не го е представила навреме? Нея ли да питам или в нои да се обядя?)

# 72
  • Мнения: 610
Аз съм най-щастливата мама-ето как моята мишчица се обърна по корем  newsm44 newsm68 и сега неспира да го прави. Heart Eyes


относно ваксината плака малко и заспа,а сега се наяде и пак заспа странно  newsm78

Този видеоклип е частен.
Съжаляваме за това.
 Sad
Ами като се правя на голям разбирач,мисля че вече го оправих  Wink

# 73
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
Дидка, браво на кукличкатааа  Hug Ама станала много Убавка, пу-пу  Heart Eyes Като гледам вашите бебоци какви са мънички, късички и сладички, а моя Марти с крака от тука до неделя  Laughing

# 74
  • Мнения: 610
Kate -той е мъж трябва да е дълъг,че иначе ще се чудим нашите девойки къде ще си търсят гаджета.Ето Неси сега ми е 115см,а само на 4г.в нейната група има само нисички момченца  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт