Ноемврийските деца чакат вече пролетта! - тема 8

  • 27 921
  • 767
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 943
Лам,  Дора всеки път ме кара да изпитвам нужда да я мачкам  Mr. Green Е, за пореден път- няма такова детенце просто!  Heart Eyes

Дарка, дано скоро изгониш тези болести и Вико пак да е същия лудетинко.  Praynig

Мерси за кафето, мамо мими  Simple Smile

А тая песен " Черни котараци" и мен ме побърка. Точно от тия дето хем те дразнят, хем я пускаш нон-стоп.  newsm77
Уф и да честита първа пролет. Дано вече от сряда дойде и остане трайно, че...  #2gunfire

# 721
  • Мнения: 146
Мишинаторче,що не пробваш с оризова млечна каша.Първите ден-два по-рядка,постепенно я сгъсти и така докато свикне?! Аз Габи го почнах с нея от няколко дни.Харесва му,вече му я правя гъста,а и забелязвам,че акото си остана непроменено.

# 722
  • Мнения: 1 224
Защото нали първо пробвах с пюретата, ама след около 2 седмични опити се отказах,
защото реших, че я тормозя и, че явно още е рано.
И не знам ако пробвам и с каша дали не е неправилно.. Знам ли, мислих си го и аз,
ама нали ти казвам какво ми е притеснението.

Забравих и да кажа, че Мел вече си откри крачетата, сега не спира да ги дърпа, вири и разглежда  Joy Ако не забравя ще я снимам следобяд, много е смешна.  hahaha

# 723
  • гр.София
  • Мнения: 250
Еееееееее най накрая ви изчетох  Whistling един ден не съм влизала и колко сте изписали само Simple Smile

А сега вече добро утро на всички и честита първа пролет  Hug И моето дете днес е на ясла след две седмици почивка.Аз така си свикнах с нея у дома че сега ми е малко скучничко Sad И не става и за излизане пълен ад.Да се оплача и аз че Иво преди си поспиваше до 8:00-9:00 часа( е става да си похапва през нощта де Simple Smile) Но от една седмица на сам към 7:00 часа вече е на крак.А днес даже в 6:40.Хапна човека,напълни памперса  и си мислех че пак ще заспи.Гушнах го дундурках го но уви напразно.Той изплюе бибата и ми се хили насреща.Та след половин час борба в 7:30 станах да оправям каката за яслата.И сега диването още не е заспало а реве в кревата за сън  ooooh!

# 724
  • Мнения: 220
Добро утро и от мен  smile3507

Човечето ми се събуди, посмя се, порева си и заспа.
Сега го чакам да се събуди за ядене в 9 ч.

Тъй като никой не ми отговори дали майчинството по чл.51 се вижда в сайта на НОИ ще питам пак и по-конкретно Mishinatorka - ти за болничен ли звъниш или за майчинство? 10х   bouquet

# 725
  • Мнения: 519
Здарвейте не съм писала от доста време,но за сметка на това ви следя Peace Hug От вчера съм болна с хрема и болки в гърлото,а снощи имах и малко температута,която успях да сваля.....много ме е страх да не заразя малкия,ходя из къщи с една маска,но да видим какво ще стане..
Тъкмо онзи ден си мислих как успяхме да се опазим цяла зима и хоп ето ме на финала болна Close
ЧЕСТИТА ППЪРВА ПРОЛЕТ   bouquet  bouquet  bouquet а сега отивам да newsm75 1ironing wash hang 1dishes докато дребното спи

# 726
  • Мнения: 1 224
Mishinatorka - ти за болничен ли звъниш или за майчинство? 10х   bouquet
За майчинството, Коралче.
ВИжда се в сайта, но от вчера. Преди това го нямаше, а от вчера е със статус "В момента се обработва", та звъннах да питам, дали това означава, че ще чакам за пари още 2 седмици.
Иначе да, вижда се, ама явно ги мързи да ги въвеждат.  Crossing Arms

# 727
  • Мнения: 146



Най-сигурния признак,че е готова за захранване е когато започне да проявява интерес към вашата храна.Като подготовка може да й предложиш и лъжицата,да си играе с нея,да я лапа,за да свикне и да няма после проблеми.Друг съвет,който мога да ти дам е да пробваш да й предлагаш да си близва от плод,който ти ядеш.Ако забележиш,че и харесва,може отново да я пробваш с пюре.Но в никакъв случай не я насилвай.
Такива съвети получавах с голямото си дете и наистина са имали резултат.Но при него захранването беше към 6-тия месец и може би си беше напълно готов.


За майчинството- ето това ми пише на мен.Пари скоро няма да има  Crossing Arms
№ на актуална банкова сметка BG....  с дата на последно представяне21.01.2011 г.

# 728
  • Мнения: 280
ЧПП и от нас   bouquet

Нощес като цяло беше добре ... спа по корем цялата нощ и това явно помага сопола да не дразни гърлото. Само едно ядене имаше към 12 и другото беше в 6 сутринта. По никакъв начин вече не мога да го задържа да спи по гръб , дори и чувала не му пречи да се обърне  ooooh! ама и батко му така си спи от същата възраст до ден днешен ...

Капризче, браво на вас , че така бързо сте уморили гадината , дано и ние я преборим бързо  Wink

А сега почвам да глася куфарчето лека полека , за утре да ми е готово  Mr. Green

# 729
  • Мнения: 220
Mishinatorka - ти за болничен ли звъниш или за майчинство? 10х   bouquet
За майчинството, Коралче.
Гуш  Hug Hug Hug

Много съм отнесена  ooooh! - Честита първа пролет на всички! Grinning

# 730
  • София
  • Мнения: 676
       Честита 1-ва пролет!
Да сме изпълнени със здраве, радостни моменти от малчуганите ни и пролетно настроение!
      


Мама МиМи, благодаря за кафенцето   bouquet.

Браво на всички деца отново в редиците на детските заведения   Hug.

Поздравления за всички дечица открили нови забаления  Party.

Скорошно оздравяване на болничките  Hug.

# 731
  • Мнения: 1 224
Терминаторката и Мравката ми се губят мнооого напоследък.
Да се появяват бързо!

# 732
  • Мнения: 3
За нои и аз да кажа, ето тук пише кога ще е превода https://benefits.nssi.bg/EGN/First.aspx
Това е отделно от справките и на мен в справки ми излиза ''в момента се обработва'', а тук пише кога ще бъде изплатено обещетението. това го пиша, ако има някой , който все още не може да се ориентира в сайта

Честита първа пролет и от мен!!!  bouquet

# 733
  • Мнения: 0

Честита първа пролет!!!

# 734
  • В две мънички очи...
  • Мнения: 1 272
Честита първа пролет на всички!

Мен малкото ме изгони от леглото и сега си пия кафето, мама Мими мерси за което Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт