Ноемврийските деца чакат вече пролетта! - тема 8

  • 27 946
  • 767
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 10
Mishinatorka ние започнахме с оризова каша,после слагах 50/50 оризова и бананова,сега яде пак 50/50 оризова/банан и праскова (облиза си купичката направо вчера  Laughing) Нито акото се е променило,нито тонуса-само имахме малко газове 2-3 дена,но са нищо пред коликите  Wink Аз взимам на хипп че е по-рядка.Първата бананова беше на Слънчо,но не съм впечатлена  Thinking

# 736
  • Мнения: 146
Пууу...току-що приключих със списъка за захранване.Набелязах си марки каши,зеленчукови пюрета и супи.Всичките са съобразени с възрастта,не съдържат сол,захар,глутени и т.н.

# 737
  • Мнения: 1
здравей те и от мен честита първа пролет(нищо че времето не е много пролетно)след 2 дни започвам захранването,мисля с картоф някой купувал ли е готово пюре само с картоф или трябва аз да си го направя,а и тази каша кога я давате вместо пюре или на някой друго хранене.

# 738
  • Мнения: 146
Аз отново ще напиша моя метод на захранване-дано да не отегча някой.
Започнах с млечна оризова каша,след нея ще продължа с ориз и царевица,ориз и ванилия (тези всичките са на Лактана) и има една на Хип,която ще пробвам.Всички тези каши са млечни(с преходно мляко),не съдържат глутен и захар.
След кашите(в 5 месец) продължавам със зеленчуците.Взела съм си на Хип 1-вия картоф и 1-вия морков на бебето(малките разфасовки).Имам и чист пащърнак,тиква,броколи.Карфиол и тиквички в съчетания(отново разфасовки за захранване)+ различни букети зеленчуци(например броколи с ориз,тиквички с картофи,карфиол с картофи...) Намерих и 2 вида супи за след 4-ти месец-едната е на Хип(морков с ориз),другата на Гербер(зеленчукова крем супа)

След като опитам всички комбинации от зеленчуци,ще продължа с плодовете,като за начало ще започна със сокове,а след това по няколко лъжици плодово пюре за десерт след обедното хранене

# 739
  • Мнения: 610
Честита пролет на всички!!!

И добро утро!Ние току що станахме с Дея  Shocked това е за 1ви път,да не си помислите,че ноща е била лека в този случай. Heart EyesКаката ни и тя е вече на детска след толкова време почивка.
Относно захранването и аз се зачудвам-моя хищник колкото му дам толкова ще изяде ама кърма де незнам как ще е с другата храна.
Офф и аз съм една отивам да си правя кафе и как се развъртях и счупих една чаша  #Cussing out не ми се отразява добре това ставане по никое време.
Дори -да спрели сме се на едно хотелче ще ти пиша на ЛЧ за повече разяснения.

# 740
  • Мнения: 319
Добро утро и от мен и честита първа пролет! Пожелавам на всички хубаво време за да има и дълги разходки Simple Smile
Да почерпя за моята сестричка, че днес има рожден ден!



И да си похваля детето. От няколко дни сме се научили да даваме боц. Много е сладка. И за да има баланс ще кажа, че все още не се обръща от гръб на корем и не се смее с глас  Mr. Green

# 741
  • Мнения: 368
Zdraveite sladurki, izvindte za latinicata.pi6a ot telefona.vse oste niamame net, jiliste sasto. Milan i az sme dobre, ne sam go zahranila vse oste. Lipsvate mi stra6no mnogo. Celuvki na bebocite vi!

# 742
  • Мнения: 1 887
Честита ни първа пролет!
Мише, искам да ти благодаря за съветчето! Открих чудни офертички, а след малко паля тротинетката и отивам на място в офиса на агенцията, че имам малко въпросчета и направо ще резервирам!   bouquet
booboo's mama, много папка детето, браво на малчугана! Peace
Капризче, навестявай ни по-често, че липсваш в темата! Пищи Алекс викаш!  Grinning А нашто само мрънка! Хем искам да му чуя гласчето, хем не бързам! Heart Eyes
Изабел, аз съм в грешка, сори!  Blush Не съм погледнала като хората!  Heart Eyes
Дидке, страшно готин поздрав за първа пролет!
Да ви кажа хич не искам да захранвам!  Whistling Изобщо не ми се занимава! Колко е по-лесно като дадеш цицата- не трябва да се съобразяваш с алергии, глутени, една лъжичка, две лъжички, ориз, картоф, тиква, абееее ooooh!
Мимоза-Филибе, и ти ни липсваш!  Hug Да си прекарате нет по-бързо!

# 743
  • Мнения: 908
Честита 1ва пролет и от мен   bouquet

За новата тема на Мишинаторка предложението най ми хареса, много е идейно. Браво, Мише  Peace

За захранването много се чудя дали да е със зеленчуково пюре или каша, ама и още не съм чела много, много по темата Simple Smile

Дарчеее, оздравявайтееее  Hug Много ми е гадно като пишеш как се мъчи детето Sad Гадни болести, да стоят далеч от децата ни!!!  Close
 
пуфпаф, и ти да оздравяваш бързо  Hug

Кьолнче, Груйо още ли спи при вас? И до колко месеца мислиш да го държиш?  Rolling Eyes

П.П. Аз не благодаря за кафенцата не за друго, а защото не пия Simple Smile

П.П. 2 бобито, да е жива и здрава сестричката ти Simple Smile Мерси за почерпката Simple Smile

П.П. 3 (не мога да си публикувам поста Simple Smile) Но Мимозка, много се радвам, че писааа, но много жалко, че няма новини за ново жилище Sad Дано следващият пост ти е много по-положителен, и да е на кирилица Simple Smile Все така да сте добре иначе  Hug Hug

Внимание, докато пишехте, в темата бе публикуван нов отговор.  Crazy

Кьолнчеее, за захранването и аз така, хич не ми се занимава, бутам цицата и готово, пък и учене ми е на главата  Confused Ама все някога ще трябва.. Simple Smile

# 744
  • Мнения: 610
Момичета ето ви и моето диване захранено  Joy Joy -яде чушка гумена  Heart Eyes

# 745
  • Мнения: 1 887
Ммка, спи си още детето! Heart Eyes Не съм мислила още кога ще го отделяме, още ми е рано.
Той си  цока нощем и няма изгледи да спира, изобщо не долюбва креватчето, спалнята ни е огромна...не ни пречи  Mr. Green Той си спи непробудно през ношта, аз си спя..Що да си развалям рахата зорлем!  Mr. Green
Въпреки, че от няколко дни е почнал да става в 9.30, което изооообщо не ми харесва!  Crossing Arms Надявам се пак да почне да си става в 11!  Peace
Дидке, страхотна е Дея!  Heart Eyes

# 746
  • София
  • Мнения: 676
arida1, картофеното пюре си го правя сама. Много бързо става и го пасирам с виличка.

Дидка, ама Дейчето си е готова и за твърда храна направо  Laughing  Hug.

bobito0785, Честити Рожден Ден на сестричката ти! Да е здрава и с много късмет!
Благодаря за почерпката   bouquet!
Браво на момата за боц  Hug.
   

# 747
  • Мнения: 908
Кьолн, и Боби по-рано взе да става нещо  Rolling Eyes Преди в 10-10:30 се будеше, от няколко дни в 9. Но кой ни пита харесва ли ни или не Wink

Дидка, ти практикуваш BLW и се вижда, че на Дея и харесва и много добре се справя Simple Smile Но защо реши точно с чушка да захраниш? Аз между каша и картоф се двоумях, ама виж сега ще мисля дали да не е чушка първото Wink  Heart Eyes

# 748
  • Мнения: 1
.....
А пък Капризчето така нахока Робота, че сега и той като жена си ще се страхува да пише.  Mr. Green

.....

За да ме накара някой да спра да пиша трябва да има права за да ме изгони от bgmana  ... а за да се изплаша от форум - няма да ви стигнат силите да го постигнете  Wink.
По цял ден съм на работа.. а в къщи също има неща за вършене . Просто нямам много време да пиша или чета.

Относно краткотрайното спане нямам промяна поне при мен :
Моята Мери от 2-рия месец някъде си заспива около 22:00 , храня я полу-заспала в 00:30 и после буди майка си около 05:30-06:00 сутринта и често пъти заспива докъм 08:00 часа.
Но оня ден жена ми каза че е мрънкала през половин час ... бяха кисели и двете  Confused

за добро настроение днес Simple Smile :

Последна редакция: пн, 21 мар 2011, 12:06 от Bad_rObot

# 749
  • Мнения: 610
MMka-вкъщи никой не яде чушки освен мен,а  и само този зеленчук го имам гумен Joy и затова и дадох 1во него.
Направо сме готови да си хапваме вече,ама аз още се ослушвам  Blush

Общи условия

Активация на акаунт