Шише с лъжичка?

  • 2 815
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 15
Дами, някоя пробвала ли е това чудо на технологията "шише с лъжичка" или пък т.нар. пълнеща с лъжичка (лъжичка с резервоарче, която пуска храната на хапки)? Трябва ми нещо, с което да излъжа малкия да пие АМ. Отказва от шише, навит е с лъжичка, но 200 мл. с лъжчичка ми се вижда страшно, та затова търся нещо, с което да става по-бързо млечното хранене. Ще съм благодарна на всяка хрумка, особено изпитана. Синът ми е на 9 месеца.

# 1
  • Мнения: 628
Имам Нуби, не става за АМ, само за гъста храна - отвора е с голям диаметър и е за "запознаване" с лъжицата при захранването. Не зная дали има друга марка, която да предлага за АМ.

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 40
na chiko ima shishe s laji4ka no i negoviq otvor e golqm

на чико има шише с лъжичка но неговия отвор е голям

________________________

Моля, пишете на кирилица.

Последна редакция: чт, 10 мар 2011, 21:56 от Vivi

# 3
  • Мнения: 27 524
Малко вероятно е проблемът да е в самото шише/биберон. Или му е писнало млякото, или не е гладен просто. Затова приема лъжичката, защото го възприема като игра, ако е гладен и не му е писнало млякото, няма да откаже шишето.  Simple Smile

# 4
  • Мнения: 628
Как ще му "писне" млякото. Може да е период - при зъбоникнене отказват биберон много бебета, по-добре е да се добави ванилия или сереал (но с друг, по широк биберон).

# 5
  • Мнения: 27 524
Ами така.  Simple Smile Има много деца, на които им омръзва вкуса и започват да го отказват.

# 6
  • Мнения: 1 001
Ами така.  Simple Smile Има много деца, на които им омръзва вкуса и започват да го отказват.

Абсолютно!  Peace
Моят мина на АМ веднъж дневно сутрин от малък. През другото време се тръшкаше и търсеше "твърда храна". На навършени 4 месеца ми буташе шишето с АМ постоянно. Захраних по бързата процедура, че караше на вода горкото. На 5 месеца беше на пет кратно хране и само 3 хранения бяха АМ - голяма борба беше да го пие. На 6 месеца реши, че АМ няма да пие - цял месец не близна АМ от шише. Бутах АМ в каквато друга храна можех и така. После мина на АМ 2 пъти дневно. Може би е бил на 8-9 мес. (не си спомням точно) като категорично отказа да пие АМ повече от веднъж дневно.  Peace

# 7
  • Мнения: 15
Може би ще се окажете прави,  че е зъбоникнене - въпреки че черно на бяло няма нищо. Но в крайна сметка започна да отказва да яде доста неща, което ме навежда на тази мисъл. Преди такъв проблем сме нямали - каквото му се даде, всичко изяждаше. Благодаря на всички за размислите по моя въпрос! Аз ще продължавам да си блъскам главата с какво да си храня наследника...

# 8
  • Мнения: 1 001
Може би ще се окажете прави,  че е зъбоникнене - въпреки че черно на бяло няма нищо. Но в крайна сметка започна да отказва да яде доста неща, което ме навежда на тази мисъл. Преди такъв проблем сме нямали - каквото му се даде, всичко изяждаше. Благодаря на всички за размислите по моя въпрос! Аз ще продължавам да си блъскам главата с какво да си храня наследника...

Съчувствам ти.
Ей, на моят скоро ще стане на 2, а аз продължавам всеки ден да си блъскам главата с какво да го нахраня, защото той "манджа" не яде, а и никога не е ял.  ooooh! Tired
Вече нямам ни нерви, ни сили... като чуя за ядене и настръхвам.  ooooh!
Дано при вас е период.  Praynig

# 9
  • Мнения: 15
Може би ще се окажете прави,  че е зъбоникнене - въпреки че черно на бяло няма нищо. Но в крайна сметка започна да отказва да яде доста неща, което ме навежда на тази мисъл. Преди такъв проблем сме нямали - каквото му се даде, всичко изяждаше. Благодаря на всички за размислите по моя въпрос! Аз ще продължавам да си блъскам главата с какво да си храня наследника...

Съчувствам ти.
Ей, на моят скоро ще стане на 2, а аз продължавам всеки ден да си блъскам главата с какво да го нахраня, защото той "манджа" не яде, а и никога не е ял.  ooooh! Tired
Вече нямам ни нерви, ни сили... като чуя за ядене и настръхвам.  ooooh!
Дано при вас е период.  Praynig

Явно хич не ти е лесно! Аз си оскубах косите за има-няма две седмици неядене на мляко, а като   си представя на теб какво ти е...

# 10
  • Мнения: 1 001
Може би ще се окажете прави,  че е зъбоникнене - въпреки че черно на бяло няма нищо. Но в крайна сметка започна да отказва да яде доста неща, което ме навежда на тази мисъл. Преди такъв проблем сме нямали - каквото му се даде, всичко изяждаше. Благодаря на всички за размислите по моя въпрос! Аз ще продължавам да си блъскам главата с какво да си храня наследника...

Съчувствам ти.
Ей, на моят скоро ще стане на 2, а аз продължавам всеки ден да си блъскам главата с какво да го нахраня, защото той "манджа" не яде, а и никога не е ял.  ooooh! Tired
Вече нямам ни нерви, ни сили... като чуя за ядене и настръхвам.  ooooh!
Дано при вас е период.  Praynig

Явно хич не ти е лесно! Аз си оскубах косите за има-няма две седмици неядене на мляко, а като   си представя на теб какво ти е...

Ами връща ми се сега.  Joy Защото и аз много съм яла като малка та да видя сега какво й е било на майка ми.  Laughing
Абе да са живи и здрави - от глад няма да умрат.  Peace

# 11
  • Мнения: 63
Мен свеки ме светна за тези шишета с лъжичка, явно и навремето ги е имало. Аз мисля да му взема, защото вече започвам да му правя супички, а и от кухнята гледам в менюто, че ще има супа и ако сме навън не ми се мисли как ще я давам тази супа  Thinking

Може ли да ми препоръчате марка, ако има някой доволен?

Общи условия

Активация на акаунт