Farmville - 41

  • 37 187
  • 737
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 0
Rostan слад като няма да се продава в маркета,четох че е промоция от няква игра.Ама във форума ти неразбрах каква точно е тя.Та някой ако има инфо от къде освен от стената,или като фиданка,можем да се сдобием с "макарона-сирене"нека да сподели  Praynig

Ами тя е само за US играчи. Появява ти се ферма  и трябва да я посетиш.

# 46
  • Бургас
  • Мнения: 384
  bouquet

# 47
  • Мнения: 1 484
сега ми излезе нещо като нова колекция за цветя отдесно на екрана се вижда букет какво трябва да се прават

# 48
  • София
  • Мнения: 113
ами трябва да събереш 12 неща и накрая получаваш подаръка

# 49
  • Мнения: 2
Супееееееер... Както казах, писаха ми вчера, че ще ми дадат 50 фарм кеша... днес в пощата пишеше, че имам 10 free .. и се отчаях... но като влезнах във фермата ...бяха 50 newsm44

ЧЕСТИТО!
А разбра ли защо си избрана?

Ами като влязох във фермата ми изписа "You've been specially chosen to win 50 Farm Cash! Your prize will arrive tomorrow via email, so keep an eye out for it!" ... Във пощата ми пишеше, че са 10 кеша, но като се върнах във фермата, бяха 50 Simple Smile

# 50
  • Мнения: 2
Здравейте, записвам се за да следя темата, че много полезни неща научавам от нея  Party Благодаря на всички споделящи  Hug  bouquet

# 51
  • ☀️София / London🌂
  • Мнения: 3 431
Здравейте на всички.
С интерес също ще следя темата. Много се радвам да попадна сред други любители на играта Blush

# 52
  • Мнения: 267
Qvno ima nqkakav bag i novoto dravche e 1.500 monetki,napalnih 2 gradinki,dano  ne mi gi vzemat utre  Mr. Green
izvinqvam se za latineca,ne6to ne namerih korektora vav foruma  Embarassed

# 53
  • ☀️София / London🌂
  • Мнения: 3 431
Qvno ima nqkakav bag i novoto dravche e 1.500 monetki,napalnih 2 gradinki,dano  ne mi gi vzemat utre  Mr. Green
izvinqvam se za latineca,ne6to ne namerih korektora vav foruma  Embarassed

Да, и аз си купих 2 newsm10 и пак трябва да стоя градинки.

Ето това са 12те неща които ще трябва да събираме и наградата

# 54
  • ☀️София / London🌂
  • Мнения: 3 431
Също так има и нови рецепти Thinking

Поне аз до колкото прочетох, ще ги има само за следващите 25 дни
5 звезди mastery знак ще се получава след достигането на Level 19 рецепти
Ох, явно ще трябва да се захващам със зелените рози Crossing Arms

# 55
  • Мнения: 3 760
Qvno ima nqkakav bag i novoto dravche e 1.500 monetki,napalnih 2 gradinki,dano  ne mi gi vzemat utre  Mr. Green
izvinqvam se za latineca,ne6to ne namerih korektora vav foruma  Embarassed

Златна си!!!
Моментално купих 40 дървета.
Между другото са оправили бъга и сега малките макарони дават големи.
При това положение някой продължава ли да искада му изпращам някакви макарони? Както се казва оттеглям се от поетия ангажимент, ако някой по някаква причина не успее да си купи малките дървета да ми пише да му пратя голямо.

# 56
  • Мнения: 3
i pri vas li iz4eznaha pokanite ot dqsnata strana na stranicata,izob6to ne e udobno taka,za6toto ne si vijdam pokanite kogato gi ima.Ima li variant da go opravqt tova?

# 57
  • Мнения: 22
Когато заменям от новите стоки за бензин ми излиза един надпис Не мога да разбера какво означава. Някой да знае?

# 58
  • Мнения: 3 050
и аз си накупих дървета, дали наистина е бъг с тези спагетени дървета ?

# 59
  • Мнения: 106
От фиданка ми се падна Giant rainbow tree, но стои едно кръгче все едно има нещо , а дървото не се вижда.Споделих го и на стената пак няма картинка.Иначе расте вече е на 2 % дано се появи скоро графиката му.Някой има ли го?

Общи условия

Активация на акаунт