Farmville - 41

  • 37 261
  • 737
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 2 521
Здравейте, искам да попитам как става въртенето на дърветата в градините?
Мъни е обяснила подробно няколко страници назад!

# 76
  • Мнения: 0
Аз да питам някой не знае ли дали ще има 2-ра и 3-та страница на pot of gold...много са ми скучни тези шестте награди.. ?!  Rolling Eyes

# 77
  • Мнения: 22
Да повдигнем малко темата Simple Smile Вече можеш и бушели да изпращаш като подарък

# 78
  • Мнения: 42


здравейте. от вчера ето какъв проблем имам.не ми изкарва отметки за съседите на които да пращам .долу на линията съседите си стоят,като си му е реда с аватар,място,ферма.

# 79
  • Мнения: 2 019
mnogo vi molia,triabvat mi 10 saseda za raz6irenieto-mamito82@abv.bg Praynig

# 80
  • Мнения: 2 786
*МЕГИ*, при мен беше така 2-3 дни...и кеш чистих, и браузъри сменях и нищо.
После се оправиха нещата....от само себе си.

# 81
  • Мнения: 53
хора,ако имате ферми,които отдавна не сте посещавали,то сега е момента да го направите.В една такава ферма,току-що получих съобщение,че съм избрана да получа 100 FV cash  Money и утре ще ги получа на мейла си.Само се надявам абв-то да имат дълъг гратисен период за неизползване на поща,защото ако е закрита и не успея да си взема мангизите,вече едва ли ще видите  lucky82     да пише в този форум,вече ще е починала от мъка  smile3538   Айде бегам да проверя пощата съществува ли още .

# 82
  • Мнения: 53
олеле,беше закрит,но ми даде да го пререгистрирам,дано това не влияе по някакъв начин,но по патя на логиката не би трябвало,защото си е същия мейла.Утре ще пиша да се похваля,или да се сбогуваме.

# 83
  • София
  • Мнения: 114
хора,ако имате ферми,които отдавна не сте посещавали,то сега е момента да го направите.В една такава ферма,току-що получих съобщение,че съм избрана да получа 100 FV cash  Money и утре ще ги получа на мейла си.Само се надявам абв-то да имат дълъг гратисен период за неизползване на поща,защото ако е закрита и не успея да си взема мангизите,вече едва ли ще видите  lucky82     да пише в този форум,вече ще е починала от мъка  smile3538   Айде бегам да проверя пощата съществува ли още .

аз получих такова на съобщение за фермата на мъжа ми,само за 10 кеш беше,писмо неполучих ,защото съм им забранила писмата на зинга,но все пак като влязох си ми ги даде и без писмо да отворя

# 84
  • Мнения: 2
И аз така с 50 кеш... дори без да посетиш пощата, мисля, че ги дава  Peace

# 85
  • ☀️София / London🌂
  • Мнения: 3 449
Еха, браво на вас момичета. Що ли и на мен не ми пратят малко кеш, много добре ще ми дойде Praynig
Да се похваля, че взех mastery за новата рецепта със зелените рози Crazy

# 86
  • Мнения: 28
Фермери моля Ви помогнете - не можах да намеря отговора на въпроса ми в старите теми. Искам да си възстановя един стар акаунт, написах си телефона, пратиха ми кода, но кое от цялото съобщение трябва да изпиша като код не мога да разбера?

# 87
  • Пловдив
  • Мнения: 15
И аз получих 100 кеш в фалшива ферма  newsm44 newsm68 newsm81 #Milti newsm35  ще се спукам от радост.

# 88
  • Мнения: 201
Моля, трябват ми съседи : venducia@abv.bgИзпратих ти покана.

# 89
  • Мнения: 148
И аз получих 100 кеш в фалшива ферма  newsm44 newsm68 newsm81 #Milti newsm35  ще се спукам от радост.

браво на вас аз имам десетина ферми ей сега ги обходих, половината ми искат телефон да ги отключа, а само в една ми каза нещо за 20 кеша .... #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт