Lady Popular 3

  • 36 325
  • 757
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Сега видях,че има нова тема, моето лейди е Tita  Wink Аз в миналата тема бях писала за целите на 48 и 49 ниво.Сега пак ще ги напиша-48 ниво:1.Трябва да притежаваш поне 30 чанти в гардероба си;2.Време е да прекратиш приятелството;3.Посети терапевта си 15 пъти;4.Трябва да тежиш най-малко 75 кг.;49 ниво:1.Спечели поне 1 750 000 точки;2.Намери си ново гадже;3.Трябва да притежаваш минимум 10 дрехи или аксесоари за домашния ти любимец;4.Искаш отново да влезеш във форма.Трябва да тежиш 50 кг.;

# 16
  • Свищов
  • Мнения: 874
Можеш ли да променяш първия пост? Аз съм лейди Креми.

# 17
  • Мнения: 387
мерси за темата... smile3525

# 18
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Можеш ли да променяш първия пост? Аз съм лейди Креми.
Да. Добавила съм те. Grinning
Има още няколко дами които не са си написала имената в играта - ако желаят, има още време да го направят.
  Peace

# 19
  • Мнения: 0
Само една малка поправка на 47 ниво третата цел е:Завърши курс за зъболекар; Wink

# 20
  • Мнения: 41
Да се запиша и аз в новата тема и да помоля за помощ за дуелите ако може. Трябват ми още около 100  Simple Smile
мерси за темата

# 21
  • Мнения: 2
и аз да се запиша - lady krimencata

# 22
  • Мнения: 21

 Записче  Hug
 Аз съм dessyta_az  Grinning

# 23
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Леле,видяхте ли протеста срещу Bmt ? Яд ме е, че й правят реклама по този начин. Confused
Добавила съм всяко лейди което е оставило името си.

# 24
  • Мнения: 172
Добавете и мен Simple Smile Лейдито ми е Rosecallisto

# 25
  • Мнения: 72
Хайде и аз да се запиша , ако има време да ме добавите , моето лейди е ирка  Peace
На 18 ниво , събирам пари за костюм , да ги бях събрала още преди 2 месеца ако не си харчех всичките пари в мистериозния Joy Днес за 1500 долара спечелих - Нищо ,  нищо , нищо, нищо , IQ . Късмет та дрънка... Аксесоар от мнооого отдавна не ми се е падал , а аз това най-много искам.

 Laughing Laughing Laughing Много зарибяващ е тоз бутик,и аз само там вися  Crazy
О и аз така понякога дава по 3 пъти нищо , но да си кажа истината имим някъде към 50 аксесоара повечето са дрехи  Grinning Simple Smile

# 26
  • Мнения: 0
Здравейте, Мацкии Simple Smile Моето лейди е Bubiblue и съм 43 ниво.Ако е удобно,ще можете ли да ме запишете?Ще Ви помоля и за малко помощ с дуелите,че след 3 нива ще ми трябват 9000,а за сега имам само 7160.Много малко лейдита ми приемат дуелите като пращам и ми е трудно да ги направя.Благодаря Ви предварително!  Hug
Лек и приятен,слънчев,съботен ден  Simple Smile

# 27
  • Мнения: 0
bubi.blue Пращай Krantavelka

# 28
  • Мнения: 59
Може ли да добавите и моето лейди на първата страничка, лейдито ми е Goody, благодаря!

# 29
  • Мнения: 15
Здравейте Simple Smileмоето лейди е  taraia . Simple Smile Heart Eyes

Който има нужда от модни дуели да ме предизвика :)bubi.blue  пуснах ти  малко дуели ако искаш още предизвикай ме Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт