ОСМОКЛАСНИК втори срок преполови и шестици с лекота лови

  • 38 722
  • 741
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 13 564
Честита първа пролет и много усмивки на всички.
Ние чакаме ваканцията с нетърпение. Тази втора смяна е отвратителна. Навремето и аз като ученичка я мразех. Времето не стиг адоникъде.

# 61
  • Мнения: 13 564
ще ти пратя на лични

# 62
  • София
  • Мнения: 2 361
Детето на already detective ходеше в Софроний и тя може да даде подробна информация. И с информация от нас изготви и таблица кое дете къде е ходило на курсове и къде е прието.

# 63
  • София
  • Мнения: 18 311
Ганис,
ЧРД! Hug Бъди жива и здрава, обичана и обичаща, винаги усмихната!   bouquet
http://www.rview.co.za/wp-content/uploads/2010/10/math-cake.jpg
iv74, след малко ще споделя миналогодишните си впечатления от обучението по БЕЛ в Софроний.  Peace

# 64
  • Мнения: 1 252
Малко в страни , но с тези промени , които ще "хванат"  нашите деца , точно преди да завършат беснея.
И двете ми деца ги скапаха от промени в образованието! Twisted Evil

ПП Ако ги приенмат , де...

# 65
  • Мнения: 1 879
Ganis, честита да си! Желая ти здраве и сила, а енергията на този ден, който изглежда да бъде много хубав, да те зареди за цяла година! Весел празник Tada !

Рòса, кае по-точно от обявените вчера неща те притеснява?

# 66
  • Мнения: 2 708
Ехаааа Ганис, едно голямо Честит Рожден Ден и от мен Simple Smile Та ти си се родила в един и същи ден с моята голяма дъщеря - днес значи ще има минимум 2 рожденички в 73-то Joy Joy Joy

Колкото до промените, аз нещо не съм се притеснила или трогнала. Може и да не съм слушала внимателно, ама не видях нещо съществено или притеснително да се е променило. Simple Smile Така че, казвайте ако има нещо да почвам и аз да си образувам драми - царица съм Simple SmileSimple SmileSimple Smile

# 67
  • Мнения: 1 879
Krische , да е честита и твоята рожденичка! Да е здрава и щастлива, да има успех в живота!  baloni

# 68
  • София
  • Мнения: 18 311
Крисче, да ти е жива и здрава голямата госпожица!  bouquet Много късмет и успехи й пожелавам!

# 69
  • Пловдив
  • Мнения: 1 593
Охооо имаме си две рожденички!!!
/замириса ми на тортааааааа/
Да сте живи и здрави дами! Много късмет и успехи ви желая и ... приятна  изненада през днешния ден   bouquet  bouquet  bouquet

# 70
  • София
  • Мнения: 5 192
Здравейте:)
Благодаря на всички, за пожеланията:)
Кричсче, да ти е жива и здрава щерката. Аз бих казала, че в 73 СОУ има поне трима рожденика, защото една колежка по НЕ също има реожден ден.
Мами, чета ви и понеже две вечери не съм гледала тв, разбрах че за някакви промени в образованието говорите.
За какво става дума?

# 71
  • София
  • Мнения: 18 311
Мами, чета ви и понеже две вечери не съм гледала тв, разбрах че за някакви промени в образованието говорите.
За какво става дума?
http://mediapool.bg/show/?storyid=177417&srcpos=11

# 72
  • София
  • Мнения: 5 192
Теди, благодаря за линка. Ние учителите това го коментираме отдавна и аз честно казано съм съгласна с тази промяна. В цял свят е така.
Евентуално ще започне с  5 клас за учебната 2012-2013.

# 73
  • Мнения: 750
ganis, не че съм навътре в нещата , но по новините казаха , че може да има и "почивка" между десети и следващите класове. Това ми се стори безумно. Не ми стана и ясно кога в същност се кандидатства във ВУЗ?

Много съм....Честит Рожден Ден на ganis и щерката на Крисче , да сте живи и здрави !  bouquet

Последна редакция: ср, 23 мар 2011, 15:44 от Deina

# 74
  • София
  • Мнения: 2 361
Честит рожден ден, Ганис! Да си жива и здрава, обичана и весела!Децата да те зарадват с успешен прием в желаните места!

Крисче, да ти е жива и здрава щерката! Успехи в учението и любовта!
Не е точно почивката след 10-ти кл., а по-скоро го възприемам като шанс на осъзналите се. Т.е.  вече им е писнало да учат, вземат си дипломите и почват да работят. Година-две-три. И им идва акъла, че с това обрадзование са до никъде и им трябват и други умения и квалификации. Системата и м дава шанс да се върнат в училище и да си наваксат. Модерна форма на рабфаковете, само без нуждата от работническо-селски произход  Wink . Нали там се учеше 1 год. преди да могат да кандидатстват във ВУЗ. Това го има и в други страни.

Ох, мен пък ме вълнува от кога ще почне учебната година, за да си планираме лятото. В едни източници се казва от 1-ви, в други, че чак 2012 г. може да почне от началото на септ. В голяма чуденка съм. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт