ОСМОКЛАСНИК втори срок преполови и шестици с лекота лови

  • 38 662
  • 741
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 879
Здрава, щастлива и все така вдъхновена да си, Zuri ! Честито и да 'илядиш!

# 721
  • София
  • Мнения: 1 942
И от мен поздравления! Хубав празник днес и много незабравими спомени от цялото лято ти желая.  birthday
А на Nixe-то русалите не са за изпускане  Laughing

# 722
  • Мнения: 1 252
Зури, да си жива и здрава!

Ехеей , че хубави русали , размечтахте ме.

# 723
  • Мнения: 115
Честит Рожден Ден на Zuri !
Да красивее, да се усмихва и да бъде щастлива жена!

# 724
  • Мнения: 115
И на патеричка на детективката!!
Да е все така готина, щастлива и обичана!

# 725
  • burgas
  • Мнения: 488
zuri,честит РД и от мен  bouquetМного здраве и късмет!!!!!!!

# 726
  • Мнения: 11 607
Честито и от мен на Цури! Жива и здрава да е!!!!  bouquet

Момичета, как карат ваканцията вашите младежи? Моя в спане, четене на Дан Браун и комп.....И тенис на маса......В момента децата са при моите родители, та има и голяма доза глезене.....Ех.....да си внук във ваканция.........

# 727
  • София
  • Мнения: 2 361
Момичета много сте мили! Благодаря ви! Hug
Страхотни русали Laughing
Аз се изложих с почерпката Embarassed, но чак сега сядам на компа.




# 728
  • София
  • Мнения: 46
Здравейте, мили момичета!
Виждам, че съм пропуснала страшно много неща.
На рожденичките Цури и Теди пожелавам много здраве и целия късмет възможен на света!   bouquet

# 729
  • Варна / UK
  • Мнения: 380
Привет мами  Hug
Съжалявам, че не влязох по-рано в темата да честитя на рожденничките Цури и Теди  Tada
Да сте живи и здрави, много щастие и весели летни дни ви пожелавам  Gift

Нас с младежа ни тръшна летен грип, караме го много тежко, направо ни размаза (мен повече, младежът не е чак толкова зле). Днес ми е седмия ден и за пръв път се чувствам по-добре. Преди това малката прихвана варицела от яслата, оправя се вече, но още е вкъщи... и така.

На море още не сме ходили, ако искате да видите Варненци, бели като сиренце, да ви пратя снимки Laughing Е, надявам се вече този уикенд да отидем на плаж.

Гледам, че наближава време за нова тема. Белмекенска, би ли добавила към Алеята на славата и преподавателя на младежа по английски език (най - отгоре в моя списък  Laughing) - Велико Маринов, ГПЧЕ "Йоан Екзарх". Чудеса направи този човек с моЙто диване, първият и единствен преподавател, който го мотивира да учи.

Иначе ваканцията минава във висене пред компютъра и спане... и е стигнал на 40-та стр. от Митовете  Mr. Green 

# 730
  • Мнения: 1 879
Белмекенска, би ли добавила към Алеята на славата и преподавателя на младежа по английски език (най - отгоре в моя списък  Laughing) - Велико Маринов, ГПЧЕ "Йоан Екзарх". Чудеса направи този човек с моЙто диване, първият и единствен преподавател, който го мотивира да учи.

Иначе ваканцията минава във висене пред компютъра и спане... и е стигнал на 40-та стр. от Митовете  Mr. Green  

NadyaT, бързичко да се възстановите и да не срамите белокожи Варна  Naughty - разбира се, ще включа учителя, браво на такива хора!

Аз чак вчера се спретнах и купих Христоматия - погледнах на Просвета, но взех на Булвест и да си призная с известно омерзение (както един политик беше гласувал преди години за софийски кандидат-кмет  Mr. Green) - ами, вътре освен задължителната литература включени и още текстове, кои от кои по-по-най! Та, ако тийнът все пак реши да отвори сборника, да се сбръчка още от самото съдържание и ... въобще да се отегчи преди да е зачел каквото и да било, ако изобщо стигне до четене! Отдавна съм се замислила за основанията на хората, които твърдят, че имало конспирация срещу децата ни, но все отхвърлям подобни идеи като абсурдни - доказателствата обаче сами се пръкват пред взора ми и няма как да ги подмина равнодушно. Онзи ден зачетох на кръстницата на сина ми (и човек, който си изкарва хляба чрез езика) нелепици от учебниците по "Български език" и по "Литература" за 8-и клас. Жената, понеже няма деца и не е претръпнала от изобилието на подобни четива през годините, силно се притесни за състоянието на кръщелника си  hahaha  - успокоих я, че не е наблягал на четенето на тези "учебници" (без извинение за кавичките)

Последна редакция: чт, 21 юли 2011, 17:27 от Белмекенска

# 731
  • София
  • Мнения: 2 361
Надя Т., скорошно оздравяване!
Моята госпожица прочете само Стария завет от Христоматията. Повече набляга на книгата на англ. език "Крадецът на книги". Преполови я. И за собствено удоволствие чете учебника по психология. И при него е до средата.

# 732
  • София
  • Мнения: 18 116
Момичета, мерси за пожеланията. Hug
НадяТ, да оздравявате бързо.. Heart Eyes Аз не съм ви се похвалила,девойки,  като бяхме на фестивала в Албена, имах възможността да се запозная с НадяТ ,мъжа й и малката й кукла. Heart EyesМного симпатични и мили хора,  потвърждавам, че и  много белиииии JoyДа тичат бързо  и за нас на плажа.
Белмекенска, аз купих същата христоматия - една лилава.Въобще не си направих труда  да я информирам бъдещата деветокласничка, че част от включеното в нея е извън списъка.Но тя, за да се отърве от досадното четиво, си наложи да го приключи бързо   и го направи за 3-4 дни буквално.Сега е свободна България да си чете само онова, което й харесва на нея. 
Общо взето - цял ден гледане на филми, четене на книги, ядене, караници с близначките за дореждане до компа... ooooh!

# 733
  • София
  • Мнения: 1 266
Белмекенска, госпожата по БЕЛ беше забранила на децата (класа на сина ми) да четат "анализите" в "учебника" по литература. Тя им правеше анализите и държеше да си водят записки. Когато правеха писмени работи (ЛИС и есе) или просто дискутираха, оценяваше личното отношение на детето към произведението или проблема поставен в него. Дано всички имат късмет с такива учители! Така че, успокои крисницата, все още има учители (които без специални курсове/обучение) стимулират учениците да мислят  Hug

# 734
  • София
  • Мнения: 18 116
Белмекенска, госпожата по БЕЛ беше забранила на децата (класа на сина ми) да четат "анализите" в "учебника" по литература. Тя им правеше анализите и държеше да си водят записки. Когато правеха писмени работи (ЛИС и есе) или просто дискутираха, оценяваше личното отношение на детето към произведението или проблема поставен в него. Дано всички имат късмет с такива учители! Така че, успокои крисницата, все още има учители (които без специални курсове/обучение) стимулират учениците да мислят  Hug
+1 Дъщеря ми също изключително харесва преподавателката си по БЕЛ, по гореописаните причини.А аз й бях лепнала на моята девойка  години наред етикет "Скарана с БЕЛ" Mr. Green. Но ето как  един добър учител може бързо  да промени нагласата на  такова  дете към предмета и да го стимулира да мисли, да изразява собствената си позиция по въпроса, без  да заучава чужди фрази...

Общи условия

Активация на акаунт